Epilog - problemy z zadaniem
Przeszukaj pobojowisko. Czegoś nie zabrałeś z trupka pewnie.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Fakt nie zebrałem ale ja głupi. Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Gdzie dokładnie znajdę klucz Lutero w Górnym Mieście? Nic nie rozumiem wpisu z dziennika. Potrzebna mi dokładna lokalizacja.
Odpowiedz
(12.04.2019, 23:05:54)araxus95 napisał(a): Potrzebna mi dokładna lokalizacja.
gdyby to polegało na prostych rozwiązaniach, to byłby wpis - "przynieś klucz z miejsca..."
ale to nie polega na prostych rozwiązaniach
powiem tyle, że brałeś już klucz z tej skrytki w Przeznaczeniu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Siema,

ogrywam sobie modzika po paru latach i mam problem z zadaniem "bez przebacznia". Nie mam pojęcia kto jest baronem, który lubi rum. Jakaś wskazówka ?
Odpowiedz
Lubi, to i go sobie popija dosyć często. Trzeba trochę się rozejrzeć po okolicy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Rozumiem że trzeba go zaczepić dokładnie jak jest animacja picia rumu u postaci ?
Odpowiedz
Nie, to nie jest konieczny warunek.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Szczerze gadałem ze wszystkimi baronami w mieście, jest siedmiu w górnym mieście, dwóch w portowym mieście i dwóch w koszarach. Żaden nie ma niestety żadnej opcji dialogowej.
Odpowiedz
A może trochę rumu w eq kogoś zainteresuje?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Bo nie masz dla niego poczęstunku. Z jakiego powodu miałby bez poczęstunku gadać z kimś takim jak ty?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Okej, dzięki bardzo. Nie spodziewałem się takiego toku myślenia.
Odpowiedz
Epilog opiera się tylko na takim toku myślenia. Jeśli nie przestawisz się na taki tok myślenia to nic w tej grze nie wskórasz bez nieustannych pytań.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jestem po 30 godzinach gry, myślałem że to zadanie rozwiążę się jakoś później ale bez niego nie zdołam zrobić zadania "najlepsi z najlepszych", więc potrzebowałem pomocy. Jednostki są różne, niektórzy rozwiązują zadania najtrudniejsze bez trudu lecz rozmyślają nad najłatwiejszymi.
Odpowiedz
Czy są jakieś postacie przy których zadanie prowadzi do zabicia ale w ten sposób pominiemy sobie jakieś inne zadanko?
Przykład:
Mam 5 lvl zabiłem juz 4 osoby z farmy Sekoba(byłej) i tego barona w porcie z związku z zadaniami i kminie czy dobrze zrobiłem bo mogły być z nimi jakieś inne powiązane zadania.
Podsumowując czy jeśli mam zadanie zabicia npc to śmiało zabijać czy mogę w ten sposób coś ominąć?  Relaks
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości