Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Fajnie by było jakbyście zrobili Mroczne Tajemnice 3.0 :D z tego co pamiętam ktoś pracował nad podobnym projektem, ale jak zawszę dysk się spalił.
Odpowiedz
ta, pracował lukizzz
ale to dzieciak i nawet  na naszym forum nie umiał się odnaleźć wśród poważnych ludzi

Tak realnie - nie można robić submodów do modów bez zgody autorów.
To znaczy można, ale trzeba być taką kurwą netową jak Tizgar czy jemu podobni.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zgoda to raczej nie problem, w końcu ten typ dostał ją bez problemu.
Odpowiedz
Już to miałem powiedzieć, że takie Przeznaczenie tylko do Gothica 1 byłoby w waszym wykonaniu genialnym modem. Otoczka fabularna i ogólnie mnóstwo otwartych furtek i niedokończonych pomysłów jakie zostawili autorzy daje pole do popisu. A samo lore w G1 bardziej mi sie podoba, na przykład kwestia bogów. W G2 wojna pomiedzy nimi była zbyt doslowna i za bardzo odczuwalna, a w G1 ci bogowie stanowili bardziej mitologię i byli gdzies na bardzo dalekim planie i to mi się podobalo. Mozna z tej gry ukrecic na prawdę genialna modyfikacje zbliżoną do rozmiarów Przeznaczenia ale zrozumiałym jest, ze potrzebna jest do tego liczna ekipa solidnych ludzi.
Odpowiedz
No moim zdaniem LZGD z pewnej strony jest trochę namiastką Przeznaczenia do G1. Wiadomo, każdy ma inne wyobrażenie na ten temat ale to chyba najlepsza opcja jak na tą chwilę.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Tak mi się wydaje, że chyba dyskutanci utracili z pola widzenia najważniejszą rzecz.
Ekipa DT nie ma obecnie Głównego skryptera i speca od level designu i spacera.
Dlatego wszelkie propozycje w stylu "zróbcie" należy kierować do ekip Nefario, Leiwarka czy tez Paradoxala.
U nas na objęcie tych funkcji nikt się nie zgłosił.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
fuckbuczek to jednak straszny scrap
na naszym pojawiła się jako strona powiązana 
https://www.facebook.com/Team-Of-Gods-15.../?ref=py_c
a toto upadło dwa miesiące temu Facepalm
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Od level designu i grafiki jest u nas osoba na forum, która nie pracuje aktualnie przy żadnym modzie. Możecie go zapytać tam ( Dzisiaj zrobił temat: Grafika 3D)
 
Odpowiedz
Xankir podał kontakt... Robi nawet fajne miecze...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Władysław Jagiełło powiedział " Mieczuf ci u nas dostatek..."
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Trochę się nie zrozumieliśmy.
To my jesteśmy Marką i to do nas się przychodzi w sprawie współpracy/uczestnictwa a nie odwrotnie.

Podziękowałem za współpracę obu Konsultantom -Testerom (Lewkoo i Jaskot).
Zasady współpracy w DT są i były zawsze takie same.

Planowane jeszcze wersje poprawkowe dla naszych modów zostaną przygotowane w gronie Memorius, Tituf i Michał.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dziwne rzeczy się na Bractwie Gothica.
Opos odchodzi i usuwa konto, potem to konto jest przywrócone, moderatorem zostaje Miszcz Multikont Jastrząb, a Mr Lisek, który był tam w swoim czasie zbanowany, wyklęty i uznany za zdrajcę nagle powraca i jakby nigdy nic układa plany Areny.
Mr Lisek to się bardzo skompromitował jako członek DT, gdy uciekł z teamu przed pierwszymi poważnymi testami.
Wy tam poważni jesteście?
Można was poważnie traktować w jakichś dyskusjach międzyforumowych?
Zaczynam szczerze w to wątpić.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
MrLisek nie ma już bana od dłuższego czasu, i do tego, temat o Arenie jest jawny. Żadnych "planów Areny" nie układa.
Odpowiedz
Ja tu nie mówię o faktach administracyjnych tylko o podłożu społecznym, że tak powiem.
Mam snuć domysły,że cała akcja z Mr Liskiem była ukartowana tak, żeby wydawało się, że został wywalony z BG na niby i tylko po to, żeby sobie poczytał co jest u nas w tajnym a potem zniknął i wypłynął ponownie w BG jakiś czas potem?
Przecież to absurd , prawda? Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nic się już tu nie dzieje że trzeba nas w to wciągać?

I tak, to jest absurd. Jak chcesz to się go spytaj co mu się u was nie podobało. Ja z tym nic wspólnego nie mam. :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości