Epilog - opinie i wrażenia
#16
Jeśli chodzi o trudność ~
Potwory jak już wcześniej pisałem są okej.
Brak leczenia ze snu bardzo utrudnia grę, ale zmusza to gracza do zbierania (zwykle przez większość pomijanych) ziół leczniczych.
No i trochę cienko że złotem (przynajmniej w moim przypadku)
Co do statystyk ~ tak jak w Przeznaczeniu ~ rozglądajcie się za roślinkami, szczawiami i miksturami  Troll
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#17
Na złoto są metody, ja już mam grubo ponad 1000 sztuk złota :D
Co do snu i zbierania roślinek to uważam, że to świetne rozwiązanie. Jestem zbieraczem i to na pewno zachęci graczy, aby także to robić.
Odpowiedz
#18
Ja dobrze zdaję sobie z tego sprawę ale ,,sprawdzenie'' npc akurat w waszych modyfikacjach jest raczej dobrym nawykiem ;)

A kardiff jak to kardiff coś ciekawego mógłby wiedzieć w kontekście paru zadań. Szczególnie portowych.

No na późnym to po 4h nie jestem :>
Odpowiedz
#19
(22.04.2017, 12:41:11)Dinozaur7 napisał(a): No na późnym to po 4h nie jestem :>

Ja już po 12 h i nadal w więzieniu tylko Andre siedzi :/
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#20
Ja po 9h mam ukończone 4 zadania Język

No ładny rozpierdziel robi Bezi na jednej z farm :>
 
Odpowiedz
#21
Pograłem trochę wczoraj i trochę dziś. Razem mam jakieś 5h gry a dopiero co przepatrzyłem Khorinis i odwiedziłem farmy. Ponoć mod na 40h ale szczerze wątpię żebym przeszedł moda w tym czasie. Cały czas historia jest wciągająca zadania intrygują. Widać że ekipa zna się na robocie. Poziom trudności jak dla mnie ok(nie mam na myśli zadań bo zrobiłem raptem 3) Dobra wracam grac, później coś naskrobę.
Odpowiedz
#22
Szybki oblot po wyspie bardzo wiele wyjaśnia i daje sporo możliwości. Dobrze przykuwa to do monitora Język

Postanowiłem zagrać tym razem pod zręczność i przy pomocy pewnego ukradzionego zwoju łatwo pozbyłem się nielubianego barona ze wsi :>

No cóż - Po 8 godzinach gry ukończyłem 5 zadań i sporo ruszyłem w innych. Nie lubię za bardzo expić toteż tego za wiele jeszcze nie robiłem. Staram się wykonać możliwie dużo, przed pójściem do klasztoru. (aczkolwiek zaraz tam pójdę Język ) Obecnie jestem po drugiej rozmowie z Dymitrem i idę w 2 miejsca, w które przykazał Język

[Obrazek: NuJGU]
Odpowiedz
#23
Moja postać po 10,5h gry wygląda tak:
[Obrazek: 91UT22p.jpg]

(22.04.2017, 21:34:53)Memorius napisał(a): skąd wy macie tyle HP?

Eliksiry życia, pierścień dodaje chyba +40, za przeczytanie książki +5 oraz za poziomy.
 
Odpowiedz
#24
nieco dziwne, bo Wiśnia ukończył na 21 levelu z  288 HP
a jak inni mają?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#25
Bo Wiśnia to słaby gracz. Ja miałem około 400 :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#26
Moje statystki po 18h grania :>

[Obrazek: ZWfYu]
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#27
(22.04.2017, 21:39:36)Lewkooo napisał(a): Bo Wiśnia to słaby gracz.
Ta jasne
(22.04.2017, 21:39:02)Memorius napisał(a): bo Wiśnia ukończył na 21 levelu z  288 HP
JA nie używałem żadnych pierścieni dodających HP
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#28
Chodzi mi o ten pierścień jak co :>
[Obrazek: 7P2atod.jpg]

Więc tak, swoją rozgrywkę z Epilogiem rozpocząłem rozmawiając z wszystkimi w mieście z którymi mogłem, zdobyłem broń oraz pancerz na początek i ruszyłem za miasto, tam już nie spotkałem prostych potworów jak w G2NK tylko od razu polne pełzacze z którymi miałem nie lada problem, ale dałem radę, rozejrzałem się na farmie Lobarta i udałem się w stronę wieży Xardasa, jednak przed wejściem tam zostałem ostrzeżony i wolałem odejść. Następnie wróciłem do miasta i udałem się przez drugą bramę, tam znowu poexpiłem, znalazłem kilku starych towarzyszy. Stwierdzić mogę, że klimat tego moda jest genialny, wszędzie czuć, że ludzie mają obawy, można spotkać ich poukrywanych w różnych miejscach, niektórzy szykują nawet po cichu bunt przeciw Mrocznemu Zakonowi.
 
Odpowiedz
#29
Relacje po 13h. 
Swoją przygodę rozpocząłem klasyczne ~ obiegłem miasto i pogadałem ze wszystkimi. Po rozmowie ze starcem jak najszybciej skierowałem swoje kroki w stronę klasztoru, zachaczając o farme Akila i tawerne.
Po pogadaniu ze wszystkimi w klasztorze ruszyłem na farmę Bengara, Barona i Onara. Po wzięciu wszystkich questów zacząłem wybijac potwory. Obecnie mam 10 poziom i jestem po oczyszczeniu farmy Barona.
Screena wstawię później, bo teraz nie ma mnie w domu Smutny
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#30
Ponad 18h
19 zadań wykonanych
26 zadań aktywnych
Zacząłem czuć pewną pustkę, 80% postaci ma jedyną opcję dialogową "Koniec"(a kolejne procenty to "Pokaż mi swoje towary"), gdzie się podziały klimatyczne "Czy coś się ostatnio wydarzyło?"..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości