Epilog - opinie i wrażenia
#46
Ja wpierw zbierałem questy, a potem poszedłem do klasztoru Język
 
Odpowiedz
#47
(23.04.2017, 22:14:07)MaQo napisał(a): Zastanawiam się czy przez to, że odrazu tam poszedłem nie przepadł mi jakiś quest

Nie przepadnie spokojnie.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#48
Ja jeszcze nie byłem, ja patrzę na to tak, było powiedziane, abyśmy poszli dopiero gdy będziemy czuć się na siłach, a jakby nie patrzeć na drodze stoi m.in smoczy zębacz, osobiście niby bym go zabił, ale raczej wolę popchnąć inne wątki i zobaczyć co Zephyron powie. :) Choć możliwe, że nad interpretuje fakty. :/
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#49
(23.04.2017, 22:18:39)Jonxx napisał(a): Choć możliwe, że nad interpretuje fakty
no czasem trzeba posłuchać co radzą Mędrcy, a czasem jednak podjąć nieco ryzyka...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#50
Starcowi chodziło o górne miasto a nie o klasztor Język
Odpowiedz
#51
To prawda, ale o klasztorze też jest podobna linijka w dialogu.

Mianowicie ta:
[Obrazek: 6d21bd6592c44a6da4997bae1f1feadd.png]
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#52
No to czas na pierwszy spory minus w Epilogu, mianowicie te głupie waypointy, już przy zadaniu z Uka-Chaką dały mi się we znaki, potem przy zadaniu z Rosi, ale najbardziej się zdenerwowałem przy zadaniu z Kordelią, doskonale widziałem pewnego Pana po drodze, ale ani on ani Kordelia nie zagadała nic po drodze, po odprowadzeniu Rosi ruszyłem odprowadzić Kordelię we wspomniane miejsce i przez 30 minut szukałem waypointa, po czym się okazało, że musiałem wczytać i znaleźć idealny waypoint niedaleko owego Pana, żeby Kordelia do mnie zagadała. Nie możecie poprawić tego tak, żeby np. jak idziemy z Rosi to pojawił się dialog u Tilla, a po nim Rosi by zagadywała? Poza tym gra się mega przyjemnie :)
 
Odpowiedz
#53
Tylko dlatego że biegniesz , więc nie ma potrzeby zmiany takich rzeczy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#54
Przecież każdy biega. Smutny

Niby fakt. Dlatego czuję się dobrze bo najpierw obleciałem i dosyć fajnie zacząłem wątki z farmami. Zrobiłem nawet z 3 zadania Język
Odpowiedz
#55
Ja tam kiedy docieram mniej więcej do lokacji to idę, a nie biegam. Pomaga.
Odpowiedz
#56
Pograłem mniej więcej 1,5h i tyle poświęciłem na zbadanie wykopalisk i okolic. Trochę się ruszyło w paru kwestiach :>

Dalej zwiedzam - Dzisiaj las za farmą Akila i parę innych spraw na krótkiej sesji.

A to krótkie sprawozdanie z walk z trudnymi bosami:

Baron z farmy Sekoba - Czar od Mannsteina
Mroczny Paladyn od Babo - Przywołanie demona

:>
Odpowiedz
#57
Przegrałem już 13h i mod wciąż trzyma bardzo wysoki poziom. Jestem tuż przed próbą Barthosa z Laran, a z tego co czytałem jest ona bardzo trudna. Wolę odpocząć i jutro z wielkim skupieniem wykonać to zadanie :D Bardzo mi się podobał wątek farmy Sekoba, a właściwie Barona. Walka łatwa nie była... Bardzo klimatycznie także została wykonana farma Onara, obóz Dextera i obozowisko niedaleko Pepe. Miło było zobaczyć w Khorinis naszych starych znajomych z Doliny Przodków, Jarkendaru i Górniczej Doliny. Niedługo wybieram się też w okolice piramid i legowiska czarnego trolla. Umieram z ciekawości jakie postacie tam spotkam i co będą miały mi do powiedzenia. Na ten moment wykonanych mam 5 zadań, choć moja najbliższa wizyta w mieście zwiększy tę ilość.
Odpowiedz
#58
jak tam panowie, Memorius okradziony ? popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#59
Tak, bardzo dobre te Goblińskie siki   rotl: rotl:
 
Odpowiedz
#60
Taa, napój bogów.
Powoli wszyscy odzyskują wiarę na lepsze jutro. Mroczni zaczynają się martwić o to.
Z jednej strony wszystko idzie do przodu, z drugiej szykuje się coś niebezpiecznego..

------------------------
27 zadań wykonanych
19 aktywnych
20h
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości