Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
(01.02.2023, 21:02:41)Erwin napisał(a): 5. Mają youtubera.

Może gdyby Sagę nagrywał ktoś kto potrafi wychwycić głębię w dialogach a także w związkach przyczynowo-skutkowych i potrafiłby to na żywo komentować, niczym nauczyciel tłumaczący uczniom różne zagadnienia to wtedy więcej osób skłoniłoby się ku modowi? Samo ogrywanie i szukanie różnic między łukiem a kuszą to za mało, od tego jest returning, w Przeznaczeniu szuka się czegoś innego ale nikt jeszcze tego nie wyeksponował.
Odpowiedz
Narzekasz na Simona, że psioczył w recenzjach na Przeznaczenie, a sam walisz takim hejtem na tego Returninga, że aż się przykro to czyta. Tak samo nie potrafisz zrozumieć, że komuś się podobają rozbudowane mechaniki, tak jak ludzie nie czają tych epickich dialogów, o których piszesz. Ciężko to nazwać hipokryzją, ale mógłbyś już trochę odpuścić, bo to się nudne robi.
Odpowiedz
Powiedz mi gdzie jest jakis mega hejt z mojej strony na Returning. Ja nikogo jawnie nie zniechęcam do niego podczas gdy Simon nawoływał do bojkotu Przeznaczenia.
Odpowiedz
Przecież w "obecnym" Returningu jest więcej biegania niż w Przeznaczeniu (i to często rozrzucone po gównolokacjach), zresztą jak komuś przeszkadza bieganie w jakimkolwiek modzie w Gothic 2 to na obecną chwilę można to rozwiązać przyśpieszeniem czasu z Uniona.

(04.02.2023, 10:33:51)Klimek napisał(a): Może gdyby Sagę nagrywał ktoś kto potrafi wychwycić głębię w dialogach a także w związkach przyczynowo-skutkowych i potrafiłby to na żywo komentować, niczym nauczyciel tłumaczący uczniom różne zagadnienia to wtedy więcej osób skłoniłoby się ku modowi? Samo ogrywanie i szukanie różnic między łukiem a kuszą to za mało, od tego jest returning, w Przeznaczeniu szuka się czegoś innego ale nikt jeszcze tego nie wyeksponował.

Ludzie nie grają w moda lub uważają go za gównianego głównie przez internetowe przepychanki + z jednej strony mod daje więcej Gothica w Gothicu, z drugiej strony jednak kieruje się w stronę staroszkolnych RPG, co nie do końca musi trafiać do przeciętnego gracza Gothica. Wątpię żeby nagranie lepszego Let's Play cokolwiek pomogło, wydaje mi się że mod ma po prostu przypiętą negatywną łatkę i dopóki ktoś z zasięgami nie zacząłby robić reklamy to raczej nie wróci do łask.
Odpowiedz
To jest moje świadectwo o tym, jak w końcu dołączyłem do nowego porządku świata, Illuminati po tym, jak próbowałem dołączyć przez ponad 2 lata, ale oszuści kilkakrotnie zabrali mi pieniądze. Tak długo szukałem możliwości przyłączenia się do Illuminati, ale oszuści zabierają mi pieniądze aż do początku tego roku, kiedy spotkałem się online z Lordem Felixem Morganem. wielki członek, który pomógł mi zacząć i zostałem zainicjowany do Porządku Świata online i otrzymuję sumę 1 000 000 USD na moje konto bankowe natychmiast po moim rytuale inicjacji online, a także będę zarabiał 33 000 USD miesięcznie, jestem bardzo szczęśliwy! I obiecaj szerzyć dobre dzieło Lorda Morgana. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do Illuminati nowego porządku świata już dziś, skontaktuj się z Lordem Morganem, zamiast akceptować oszustów, którzy biorą wszystkie twoje pieniądze w imię pomocy w dołączeniu, Skontaktuj się z Lordem Morganem E-mail: Illuminatiofficial565@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569 Tekst.
Odpowiedz
△ :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jak sie okazuje, że wysłanie pliku z save okazuje się za trudne i łatwiej poprosić o kody na wszystko. A potem jest wysyp jadu w internecie, że na forum DT nie chcą pomagać graczom. Facepalm
Odpowiedz
(06.04.2023, 15:17:29)Klimek napisał(a): Jak sie okazuje, że wysłanie pliku z save okazuje się za trudne i łatwiej poprosić o kody na wszystko. A potem jest wysyp jadu w internecie, że na forum DT nie chcą pomagać graczom. Facepalm

Na PW wysłałem gościowi  propozycję  pomocy ale nie skorzystał.
Odpowiedz
Odpisałem podobnie w stosownym temacie i mam takie samo zdanie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości