Przebudzenie - przebieg prac
#31
Panowie, ja myślę, że naprawdę nie musicie, a wręcz nie powinniście się teraz nadzwyczaj spieszyć. Ponadto jak słyszę jet duża szansa, że będzie to niestety ostatni projekt, a co za tym idzie należałoby skończyć z jak największym przytupem. Jak już mówiłem stać was na wiele, i w ostatnim tchnieniu nie powinniście się w żaden, ale to w żaden sposób ograniczać (o ile oczywiście wystarczy cierpliwości). Także - pracujcie spokojnie, wplatajcie jak najwięcej genialnych rozwiązań skryptowo-fabularno-wizualizacyjnych, i pokażcie po raz kolejny temu gothicowemu światkowi na co was naprawdę stać!

Cytat:Z drugiej strony, jak widzę "popularność" ścieżki maga w Przeznaczeniu, to nie wiem czy się w ogóle warto w to bawić, choć jest tu miejsce dla sporych nowinek skryptowych.
Na pocieszenie dodam, że awansuję niebawem do zaszczytnej rangi Maga Mrocznego Zakonu  ;) Postanowione.
#32
W Przebudzeniu pożegnamy piwo Mroczny Paladyn.
Zastąpi je Zamkowe Mocne. Piwko
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#33
(20.04.2017, 21:42:57)Memorius napisał(a): W Przebudzeniu pożegnamy piwo Mroczny Paladyn.
Zastąpi je Zamkowe Mocne. Piwko

Faspaniale! A czy będzie również często goszczący na stołach magnatów Magnacki Porter?

A tak poważnie to mam nadzieję, że dowiemy się za sprawą Druida nieco więcej o Leśnym Bogu, bo nimb tajemniczości jakim owiana jest owa persona, jest mym zdaniem nieco zbyt lśniący.
#34
rodzaj piwa jest bardzo ważny, a w GD Mroczny Paladyn został wypity


Cytat:A tak poważnie to mam nadzieję, że dowiemy się za sprawą Druida nieco więcej o Leśnym Bogu, bo nimb tajemniczości jakim owiana jest owa persona, jest mym zdaniem nieco zbyt lśniący.

nie wiem, nie było to razie rozważane
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#35
A co ze skryptami, które pozostały niewykorzystane po Przeznaczenie i miały miały być użyte w Drudzie, który nie wypalił ze względu na brak zaangażowania? Coś z tego będzie w Przebudzeniu, czy raczej praca poszła na marne?
#36
a były jakieś skrypty?
jeśli były to się na pewno nie zmarnowały...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#37
Mówiłeś, że były jakieś niewykorzystane pomysły częściowo oskryptowane, które nie pasowały do Przeznaczenie i miały być użyte w Druidzie, ale pomysł na tego moda upadł.
#38
Powtarzam, nic co jest dobre nie zostaje wyrzucone do kosza. Relaks

Mamy już logo, a w zenach rozpracowujemy siatkę WP.
Jest też gotowa pierwsza partia nowych NPC,  w tym Najemnicy Araxos, Niewolnicy Orków i kilka innych postaci.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#39
Więcej walki, eksploracji, polityki - to mi się podoba! Mam nadzieje, że poziom trudności będzie dobrze dobrany, co by było wyzwanie :D Trzymam kciuki za kolejny wspaniały projekt! :)
#40
Bardzo marny odzew na realizację Epilogu oraz pewne problemy techniczno - organizacyjne zmuszają nas do zrewidowania planów w kwestii Przebudzenia.
Prace zostają zamrożone na czas nieokreślony, co najmniej do momentu gdy wyjaśnimy pewne sprawy wewnątrz ekipy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#41
(25.04.2017, 15:17:36)Memorius napisał(a): Bardzo marny odzew na realizację Epilogu
No ale jeszcze premiery nie było.
#42
Może chodzi o Klub.
#43
Chodzi o wiele rzeczy, w tym o to że jestem aktualnie jedynym skrypterem w ekipie, bo na dwóch pozostałych nie mogę już liczyć.
Ponadto, żeby zrobić moda to trzeba mieć Podstawowy Fundament i dopiero jak on będzie, to będzie można się bawić z tym dalej.
Aktualny termin jego powstania według info Proroka jest odległy.
Trudno żebym montował nadbudówki gdy stępka nie została położona.
Ponadto, z kwietniowych rejestracji jest tylko jeden zawodnik .
JEDEN, który został bo napisał kilka postów i to dosyć dawno.
Wraca kwestia dla KOGO my to mamy wszystko robić...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#44
Dla wiernych i prawdziwych fanów Gothica a nie dla fejsbuczkowców, których już dawno tu nie ma?

I przede wszystkim dla waszych fanów?

:>
#45
(25.04.2017, 17:08:05)Dinozaur7 napisał(a): a nie dla fejsbuczkowców, których już dawno tu nie ma?

A oni przypadkiem nie mogą przeglądać forum jako goście? :>
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości