Ankieta: Kto zostanie zwycięzcą Areny Przebudzenia?
Ankieta jest zamknięta.
Jastrząb
4.35%
1 4.35%
SparrowJacek
34.78%
8 34.78%
XaroN
4.35%
1 4.35%
Klimek
17.39%
4 17.39%
Dinozaur
8.70%
2 8.70%
MaQo
8.70%
2 8.70%
Jonxx
21.74%
5 21.74%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Arena Przebudzenia
#61
kat
To się nazywa podkręcanie emocji!
Odpowiedz
#62
(02.09.2017, 15:12:32)XaroN napisał(a): Czy było to lepsze czy gorsze zakończenie? Mam nadzieję, że tego dowiem się od twórców!
Sporo już wiem po analizie save XaroNa ale nie pisnę słówkiem.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#63
Przyznam,ze z ogromnym zainteresowaniem czekam na save końcowe następnego zawodnika.
Rozstrzygnięcie rozgrywki może być bardzo emocjonujące, jak widzę OK

panowie, jedna istotna informacja

zadań jest łącznie zapisywanych w Dzienniku 60
jedno z nich pojawia się tylko przy pewnej drodze rozgrywki , a jedno  jest dostępne tylko jako bonus przy posiadaniu jednego z atrybutów w pewnej wysokości i  będzie brane pod uwagę przy ocenie TYLKO wtedy, gdy inne elementy brane do porównania będą takie same i gracz będzie miał zgodnie z posiadanym zestawem itemów możliwość wzięcia tego zadania

Odpadania nie będzie, bo zawodnicy grają na miarę swojego czasu i nie ma dekowania się.
Dziś jeszcze zapewne porównane zostaną wyniki dwóch, którzy już zakończyli Przebudzenie - MaQo i XaroN.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#64
Ponieważ i XaroN i MaQo zakończyli Przebudzenie dokładnie w tej samej wersji THE END (!!!) mogę ich sklasyfikować...
1. XaroN
2. MaQo
zadecydował detal eksploracyjny, który mamy jako element rozstrzygający
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#65
Jak tak teraz analizujemy sobie te dwa save to dochodzę do wniosku, że ostateczne rozstrzygnięcia mogą być mega ciekawe. Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#66
Tak, wydaje mi się, ze wszyscy gracze starają się być maksymalnie uwazni i wyniki będą niezwykle zbliżone do siebie. Ale to tym lepiej :)

Ciekawie będzie poczytać na zakończenie co braliscie pod uwagę i w jakiej kolejności, tak jak to było z poprzednimi tytułami, a przy okazji dowiedzieć się co kto ominął. Mam nieodparte wrażenie, ze będzie dużo remisów na poziomie questowym.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#67
Ja jestem za to ciekaw, który Gladiator jako pierwszy ukończy grę w inny sposób, niż poprzednicy.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#68
Ja jestem ciekaw gdzie jest ten moment rozdzielający. Na razie ,,stricte'' wyborów za dużo nie było. A te co były to raczej - poboczne? - :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#69
Dowiemy się później gdzie był punkt zwrotny? Bardzo chciałbym sprawdzić te druga ścieżkę jak następnym razem zagram.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#70
No ja myślę, że zawodnicy sami do tego dojdą w toku dyskusji.

Wiecie kto wygra?
Nie ten, który ma najlepszy pancerz, ani ten który ma najlepsze staty i level.
Wygra ten, który potrafi w pewnym momencie gry przełamać goticzkowy schematyzm myślenia, sięgnąć głębiej, zrozumieć więcej.
Który z was, tych którzy skończyli i tych, którzy jeszcze grają to potrafi? Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#71
Właśnie jeden z faworytów ludu złożył swój save do oceny. SparrowJacek zawiesił poprzeczkę niezwykle wysoko... co nie znaczy, że nie pozostawił lekko uchylonej furtki do Sławy...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#72
Jestem pełen podziwu dla głębi rozgrywki SparrowJacka.
Majstersztyk!
O ostatecznym zwycięstwie może zadecydować szczegół, którego nawet do tej pory nie braliśmy pod uwagę przy klasyfikacji.
Ale pamiętajcie, że wygrać może tylko jeden!
ONLY ONE winner
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#73
Sprawdziłem save Dinozaura, no i robi się ciasno na szpicy.

czy środa - 13.09 to dobry termin rozstrzygnięcia Areny?
ok, w takim razie czekam na wszystkie save do 18 tego dnia od uczestników Areny
ile otrzymamy do weryfikacji zapisów - tyle będzie sklasyfikowanych zawodników
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#74
'spłynął' save Jonxxa -ja pier... ;(
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#75
Jak gracze powinni zareagować na Twój post Tituf? :)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości