Oko Innosa i smoki - wątek główny
#31
Nie wiem co tu na to poradzić, to jest klasyczny skrypt z G2 NK.
Dziwię się, że naprawiałeś je zanim Vatras to zlecił.
Tak się nie robi, choć wydaje mi się że nie ma znaczenia z w ostatecznym rozrachunku.
Głowy za to nie dam, bo całość skryptu z zależnościami w ramach naprawy Oka Innosa jest dosyć skomplikowany i nie chce mi się go analizować linijka po linijce.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#32
Jestem wkurzony na siebie bo nigdy tak nie robilem, a teraz mi cos strzelilo do lba i zrobilem wczesniej... A jakas sugestia jak to ominac? Nie wiem moze przywolac Vatrasa albo cos takiego, czy moze Oko Innosa? Bo wczesniejszy save mam na samym poczatku 3 rozdzialu...
Odpowiedz
#33
(13.12.2017, 19:57:33)dawidrap1 napisał(a): Bo wczesniejszy save mam na samym poczatku 3 rozdzialu...
kolejny błąd

nie wiem czy przywoływanie czegokolwiek tu ma sens
ktoś mam jakieś pomysły na to?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#34
Ja czasem bardzo dziwacznie rzeźbię aby wykaraskać się z tego typu kłopotów i często mi się udaje. Na tą sytuację mam oto taki pomysł, oczywiście nie wiem, czy zadziała. Spróbuj przyzwać kodem uszkodzone (pęknięte) Oko Innosa i spróbuj zagadać z Vatrasem, może da ci questa na naprawienie oprawy. Tylko powiedz jak żeś to zrobił. Najpierw pobiegłeś z Okiem do Benneta, naprawiłeś je, odebrałeś naprawione a dopiero później do Vatrasa, tak?
Odpowiedz
#35
Tak, najpierw pobieglem z okiem do Benneta, który je naprawił, a ja odebrałem i dopiero wtedy pogadalem z Vatrasem. Raczej nie zadziała Twój sposób bo mam wpis w dzienniku o tym ze oko zostało naprawione przez Benneta. A tak w ogóle to znalazłem Save który cofnie mnie 6 godzin jak jeszcze oka nie ruszalem, wiec po prostu jakoś nadrobie ten stracony czas. Ale dzięki za sugestie, sprawdzę oczywiście.
Odpowiedz
#36
Czy Biff mówi cokolwiek lub dostaje się coś za zabijanie smoków z nim? Tak się teraz cofnąłem trochę w grze żeby zobaczyć ale po zabiciu bagiennego smoka nic nie mówi.
Tylko przed samą walką mówi że okolica jest rozrywkowa i zaczeka.
Odpowiedz
#37
Bif to chyba zabiera połowę łupów jak dobrze pamiętam.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#38
Okej dzięki ;)
W którym momencie rozpoczyna się 5 rozdział w Przeznaczeniu? Chciałbym porobić co mogę, pozbyć się Biffa po smokach a nie jestem pewny czy od razu nie wlece w 5 rozdzial jak zabije 4 smoki.
Odpowiedz
#39
Niech mnie ktoś poprawi - po zdaniu raportu o smokach Garondowi - VR zaczyna się na Przełęczy. Chyba.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#40
No niestety nie teraz sprawdzałem, piąty rozdział rozpocznie się gdy po pokonaniu Lodowego Smoka przejdziemy przez przełęcz.
Zapewne dlatego że informuje on nas o dworze Irdorath, no nic trzeba będzie później jeszcze raz "pomęczyć się" z tym naszą lodową jaszczurką  grill
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości