Epilog - problemy techniczne
#1
Tu tylko o problemach technicznych.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#2
Niestety występuje podobny błąd co w Przeznaczeniu, mianowicie po wczytaniu gry wszyscy nagle noszą zbroję mistrza Łowców Nieumarłych.
 
Odpowiedz
#3
U mnie to samo tylko że wszyscy noszą szatę maga mrocznego zakonu. 
Sposób na to jest prosty, włączyć i wyłączyć grę.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#4
Ani razu nikt w testach nie miał podobnego błędu w ŻADNEJ wersji.
Naprawdę n ie wiem co wy robicie z ta grą i nie będe nawet próbował wyjaśniać czemu tak się się u was dzieje.
Zapewne jak zwykle źle odhaczone opcje GMDK, ale to już problem waszych źle skonfigurowanych kompów.
Strach pomyśleć co się u was zdarzy w pewnym kluczowym momencie gry, ale to także nie nasz problem, bo testy wykazały prawidłowe działanie całej akcji skryptowo- graficznej...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#5
U mnie też. Tyle że u mnie była to szata druida
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#6
Była kiedyś dyskusja, jeszcze przy znikających postaciach, że sloty te mogą wpływać na uszkodzenie save'ów. Od tamtego czasu ich nie używałem i w Przeznaczenie nie miałem bugów. Oczywiście nie mówię, że to na pewno wina tych slotów... bo to tylko mój przykład, ale przezorny zawsze ubezpieczony. :)
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#7
to co pisze jonxx ma sens bo jak ja uzywalem w poprzedniej turze testow duzo razy slotu 1 to tez mi znikly blyskotki tamiry z ciala sentenzy a jak w ostatniej nigdy nie nadpisalem slotu zadnego to bylo ok
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#8
Ja używam wszystkich slotów numerując je i dzięki temu odkąd tak robię nigdy nie miałem buga indywidualnego w żadnym modzie. Poza tym jak jakieś zadanie się popsuje, zawsze są wcześniejsze, aby wczytać.
Odpowiedz
#9
Jonxx, czy były u ciebie problemy skryptowe i braki w itemach jak to zgłaszali inni?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#10
Tak, kilku Mrocznych w Górnym Mieście nie miało złotych pierścieni i musiałem je przywołać. To był jedyny błąd przez całą rozgrywkę.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#11
Podczas testów nie mieliśmy takich problemów z itemami.
Ale skoro zdarzało się to graczom klubowym - podaję jedyne kody, jakich gracz może potrzebować w Epilogu.

To itemy dla Tamiry:
ItMi_GoldNecklaceTamira
ItMi_GoldRingTamira
ItMi_GoldChestTamira

i Pierścień Asceniusa - Złoty Pierścień Mroku
ItMi_GoldRingDark
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#12
Zacząłem Epilog i chciałbym spytać dlaczego Starzec stojący przed wejściem do Górnego Miasta (jak też paru NPCów u Onara), wygłosili swoje kwestie dubbingowe po rosyjsku?
Odpowiedz
#13
odinstaluj speech rosyjski jeśli miałeś go na dysku ze starą paczką z Global
jest to po prostu rodzaj błędu wynikający z nieprzeinstalowanego i wyczyszczonego folderu Gothic
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#14
OK dzięki :)
Chociaż fajnie by było, gdyby był polski dubbing do wszystkich części :)
Odpowiedz
#15
Czy spotkaliście się z sytuacją, że instalator nie widzi żadnego folderu ani dysku, by wypakować grę?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości