Epilog - problemy z zadaniem
Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale może... Canthar?
Odpowiedz
Canthar już nie żyje, chodzi o to że po wykonaniu zadania Brudne Pieniądze i rozmontowaniu gildii Canthara Tireon każe zrobić rozeznanie wśród kupców w Khorinis - złapałem linie u Baltrama, Hakona i Zurisa, ale nie pojawia się nic u Tireona.
Odpowiedz
trzeba pewnie umożliwić handel kupców gildii w terenie, a to wiąże się z zadaniami na farmach
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Wydaje mi się że załatwiłem to wszystko a i tak nie mogę rozmawiać.

Jaka jest różnica oddania mikstury w zadaniu "Magia Runiczna" Farimowi poza wieksza iloscia expa? Sa tego jakies konsekwencje fabularne? Zaden z magow sie nie odzywa nic na ten temat, czy w przypadku oddania np. Magom Wody quest oferowalby jakas dodatkowa zawartosc?
Odpowiedz
Nie, to zadanie nie ma żadnych głębszych konsekwencji.
Odpowiedz
Ukończyłem zadanie Wichry Wojny i nie mogę rozmawiać z Gedarem pomimo zebrania przedmiotów z Legionu, jeśli można się dowiedzieć, jakie jeszcze zadania są warunkiem do dalszego pchnięcia Drogi w Mroku?
Odpowiedz
podaj więcej szczegółów, bo to zadanie jest bardzo rozległe
jakie masz ostatnie wpisy w dzienniku?
po walce o klasztor meldujesz Gedarowi i Haradowi
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Tak, finalnie musiałem porozmawiać jeszcze z Urielem/Wulfgarem chyba, bo pozwoliło mi to porozmawiać z Gedarem. W każdym razie przeszło
Odpowiedz
Hej. Czy mógłbym dostać kod na kryształ teleportacji do klasztoru? Oddałem go przed rozmową z Andree i teraz nie mam dialogu.
Odpowiedz
Uuu, to da się tak?  Hmm
||
||
\/
Odpowiedz
(06.10.2023, 09:16:46)Erwin napisał(a): Uuu, to da się tak?  Hmm
||
||
\/

Dziękuję za pomoc. Udało się. Andre się odezwał i zadanie ruszyło dalej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości