Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Quasch część tłumaczonych modów zrobił w ramach Drużyny Spolszczenia.
O ile mi wiadomo nie wspomniał o tym przy okazji ich prezentacji w ramach Bractwa Gothica.
Czy się może mylę?

Jastrząb.
wypisujesz na temat moich potencjalnych reakcji na pewne sprawy interesujące rzeczy w sb na wiadomym forum.
Przyjdź i napisz to jeszcze raz tutaj, albo od godziny 17 zacznę banować wszystkich prominentnych członków BG, a ciebie zostawię na koniec.

na razie bez inwektyw
czekam Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(18.07.2018, 13:06:01)Memorius napisał(a): Jastrząb.
wypisujesz na temat moich potencjalnych reakcji na pewne sprawy interesujące rzeczy w sb na wiadomym forum.
Przyjdź i napisz to jeszcze raz tutaj, albo od godziny 17 zacznę banować wszystkich prominentnych członków BG, a ciebie zostawię na koniec.

na razie bez inwektyw
czekam Relaks

No i jestem. Ogólnie taka jest moja opinia na twój temat i twego teamu, jeśli chcesz mi dać za to bana, to spoko. Jakoś bardzo mnie to nie obchodzi. Ale czym zawinili Ci inni członkowie Bractwa? Jeśli zbanujesz ich za to, co JA pisałem. To wiedz, iż prominentni członkowie DS również dostaną bana na BG. Miłego dnia życzę :)
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
(18.07.2018, 13:49:25)Jastrząb napisał(a): taka jest moja opinia na twój temat i twego teamu
o, to o mnie też? Smutny

(18.07.2018, 13:49:25)Jastrząb napisał(a): prominentni członkowie DS również dostaną bana na BG.
... a to odnosi się już tylko do mnie... OK
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Cytat:Ogólnie taka jest moja opinia na twój temat i twego teamu

no ale jaka? chowasz się jak szczur w sb BG - napisz to jak prawdziwy facet tutaj - ty wiesz dokładnie o co chodzi
co stać cię tylko na pierdolenie w sb ?
zabłyśnij tutaj swoimi osądami

w swoim czasie i Opos i Nefario zawarli ze mną pewien prywatny pakt o nieagresji, taka Gruba Kreska jakby powstała.
Nie wypowiadam się na ich temat i pracy teamu BG po shoutboxach, jeśli już to oficjalnie , jawnie i transparentnie, nie tak jak ty szczurowaty śmieciu.
Grozisz, że Titufa zbanujesz? Komu krzywdę zrobisz, jemu?
Jak jego zbanujesz, to usuń też tematy z modyfikacjami od DS i DT i to kurwa w trybie natychmiastowym.
My zrobimy to samo.
Chyba, że z tobą zrobią w końcu porządek wyżsi od ciebie rangą i przerastający cię rozumem i politycznym taktem członkowie administracji forum BG.
Czas mija.
Napisz panie Odważny w Piwnicy co ostatnio tam o mnie napisałeś, a może jakoś dojdziemy do consensusu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
OK, ja nie jestem z tych, co chowają się jak szczury w piwnicy. Napisałem do Ducha, że czeka go pozew od DS( było to oczywiście żartobliwe), za muzykę, która była w Klasztorze. Muzyka został z tego co wiem udostępniona do celów niekomercyjnych, ale przypominając tu sytuację z downloadem ER, gdzie jeden z was, Polo dokładniej, wykłócał się, że tylko wam została udostępniona zgoda na umieszczenie moda na swoim forum i wykłócał się o to na TM. Więc powiedziałem, że znając was, to pomyślicie, że tylko wam zostało dane pozwolenie na wykorzystanie utworu. I tu muszę przyznać, że było to imo chamskie i dziecinne z mojej strony. Teraz przejdźmy do licencji G2MDK, której sam pisałeś, że nie uznajesz, jęsli chodzi o prawa autorskie Przeznaczenia. Za dowód podałem tu sytuację, gdy w temacie  Nefario wstawił link do GMDK, a ty usunął to, bo było po niemiecku. Co do bana Titufa, napisałem że dostałby go, gdyby członkowie BG niepowiązani z tą sprawą dostaliby bana  na DS. Ale skoro takowego nie będzie, to i  nie mam zamiaru dawać bana Titufowi, a mnie możesz zbanować, jak już pisałem.
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
(18.07.2018, 15:03:19)Jastrząb napisał(a): I tu muszę przyznać, że było to imo chamskie i dziecinne z mojej strony.
i na tym dyskusję kończymy po osiągnięciu consensusu
życzę miłego dnia :)

Wiecie, nie obraźcie się (tak tak, Faja) ale coś wam tu napiszę od serca.
Prowadziłem, udzielałem się na różnych forach i to przez wiele lat.
Przykro mi w związku  z tym powiedzieć, że tzw gothicowe Community do pięt nie dorasta średniej klasy pisarzom z for metalowych. I tu już nawet nie chodzi o styl wypowiedzi, czy stosunek do innych użytkowników.
Były i są tam nadal niezłe kanalie i szuje, ale to kanalie i szuje z klasą, które nie chowają głowy w piasek, nie udają, że ich nie ma, nie przemykają się chyłkiem po forum szukając  sensacji rodem z magla.
Potrafią twardo bronić swojego stanowiska, walczyć w niesłusznej sprawie i traktować wszystko z dystansem, nawet gdy są niszczeni i wgniatani w ziemię przez oponentów. Zawsze mają coś do powiedzenia i nigdy się nie obrażają.
Nie piszą "rzadko się udzielam, bo praca, szkoła, dzieci, dziewczyna i raty do płacenia".
Jeśli milkną lub znikają , to zazwyczaj tylko dlatego, że nie żyją (ku pamięci kilku Kolegów z Dawnych Lat R.I.P.)
Tu na tym forum i ogólnie poświęcając kilka lat ostatnich na sprawy gier i moddingu przekonałem się, że tak naprawdę w 99% mam do czynienia z cioteczkami bez kręgosłupa, obraźliwymi, delikatnymi jak pudelki, w żadnym wypadku nie zasługującymi na miano Braci Kamratów.
Nie będę więcej używał tego określenia. Szkoda że muszę być OWN takich narodów, przez małe "N'.
Jakie to wszystko przykre i żałosne zarazem...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ciekawe... Hmm

Cytat:Cześć, 

dlaczego nie mam dubbingu? zSpy pokazuje,  że brak plików .wav  -> see spoiler. Trzeba dubbing osobno ściągac czy jak?

Cytat:W Klasztorze nie ma dubbingu...

Cytat:nawet niemieckiego? przechodziłem ostatnio z życia złodzieja bez głosów i trochę smętnie się gra w ciszy
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Kto jest taki "mądry"?
A może to dzieci? Najlepsze jest to "nawet niemieckiego"
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To gracz, który poprzez aplikację Spine pobiera modziki. Jego nie za bardzo interesuje kto je stworzył. Nie ma czasu pojawić się na forum i czytać o modyfikacjach. On pewnie obejrzał kawałek gry na YT i też sobie zapragnął ściągnąć moda.


Tizgar mówi:
Cytat:[...]return bije wszystkie mody razem wzięte, ludzie muszą pojąc ze to nie jest luźny fabularny mod i nigdy nim nie będzie to mod stworzony przez fanów Dark soulsa itp wiec mod ma być, tak zrobiony aby ktoś kto nie jest gotowy na gre w niego dostał porządny wpierdol i przestał grac tak chcieli twórcy gracz musi mieć przejebane nawet  próbując robić krok i ma zaczynać od nowa bo się pomylił taka wizje maja twórcy. 
Wizja pojebana ale i mod jest kierowany do specyficznej  grupy osób a to ze ci którzy do niej nie nalezą chcą w niego zagrać no cóż  
...ale nie wszyscy słuchają Tizgara  Smutny
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Tizgar!!!! Ty młoda, stara, krakowska kurwo ze sklepu RTV.
Kompletne autozaoranie.
I takie zero, które nadal, mimo upływu lat nie potrafi sklecić zdania po polsku, poucza graczy i dzieli graczy na tych co mogą i nie mogą.
Facepalm rotl:
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Gdzieś tu było, a zniknęło coś o tłumaczeniu Returninga 2.0.
Skoro jeden z twórców spolszczenia do R 2.0 pisze, że "to nie jest mod do grania dla przyjemności a do kręcenia cyferek", to chyba wystarczy, że jest poprawnie przetłumaczone okno statystyk. Fabuła i dialogi są sprawą drugo-, a może nawet trzeciorzędną. Jeśli tak to chyba wywiązali się z zadania.
Odpowiedz
Lol
 [Obrazek: Hf8H19e.jpg]

******************************
Śledząc download naszych modyfikacji - zauważyłem, że regularnie pobierane są ich starsze wersje. Z pewnością istnieją alternatywne linki - czy to chomiki, pobieraczki, czy spine. Potem są uwagi do akcji skryptowych, które nie wyglądają prawidłowo, gracz ma różne problemy, które dawno są już nieaktualne.
Na tym forum znajdziecie ostatnie wersje wszystkich naszych modów! Zaktualizowane i poprawione według sugestii samych graczy - dostępne bez rejestracji.
To taka luźna uwaga, która narzuca się po zerknięciu na statystyki pobrań.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Przeczytałem recenzję Kravisa Returning 2 na TM.
No cóż, sama prawda i PR ode mnie za trzeźwy osąd całości.
Jeśli chodzi o ocenę, to dałbym od siebie jednak wyższą (8/10) ale to ocena z pozycji moddera, a nie gracza.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Warto zaznaczyć, że niedługo potem ta mini recenzja została perfidnie usunięta przez Jaśnie Oświeconego Simena.

(31.08.2018, 13:45:09)Kravis napisał(a): Warto zaznaczyć, że niedługo potem ta mini recenzja została perfidnie usunięta przez Jaśnie Oświeconego Simena.
Zwracam honor, jednak przywrócił ją z powrotem.
Odpowiedz
To dobrze, że została przywrócona.
Prawda jest prawdą i o prawdę zawsze walczymy.

a tak przy okazji, Kravis, czy ty skończyłeś Korzenie Zła? Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości