Ankieta: Kto zostanie zwycięzcą Areny Przebudzenia?
Ankieta jest zamknięta.
Jastrząb
4.35%
1 4.35%
SparrowJacek
34.78%
8 34.78%
XaroN
4.35%
1 4.35%
Klimek
17.39%
4 17.39%
Dinozaur
8.70%
2 8.70%
MaQo
8.70%
2 8.70%
Jonxx
21.74%
5 21.74%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Arena Przebudzenia
#16
owszem, dla Gladiatorów
niestety, większość tutaj to wymoczki na cienkich nóżkach, którym znika albo Xardas albo Imperanon, więc siedzą cicho Relaks

no oczywiście mogę się mylić co do niektórych...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#17
To może niech Canito pochwali się końcowymi wynikami z PrzeznAczenia czy tez Epilogu i wtedy sadze ze uzyska aprobatę teamu.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#18
A Dinozarł nie bierze udziału, że nie ma go na liście?
Odpowiedz
#19
(25.07.2017, 12:55:38)Dinozaur7 napisał(a): Cóż :>
To mam traktować jako zgłoszenie? Rzepa!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#20
No cóż. :>
Odpowiedz
#21
Nie no Tituf.

Zgłaszam się. :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#22
I to jest męska decyzja gugu!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#23
Ja jedynie z tytułu ograniczonego czasu nie mogę wziąć udziału w przedsięwzięciu, gdyby nie to, że mam bardzo napięty grafik to z przyjemnością stanąłbym na arenie gladiatorów. Mogę jedynie życzyć powodzenia i wielu przygód obecnym zgromadzonym. Powodzenia chłopaki i dzięki ekipo za ten trud. Pozdro
Odpowiedz
#24
No dobrze i ja się zgłaszam.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#25
Rozważamy możliwość, by wersja BetaPlus Przebudzenia była wersją KLUB. Po sprawdzeniu najważniejszych poprawek, gracze dostaliby w pełni grywalną wersję, choć nie do końca dokładnie sprawdzoną. Co wy na to? Tym samym Arena mogłaby się rozpocząć parę tygodni wcześniej.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#26
Hmm, trudne pytanie. Myślę, że jeśli zostałyby wyeliminowane najważniejsze błędy, to można by tak uczynić :)
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#27
Po relacjach testerów smiem twierdzic, ze jesli zostalo cos do poprawienia to jedynie drobne błędy lub kosmetyka a jakosc gameplaya zostanie juz zachowana. Przy obecnej wąskiej kadrze DT wersja beta na Arenie to chyba dobry pomysl, zwlaszcza, ze team gladiatorow tworzą sami nieprzypadkowi gracze, ktorzy nie powinni sie poplakac z powodu jakichs niedociagniec :> A nawet pomogą w dopracowaniu finalnej wersji. Wiec jestem za.

Inną kwestią jest promocja moda i samej strony. Co jako gladiatorzy mozemy zrobic w kwestii zachęcenia nowych ludzików do pobierania Przebudzenia a nawet poprzednich produkcji oraz do aktywnosci na forum?
Odpowiedz
#28
info z przed kilku minut od Proroka

Cytat:Naprawiłem problem z oknem statystyk. Teleporty działają. Usunięte wszystko co było do usunięcia z zenów. Dodawanie HP u Netbeka i z przedmiotów działa. Dodam link gdy się wrzuci.



w tej sytuacji testy dodatkowe są zbędne i Klub otrzyma do rozgrywki wersję BETAPLUS zapewne jeszcze dzisiaj OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#29
Wspaniale! Życzę wam powodzenia. I Sparrow nie zawiedź mnie :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#30
To bardzo dobra wiadomość :)
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości