Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
(11.06.2018, 17:16:52)Nefario napisał(a): Nic się już tu nie dzieje że trzeba nas w to wciągać?
więcej ni z u was, to na pewno , ale tak, masz rację, czytalność podobnych dyskusji jest duża i zawsze należy to wykorzystać
zresztą co wy byście czytali u nas jakby nic nie było nowego w tym dziale ?
w innych nie macie nic do powiedzenia jak zauważyłem, ale to przecież zrozumiałe...
modding goticzka to wojna , także hybrydowa
Jastrząb przyjdzie?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No wiesz, po co mielibyśmy tu pisać jak sam u nas nie piszesz? Skądś w końcu musisz brać najnowsze informacje.
Chyba, że u nas też jest taki MrLisek o którym mówiłeś? Troll

A Jastrząb wejść nie może, wyświetla mu się że ma bana.

Bez odbioru. :>
Odpowiedz
No może i nie pisze uw as, ale oba konta mam nadal aktywne i wiszę od czasu do czasu. :) 

A co do Jastrzębia to blokada została zdjęta kilka dni temu.


Cytat:Bez odbioru. [Obrazek: 4ANDqNE.gif]

no i po co tak pisać?
popatrz na to inaczej - napisałeś posty i nie dostaniesz bana czasowego za Czytelnictwo.
Myślę, że to ważne i tylko to się liczy. Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Szczerze, czasami się zastanawiam co wy macie w głowie, że się zajmujecie takimi bzdetami.
Dajmy na to, że ktoś jest "szpiegiem". No i jakie on niby "ważne" informacje wydobędzie i przekaże?..... KOD PIN?!
Odpowiedz
mój to 1243
nie mam nic do ukrycia :)

No proszę i jak się ładnie temat sprzedaje! :> 
Wszyscy wchodzą i zaraz czytają :) 
Bardzo ładnie po prostu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jestem na Bractwie Gothic'a od prawie dwóch lat i w tym czasie dużo już widziałem. Nie ma nic nadzwyczajnego w tym, co się stało.
Odpowiedz
Jak na standardy forum BG to faktycznie drobiazg.
Zawsze jest jednak miło popisać o glupotkach, prawda? :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(11.06.2018, 18:54:39)Memorius napisał(a): Zawsze jest jednak miło popisać o glupotkach, prawda? :)

Pewnie :)
Odpowiedz
(11.06.2018, 17:31:16)Memorius napisał(a): Jastrząb przyjdzie?

Witam serdecznie, przybyłem :>
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
(11.06.2018, 17:16:52)Nefario napisał(a): I tak, to jest absurd. Jak chcesz to się go spytaj co mu się u was nie podobało. Ja z tym nic wspólnego nie mam. :)

Liskowi się tu bardzo podobało. Miał wiele pomysłów na usprawnienie forum i fp, ale miał też i inne problemy - np natury osobistej. Nie będę tu o tym pisał... RODO...
Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie. No, chyba że te oczy kota Puszka były w innym celu :>

Zastanawia mnie jedna rzecz. Otóż twórcy nowo tworzonych modyfikacji pytają graczy co chcieliby w nich widzieć i czego oczekują. Dla mnie to trochę wygląda na brak koncepcji, albo puszczenie do gracza oka. Nie wiem jak wam, ale mnie wydaje się, że to sami scenarzyści i twórcy powinni o tym decydować. Inaczej to stają się produktem na zamówienie z pominięciem tworzących go artystów. Ale może to ja mam tylko takie zdanie na ten temat?!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Zgadza się. Czasem coś się kończy...  
Niestety u mnie po półtora roku zabrakło już i sił i chęci.
Chciałbym podziękować za przyjęcie mnie do ekipy i miło w niej spędzony czas. Podczas tego czasu stworzyliśmy 4 modyfikacje, a ja początkowo tylko planowałem pomoc przy Epilogu. Fajnie tak czasem podsumować to wszystko i jestem zadowolony z naszej pracy mimo, że na nasz team spadała fala hejtu, a mody miały średni odzew. Ale i tak było warto i nie uważam tego czasu za stracony.
Ja od siebie mogę dodać, że to co obrałem za cel podczas dołączenia do ekipy udało mi się wykonać :>
Mam cichą nadzieję, że jeszcze kiedyś stworzymy ostatnią część Destiny Sagi. Jeszcze raz dzięki. Piwko
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Po co komplikować proste sprawy.
Najlepszymi scenarzystami w polskim moddingu goticzka jestem ja i Ahnbael.
Reszta po prostu udaje, że coś potrafi, więc aksjomatem jest, że szukają pomysłów u innych.
Trzeba mieć duszę artysty i zacięcie literackie.
Trzeba być pisarzem- literatem w opcji TRUE.
Nie muszę chyba dodawać, że najlepszym w opcji TRUE jestem ja, a zaraz za mną Ahnbael.
Czy ktoś mam inne opinie poparte realnymi dowodami? Relaks

Jest taka rzecz.
Ktoś tam na sąsiednim, zaprzyjaźnionym z nami forum BG zarejestrował się jako Memorius i narobił gnoju.
To się zdarza.
Zawodnik ten został zbanowany i bardzo dobrze, a nawet bardzo ładnie :)
Jednak jego konto pozostało.
Myślę, że byłoby dobrze, gdyby tak się stało, bo jeszcze ktoś mniej zorientowany uznałby, ze to była moja robota.
Liczę, że tak się stanie.
Jednak jeśli tak się nie stanie to od teraz za dwie godziny, co dwie godziny dostanie na naszym forum bana kolejny ISTOTNY zawodnik z forum BG, od Nefario poczynając a na Oposie kończąc (decyduje liczba postów u nas).
Oczywiście zachowuję głęboką wiarę, że to podobnej, godnej pożałowania sytuacji jednak nie dojdzie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(20.06.2018, 15:09:54)Memorius napisał(a): Jest taka rzecz.
Ktoś tam na sąsiednim, zaprzyjaźnionym z nami forum BG zarejestrował się jako Memorius i narobił gnoju.
To się zdarza.
Zawodnik ten został zbanowany i bardzo dobrze, a nawet bardzo ładnie :)
Jednak jego konto pozostało.
Myślę, że byłoby dobrze, gdyby tak się stało, bo jeszcze ktoś mniej zorientowany uznałby, ze to była moja robota.
Liczę, że tak się stanie.
Jednak jeśli tak się nie stanie to od teraz za dwie godziny, co dwie godziny dostanie na naszym forum bana kolejny ISTOTNY zawodnik z forum BG, od Nefario poczynając a na Oposie kończąc (decyduje liczba postów u nas).
Oczywiście zachowuję głęboką wiarę, że to podobnej, godnej pożałowania sytuacji jednak nie dojdzie.
I po co te nerwy? Właśnie usunąłem tego użytkownika :)
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Cóż mogę powiedzieć...
Bardzo ładnie :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Wszystkie plany i rozważania o przyszłości teamu znajdziecie wałkowane na forum. Nie ma po prostu ludzi chętnych i z pewną wiedzą, by kontynuować jeszcze tę robotę. Możliwe, że zainteresowanie naszymi modyfikacjami strony rosyjskiej coś w tej kwestii ruszyłoby do przodu... Zobaczymy, a na razie - ławeczka w parku...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości