Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
#61
Cytat:
(11.04.2016, 14:07:14)Gonzales napisał(a): Tutaj pisze jeszcze w miarę, ale w swoim dziale na tm z Returningiem 2.0 pokazuje jakim jest człowiekiem "kulturalnym" xd

Dowody.

napisał Simon i tu przeniosłem z tematu Bany i Ostrzeżenia aby zachować spójność tamtego tematu

:> ponadto z przyjemnością zawiadamiam, że nadałem sobie tytuł Ukochanego Przywódcy
Pony
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#62
Okej, czyli mówisz o sytuacji, w których ja jestem chamsko obrażany i moje odpowiedzi nawet nie równają się wypowiedziom jego poziomu (tzn. że ten to dopiero ma gadane). W pierwszej sytuacji z kolei podałeś skrina, w którym koleś zrobił prowokację na TM, i potem napisał, że celowo chciał nas pozłościć.

Może byłem zbytnio przeświadczony o Twojej inteligencji. Teraz serio: Pokaż mi sytuację, w której naprawdę pokazuje brak kultury, gdzie nie zostałem w żaden sposób obrażony, ani sprowokowany.

Cytat:Tituf, tutaj nie chodziło mi o bluzgi jakieś, ale o to jak gothicman chciał bezszczelnie ukraść skrypty

Tak, to prawda, chciałem to zrobić. Przy czym miałem dobre intencje, bo gdyby nie ja, tego spolszczenia by nie było. Radex sam sobie zdaje sprawę z faktu, że mu by się to nie udało, szczególnie że wzbudzał kontrowersję tym, że mówił że robi, potem że nie robi, że czeka itd. Ja dostałem skrypty i zacząłem pracy. Przy czym skrypty dostałem ostatecznie od samego twórcy, który uznał mój punkt widzenia.
Odpowiedz
#63
Aaa... Nie no, jak kradzież, to jest to kurestwo, które należy piętnować. Udowodnić i ukarać.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#64
Ale ja nic nie ukradłem, bo tych plików nie dostałem od niego. Nie wspomnę o fakcie, że o kradzieży trudno tu mówić, skoro Radex sam chciał dać te skrypty.
Odpowiedz
#65
Aaa... Nie, no jak tak to super. A przy okazji, jak tam korekta? Smox z Metkiem wyrobią się do wakacji?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#66
Super tego bym nie określił, bo w 100% uczciwie się nie zachowałem.

Smox i Metkiem kończą korektę dialogów.
Odpowiedz
#67
Tam gdzie Simen tam są kłótnie, ale musisz przyznać, że wzajemne wyzywanie się w tematach dot. innych modów nie wróży zbyt dobrze o tM.
Odpowiedz
#68
(12.04.2016, 14:12:06)Polo napisał(a): Tam gdzie Simen tam są kłótnie, ale musisz przyznać, że wzajemne wyzywanie się w tematach dot. innych modów nie wróży zbyt dobrze o tM.

Z pewnością by tych kłótni nie było, gdyby się nie rozpoczynały właśnie takimi tekstami :)

Co do drugiej częsci zdania, przyznam.
Odpowiedz
#69
skąd biorą się na forach tacy userzy jak pierogi?
to trole czy- kretyni (wersja TM) - postrzegający rzeczywistość inaczej -(wersja DS)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#70
Oba na raz, trolle internetowi to najpewniej ludzie z uszkodzoną psychiką. Takie urazy psychiczne zadano im w dzieciństwie przez np. bicie kablem od pilota albo sznurówką z kapci
Odpowiedz
#71
powinni dla własnego dobra odnieść swój internet na makulaturę
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#72
Albo zgrać na baterię i oddać na składowisko odpadów szkodzących umysłom innych internautów.
Odpowiedz
#73
Fp Bractwo Spolszczenia ma brata bliźniaka. Czyżby to strona Ahna została pochłonięta?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#74
Ta, pisali o tym, nie ma to jak zniszczyć czyjeś dzieło, akurat w tym chłopcy z BS są bardzo dobrzy
Odpowiedz
#75
Skoro Ahn nadał uprawnienia to wie co się wyprawia. Admini strony o modach nie mają po prostu pomysłów przyciągnięcia fanów.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości