Epilog - problemy z zadaniem
Grant powiedział mi iż Bill był widziany jak próbował dostać się do miasta. Pojawia się on w jakimś konkretnym momencie, czy też potrzebuję jednak małej wskazówki gdzie go mogę znaleźć?
Odpowiedz
przy kamiennym kręgu w lesie
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(31.07.2022, 12:59:35)Tituf napisał(a): przy kamiennym kręgu w lesie

Wychodzi na to, że nie doprecyzowałem. Zadanie z nim, w którym zabiłem tego nieumarłego cienostwora, mam już dawno za sobą. W tej chwili miałem dialog, gdy Grant jest już w jaskini pod miastem, a Bill podobnież nie wykonuje zadania które mu zleciłem - z tego co wyczytałem chce on ponownie dołączyć do piratów, ale cóż, nie mogę go znaleźć.
Odpowiedz
wpadnij więc do Skipa
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
siema mam problem
umarł mi rodrick a jest potrzebny jak chodzi o zadanie piraci z khorinis da się go dodać zpowrotem jakoś chciałbym uniknąć przechodzenia od początku
Odpowiedz
można go dodać z pomocą konsoli jak każdego innego NPC
jest Obywatelem czy już Piratem?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Język 
(26.03.2023, 22:05:43)Memorius napisał(a): można go dodać z pomocą konsoli jak każdego innego NPC
jest Obywatelem czy już Piratem?

obywatelem tyle że kod do zwykłego Gothic 2 w przeznaczeniu nie działał
Odpowiedz
VLK_443_Rodrick
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(26.03.2023, 22:12:29)Memorius napisał(a): VLK_443_Rodrick

dzięki bardzo
Odpowiedz
a i jeszcze jedna sprawa mogę prosić o opis przejścia misji bez przebaczenia bo robiłem już wszystko co się dało i nie wiem już co robić
z góry dziękuję
Odpowiedz
No to po kolei - z kim kolejno już rozmawiałeś? A zapewniam że wcale nie trzeba daleko odchodzić, po spotkaniu z Nadją.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
na razie tylko z Nadia
Odpowiedz
E, no litości... Nie idź na łatwiznę. Śledztwo przeprowadź. Kto jest jej najbliższa koleżanką?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
problem w tym że sonja nie chce ze mną rozmawiać chyba wcześniej nie wyszła mi kradzież i teraz mam lipę tak samo z tym magiem co na nabrzeżu stoi jak się na statek idzie
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem. Okradasz biedaków w porcie, którym przyszedłeś z pomocą? Ponadto, już uściślając - Sonji nie ma czego ukraść, ta opcja nie istnieje.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości