Klucz do prawdy - wersja pierwotna
#76
Gratulacje dla obu Panów :)
 
Odpowiedz
#77
Gratulacje raz jeszcze.

W ramach podsumowania. Co panowie było dobrą odpowiedzią tutaj: 4 pytanie z 1 tury.
Bogowie swe dary na Ziemię zsyłają, by lud swój umocnić i do walki przygotować. Nie każdy jest godzien jednak ich potęgi.
Każda przygoda swój kres osiąga. Od nas zależy, czy szczęśliwy będzie to finał i chwała nasza na kartach historii spisana.

:>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#78
Oczywiście należało zajrzeć do księgi o artefaktach i odczytać słowo 'KONIEC'.
Odpowiedz
#79
Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm

Bywa :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#80
A Klimek to się obraził?  Hmm
Odpowiedz
#81
Taq! Klimek szczelił focha, takiego że aż strach Zły
Jak Michał ogłosił wyniki to byłem już u brata na urodzinowym grillu i tak tylko od czasu do czasu spoglądałem na forum i czytałem co niektóre posty, ale już pisać tak trochę nie wypadało. :> A dziś też cały dzień przy robocie i również jedyne co dawałem radę robić to spoglądać z grubsza. Toteż nie należy od razu zakładać, że ktoś się obraził. OK

Wynik mnie nie zaskoczył, spodziewałem się porażki ale szczerze mówiąc myślałem, że wyłożę się na innym pytaniu a tego akurat byłem w stu procentach pewny. No cóż, pozostaje mi tylko pogratulować Tokenowi. Lekka gorycz porażki pozostaje, bo uważam, że był to bardzo prestiżowy event - można to stwierdzić choćby po tym, jak niewielu uczestników odważyło się do niego w ogóle przystąpić, wielu narzekało już na starcie "o rany jakie trudne" a moim zdaniem wystarczyło chwilkę posiedzieć przy tych księgach - swoista praca z tekstem tak naprawdę, ale pytanie o symbolu wolności faktycznie zaskoczyło. Chciałoby się, aby Michał częściej tworzył podobne zagadki bo rozwiązywanie ich przynosi niebywałą satysfakcję.


Cytat:Oczywiście należało zajrzeć do księgi o artefaktach i odczytać słowo 'KONIEC'.
Ja akurat kierowałem się czym innym odpowiadając na to pytanie Lol


Cytat:Dziękuję i gratuluję także Klimkowi - należy ci się chłopaku szacunek za ten wynik, nie spodziewałem się tak zaciętego boju!

Nie czuję się jakiś wyjątkowy z tego powodu, uważam, że do rozwiązania obydwu zagadek tak naprawdę wystarczy chwila czasu i chęci. Ale dziękuję i polecam się w przyszłych eventach! OK
 

Cytat:Hm, pewnie jakaś bardziej namacalna nagroda by rozruszała towarzystwo... [Obrazek: LI4eUO8.gif]
Już to mówiłem - beczka specjalnego piwa Coragona byłaby w sam raz OK


Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec tego typu zabaw, chętnie bym się z wami zmierzył w kolejnych konkursach i sprawdził siłę swego umysłu ^^
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości