Oko Innosa i smoki - wątek główny
#16
Nie wiem czy to dobry temat, ale w sumie lepszego nie widzę.
Kilka pomysłów:
1. Nie masz naładowanego Oka Innosa.
2. Nie masz założonego Oka Innosa.
3. W ogóle nie masz Oka Innosa.
4. Nie walczysz ze smokami według kolejności jaką sugeruje Orik. Lodowy Smok powinien być ostatni na Twojej liście.
Odpowiedz
#17
mam naładowane oko i smoki zabijałem według kolejności jaką sugeruje orik ale o lodowym smoku nic mi nie mówił
Odpowiedz
#18
No to w takim razie nie porozmawiałeś z nim o miejscu pobytu ostatniego smoka po tym jak zabiłeś Ognistego Smoka. Pogadaj z nim i wtedy Ci powinien zaskoczyć Lodowy Smok.
Odpowiedz
#19
Tu jest problem bo orik nie ma żadnego dialogu odnośnie lodowego smoka
Ok problem rozwiązany zapomniałem pogadać z garondem
Odpowiedz
#20
To standardowy problem juz z czystego NK. Po rozmowie z ognistym smokiem i zabiciem go odbierz nagrode od Garonda i pogadaj z Orikiem na temat smokow, on powinien powiedziec o lodowej krainie i dopiero wtedy lecimy do gada. Moze nas jeszcze atakowac gdy przypadkiem trafimy go z luku albo spella, albo jak podejdziemy zbyt blisko bez zalozonego oka. Nie jestem pewien ale wtedy moze pomoc tylko wczytanie gry.
Odpowiedz
#21
(20.02.2017, 11:35:42)Klimek napisał(a): To standardowy problem juz z czystego NK.
nie, ponieważ ja ten skrypt napisałem zupełnie od nowa
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#22
Ale w NK ten bug również się pojawiał i to nie tylko z lodowym smokiem ale równie dobrze z każdym innym. Pamiętam właśnie jak mi się to zdarzyło w sytuacji gdy podszedłem do smoka bez założonego Oka, wtedy ten bez ostrzeżenia się na mnie rzucał i już nie dało się z nim gadać bez wczytywania.
Odpowiedz
#23
Nie, no zgadza się i to jest rzecz kardynalna.
To oczywiście zostało i gracz MUSI pamiętać o tym elemencie prze rozmową ze smokiem.

Wydzieliłem, żeby nie wątpliwości gdzie o tym pisać ewentualnie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#24
siema, mam mega problem. Podczas robienia questa odnośnie rytuału z okiem innosa zniknął mi xardas. Szukałem go w okolicy kręgu oraz w jego wieży jednak bezskutecznie. zostałem zmuszony do użycia kodu jego przyzwania. sęk w tym że on ma waypoint do swojej wieży i nie mogę aktywować skryptu rytuału u vatrasa Smutny czy jest możliwość zmiany waypointu/czynności bohatera? próbowałem u niego komend goto i aigoto jednak on po dotarciu na miejsce wraca skąd przyszedł... jestem załamany bo bardzo daleko dotarłem
Odpowiedz
#25
Nie wiem czy to pytanie we właściwym temacie. Xardas już nie idzie na rytuał jak w klasycznym NK... Możliwe że jeszcze czegoś nie zrobiłeś.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#26
(16.11.2017, 23:19:42)Tituf napisał(a): Nie wiem czy to pytanie we właściwym temacie. Xardas już nie idzie na rytuał jak w klasycznym NK... Możliwe że jeszcze czegoś nie zrobiłeś.

Myślałem, że to będzie najbardziej odpowiedni dział.
Xardas u mnie był razem z innymi magami na słonecznym kręgu. W międzyczasie poruszyłem trochę wątek starożytnego kultu (Salar w klasztorze) a po powrocie już zniknął Smutny
Po naciśnięciu klawiszu j ma on w waypoincie swoją wieżę czyli coś jest nie tak Smutny
Odpowiedz
#27
(16.11.2017, 23:57:23)jjozek napisał(a): Xardas u mnie był razem z innymi magami na słonecznym kręgu. W międzyczasie poruszyłem trochę wątek starożytnego kultu (Salar w klasztorze) a po powrocie już zniknął
coś jest nie tak przede wszystkim z logika twojej gry
skoro wszyscy byli Słonecznym Kręgu , to trzeba było doprowadzić całość akcji tam do końca i dopiero robić coś innego
Xardas normalnie wskutek innych akcji skryptowych wrócił na miejsce i tu nie ma żadnego błędu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#28
Mam dziwny problem.
Vatras nie chce uaktywnic Oka Innosa w slonecznym kregu. Wszyscy magowie stoja w kregu, naprawione przez Benneta Oko, a nawet bagienne ziele.
Starozytny Kult na etapie zdobycia krwi smokow.
Vatras ma jedynie gadke: ''I co z Okiem Innosa?''. Jestem Mysliwym, czy moze to cos zmienia czego nie wiem?
Dodam ze wielka wyprawa na orkow jest na etapie znalezienia sposobu na smoki a wiec podejrzewam ze wlasnie Oka Innosa.
Odpowiedz
#29
(13.12.2017, 08:04:26)dawidrap1 napisał(a): Cos ktoś? Cokolwiek? Jakaś rada odnośnie powyższego?

rozumiem że ta gadka jest w kółko permanentna?
"Co z Okiem Innosa?";

następna jest
"Zrobiłem wszystko, o co prosiłeś.";
i pojawia się gdy dziadkowie są w Kręgu , masz Oko Innosa połatane przez Benneta i wpis "Bennet naprawił oprawę amuletu."
oraz rozdział 3
gildia nie ma tu żadnego znaczenia




func int DIA_Vatras_BEGINN_Condition()
{
    if((Kapitel == 3) && (Npc_GetDistToWP(self,"NW_TROLLAREA_RITUAL_02") < 2000) && (Npc_GetDistToWP(Xardas,"NW_TROLLAREA_RITUAL_02") < 2000) && (Npc_GetDistToWP(Pyrokar,"NW_TROLLAREA_RITUAL_02") < 2000) && Npc_HasItems(other,ItMi_InnosEye_Broken_Mis) && (MIS_Bennet_InnosEyeRepairedSetting == LOG_SUCCESS))
    {
        return TRUE;
    };
};
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#30
Mam naprawione przez Benneta oko i wpis o tym, dziady stoją w kręgu ale wciąż nie mam opcji u Vatrasa aby zaczął rytuał. Hmmm chociaż naprawilem oprawę amuletu zanim Vatras mi to kazał zrobić... ale wpis jest.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości