Przebudzenie - przebieg prac
#46
Uważam wszelkie wątpliwości za zasadne, choć z drugiej strony wiecie - jak będziecie czekać na odpowiedni bodziec od strony fanów, to się go nigdy nie doczekacie w takich rozmiarach jak byście chcieli... Cóż, niewiele się na to da poradzić obecnie. Ale możecie wpisać się po raz kolejny w karty historii moddingu Gothica i to na pewno będzie docenione prędzej czy później. Fani jako ogół może na kolejną kontynuację Przeznaczenia nie zasługują, ale samo Przeznaczenie - na pewno. A jak nie teraz, to nigdy. Pomyślcie w ten sposób.
Przy tym wszystkim warto by poczekać na premierę Epilogu i zobaczyć jak to będzie tam wyglądać z odbiorem generalnym.
#47
(25.04.2017, 18:39:42)Token napisał(a): Przy tym wszystkim warto by poczekać na premierę Epilogu i zobaczyć jak to będzie tam wyglądać.
oczywiście poczekamy
dlatego między innymi projekt został zamrożony, a nie anulowany
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#48
Uważam, że należy dążyć w swoich przekonaniach i jak jest pomysł to go zrealizować. DS już pokazało, że robi najlepsze, najdłuższe i zarazem genialne w swej prostocie mody w Polsce. Przy okazji są one bez bugów, wystarczy porównać takie Przeznaczenie do Returning 2.0, aby ocenić kto robi lepszą robotę. Poza tym osobiście mam was za team, który nigdy się nie poddaje. Były rozłamy, rozpady, problemy, sabotaże, hejty a mimo wszystko się nie poddaliście i stworzyliście nie tylko Przeznaczenie, ale też Epilog. Uważam, że tego moda też warto zrobić, nawet dla własnej satysfakcji.
#49
Co do wydania Przebudzenia to grając w Epilog wiem, że ten mod byłby również genialny, a może nawet lepszy. Mam nadzieje, że znajdziecie ludzi, którzy realnie pomogą i, że uda wam się zrealizować ten projekt. Chętnie bym zobaczył jak wyglądałaby sytuacja w Górniczej Dolinie po wydarzeniach z Przeznaczenia oraz Epilogu, więc życzę powodzenia w pracach nad modem jeśli będziecie go tworzyć :D
 
#50
Chciałem zdementować krążące pogłoski, jakoby ekipa tworząc Przeznaczenie poszła w kierunku nadawania tytułów swoim projektom na tę nutę... Przeznaczenie - Przebudzenie - Pier... i tak dalej. Troll
Myślę, że te tytuły bardzo dobrze oddają nastrój i pasują do głównego wątku modyfikacji. A w przypadku Przebudzenia - wręcz idealnie! Ale to melodia przyszłości - przebudzimy was, jak nadejdzie ten moment.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#51
Ponieważ wyjaśnione zostały pewne istotne sprawy kadrowo-techniczne to informuję, że projekt zostaje odmrożony i wracamy do prac - w tempie umiarkowanym.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#52
Zdecydowaliśmy, że logo będzie takie

[Obrazek: ocmWNJ3.png]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#53
Pięknie. Nie byłem zwolennikiem akurat tego napisu ale w całości komponuje się tak jak należy. :>
#54
A ja nawet jeszcze Przeznaczenia nie skończyłam ani razu.
#55
Brutalna prawda jest taka.
Realizacja tego projektu jest uzależniona od tego jaki będzie odzew w sprawie Przeznaczenie_ Epilog.
Nie mam moralnego prawa żądać od kogokolwiek poświęcania setek godzin swojego wolnego czasu w sytuacji gdy efekt trafia w medialną i społeczną próżnię.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#56
Z mojej strony na pewno odzew jest taki, że już jestem zachwycony (chociaż nie dokończyłem jeszcze Przeznaczenia), ale wiem, że następne części będą równie wspaniałe jak pierwsza część tryptyku.
Grając robię notatki, bo troszkę ubogi jest Dziennik a wznawiając grę np. po tygodniu, ciężko pamiętać wszystko co się działo.
Trochę to upierdliwe, ale trudno :)
#57
Ostatnio konsultowaliśmy sprawy z Prorokiem i uznał, że niezależnie od wszystkiego, sprawy związane z zenem i pracami w ramach spacera itd wykona w czerwcu.
Jest prawdopodobne, że będziemy to kontynuować mimo nędzy Community z wstępną datą premiery 2018.
Głównie dlatego, że nie mamy w życiu nic do roboty.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#58
Wspaniale!  OK OK
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
#59
Dobra wiadomość :)
 
#60
Być może do końca miesiąca uda mi się przygotować wstępny insert w ramach Startup.
Potem zostanie on zweryfikowany o rzeczy umocowane z pozycji zena.
Jest to bardzo żmudna robota i zapewne testerzy ponownie będą musieli polatać na kodach po GD penetrując jaskinie, skrzynie i półki w budynkach.
Przewidujemy pojawienie się w grze potforków znanych z G2 P, ale nie występujących na tym terenie dotychczas (czyli manewr podobny jak w Epilogu) oraz masowe umiejscowienie pewnego zwierza znanego z G2 P tylko Myśliwym.
Proponowana jest również hiena.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości