Ankieta: Kto zostanie zwycięzcą Areny Przebudzenia?
Ankieta jest zamknięta.
Jastrząb
4.35%
1 4.35%
SparrowJacek
34.78%
8 34.78%
XaroN
4.35%
1 4.35%
Klimek
17.39%
4 17.39%
Dinozaur
8.70%
2 8.70%
MaQo
8.70%
2 8.70%
Jonxx
21.74%
5 21.74%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Arena Przebudzenia
#46
Trochę spóźniony, ale potwierdzam gotowość i życzę powodzenia innym  :>
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#47
Nie spodziewałem się tak nagłego startu, ale nie narzekam. Powodzenia wszystkim. :)
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#48
Zanim zacznę rozgrywki to stawiam swoje złoto na Memoriusowego czempiona, czyli Jonxxa. Cos mi mówi, że to dobra inwestycja. Troll
Odpowiedz
#49
SparrowJacek wykazuje się ogromną skrupulatnością w rozgrywce.
W tej sytuacji jego szanse bardzo rosną! OK
Natomiast zawodnicy, którzy w trzy godziny oblatają całą mapę na sukces tu raczej liczyć nie mogą.
Ciekawi mnie aktualny czas gry poszczególnych Klubowiczów.

A i jeszcze jedno.
Gdy mówiłem w swoim czasie, że ostateczne powiązania skryptowe w Przebudzeniu są dużo prostsze niż w Epilogu to kłamałem. popcorn Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#50
Obstawiam SparrowJacek.
Odpowiedz
#51
Uważam, że w ciemno można zagłosować na Sparrowa.
Odpowiedz
#52
SparrowJacek jest moim faworytem :D
 
Odpowiedz
#53
Zastanawia fakt, że jeszcze nie padło ani jedno pytanie w temacie "Problemy z zadaniami". Relaks
Oznacza to, ze gra jest łatwa.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#54
(29.08.2017, 10:59:33)Memorius napisał(a): Zastanawia fakt, że jeszcze nie padło ani jedno pytanie w temacie "Problemy z zadaniami". Relaks
Oznacza to, ze gra jest łatwa.

No w końcu gra 7 doświadczonych, bardzo dobrych graczy. Jakby pytali to byłby wstyd Relaks
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#55
a tradycyjne - "gdzie znajdę"? Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#56
(29.08.2017, 11:03:25)Memorius napisał(a): a tradycyjne - "gdzie znajdę"? Troll

Poczekajmy popcorn
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#57
Po prostu pewnie wszyscy eksplorują i próbują wycisnąć ile sie da samodzielnie. Gdyby były w naszym skladzie jakies wymoczki to pewnie juz by sie pytały "Gdzie jest klócz do piwnic" i takie tam Lol Ale jestem pewien, że czas na zadawanie pytan w koncu nadejdzie a ja zapewne rowniez bede jednym z pytających.
Odpowiedz
#58
Jestem wami bardzo rozczarowany.
Ani jeden z was nie przełamał schematyzmu myślowego i nie wybrał drogi rozwoju gwarantującej pewny sukces przy minimalnych własnych nakładach.
Gry nie wygracie wysokim levelem, ani najpotężniejszym mieczem czy łukiem...
:))

Cytat:Jak tylko stwierdze, ze wkopalem się za bardzo i nie ma opcji żebym wygrał, to z doświadczeniem z pierwszej rozgrywki zaczne z takim buildem!

nie panowie
dogrywamy na tej rozgrywce którą prowadzicie obecnie

pora na pierwsze podsumowania
JONXX

Cytat:30.08.2017, 07:18:31  Trzy godzinki za mną, po długiej drodze w końcu dotarłem do zamku, póki co porozmawiałem ze wszystkimi, a cała sytuacja w Górniczej Dolinie zaczyna się powoli klarować. Póki co biorę się za zadania.

XARON

Cytat:30.08.2017, 20:21:01  17 poziom, 24 godziny rozgrywki za mną, 27 misji wykonanych, 28 misji aktywnych.
Taq, zaczęły się schody, nie ma łatwo, rodzi się wiele pytań, a tak mało znajduje się odpowiedzi...

SPARROWJACEK

Cytat:Dzisiaj, 00:47:59 
Ok, za mną 28h gry. Wykonałem już 27 zadań i mam bodajże jakiś 15 poziom.

KLIMEK

Cytat:Dzisiaj, 00:57:04 Wycieczki krajoznawczej ciąg dalszy. Moja dotychczasowa gra raczej nie będzie porywająca dla tłumu, bo mam ukończonych raptem 6 zadań. W dalszym ciągu łażę, staram się zaglądać w każdy kąt, ubić co tylko się da i rozmawiać z każdym po dwa razy.

MAQO


Cytat:40 minut(y) temu Troszkę się w nocy zasiedziałem. 30h na liczniku. Zadań w dzienniku coraz mniej czuje, że zbliżam się do końca mojej przygody
Aktualnie posiadam 18 lvl i 61 PN do rozdysponowania, powiem szczerze nie mam pojęcia w co teraz inwestować
[/url]
DINOZAUR7


Cytat:19 minut(y) temu
Odwiedziłem zatopioną wieżę i zająłem się wątkiem Carnera. 20h na liczniku - 14 lvl i 19 zadań wykonanych.
Znalazłem śledzik
[Obrazek: 4ANDqNE.gif]
[url=http://i.imgur.com/4ANDqNE.gif]

JASTRZĄB


Cytat:29.08.2017, 08:44:55  Ja idę bardziej tradycyjnie tj. 1h + siła, zobaczymy jak na tym wyjdę, tymczasem mam 7h gry, 5 zadań wykonanych i 6lvl,

COŚ KTOŚ DORZUCI DO PULI? Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#59
Mój głos otrzymał MaQo (jedyny w ciebie wierzę!  /(* ) , myślę, że ów swoisty czarny koń może nieco zamieszać  :)
Odpowiedz
#60
Powtarzam info z sb
Ponieważ chcieliście Areny, a nie Klubu więc zaostrzymy warunki rywalizacji.
Jeden zawodnik wyleci w poniedziałek o godzinie 10.00
Który? Ten który ugrał najmniej.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości