Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Będzie gdzie go podpisać.
Powiedzmy sobie szczerze. Przyszedłeś tu tylko po to żeby móc pocałować Gomeza w d*pę. 

Za Gomeza! 
Odpowiedz
Odwiedź go i rzuć tekstem "to z przodu twojej głowy, to twarz, czy dupa", a tak poważnie to myślę, że szkoda Twojego czasu na taką dziecinadę, bo zapewne użytkownik Scarr w godzinach od 7 - 15 będzie w szkole. Zapewne, gdy Cię zobaczy to zesra się w gacie i pobiegnie z krzykiem do mamy. Z drugiej strony, to rzeczywiście może odnieść sukces, może rodzice mają więcej oleju w głowie i nauczą dziecko chociaż odrobiny kultury.
Nie mnie jednak decydować o tym, co Memorius zrobisz, osobiście uważam że tym wszystkim bezmózgowcom powinno odciąć internet, a i srogi wpierdol też powinni dostać, chociaż pewnie w tym przypadku pasek na dupsko by wystarczył, albo Urizielem Doktora go zdzielić po pysku, żeby było zabawniej. Pozdrawiam Piwko
Odpowiedz
Chyba bym tego lepiej nie napisał OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(06.11.2018, 14:23:34)mistrz007 napisał(a): osobiście uważam że tym wszystkim bezmózgowcom powinno odciąć internet, a i srogi wpierdol też powinni dostać, chociaż pewnie w tym przypadku pasek na dupsko by wystarczył

Modne, bezstresowe wychowanie na to nie pozwala  blee

Tak sobie zerknąłem na BG i z tego co widzę Scarr wcale wybitnie nie odbiega od paru innych kolesi w kontekście rozumowania rzeczywistości, o kulturze nie wspominając.
Odpowiedz
Takie opinie można znaleźć na tm. Zgadzacie się? Bo ja oczywiście podpisuje się pod tym i uważam, że DK powinno nosić miano dodatku, a nie modyfikacji.  Facepalm   rotl:

Cytat:tak sobie teraz pomyślałem, że zasadniczo to takim ukłonem i opuszczeniem kurtyny w kwestii moddingu goticzka będzie wydanie dziejów khorinis
bo powiedzmy sobie szczerze do ryja w lustrze - nic lepszego już społeczność modderska nie stworzy, nawet ruska/niemiecka choćby się zesrała
takie absolutne the end, ostatnie słowo w książce, ostatnia linijka napisu w filmie
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Ja się z tym nie zgadzam.
I co z tego, że wszyscy już wszystko widzieli w Gothicu i jego modyfikacjach? Sądzę, że znajdzie się jeszcze sporo ludzi, którzy będą chcieli nam opowiedzieć coś, czego jeszcze nikt nigdzie nie słyszał...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
To oczywiście bezpodstawna opinia nie poparta niczym innym jak wielkością przedsięwzięcia, bo co tu jeszcze do kryterium oceny dołożyć?
Do tej pory nic poza aspektami wizualnymi ich twórczości nie widziałem, więc to raczej zbyt daleko idące wnioski.
Odpowiedz
(09.11.2018, 17:01:35)Lewkooo napisał(a): tak sobie teraz pomyślałem, że zasadniczo to takim ukłonem i opuszczeniem kurtyny w kwestii moddingu goticzka będzie wydanie dziejów khorinis
bo powiedzmy sobie szczerze do ryja w lustrze - nic lepszego już społeczność modderska nie stworzy, nawet ruska/niemiecka choćby się zesrała
takie absolutne the end, ostatnie słowo w książce, ostatnia linijka napisu w filmie
napisała to za pewne kolejna netowa kurwa z TM, która sprzedaje się za kilka bananów
powszechnie wiadomo, że nic lepszego niż Przeznaczenie i dalsze jego części społeczność modderska już nie stworzy
dobrze umyjcie ręce, ta wypowiedź mocno śmierdzi gównem

No i tak to jest. Przyjdzie taki jaszczur, popychle Ducha, z proxy piszące, z mailem z generatora, i pręży nagą pierś za zasłoną anonimowości.
Odważny w necie Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ta, anonimowy reprezentant świetnie pokazuje "rozwój" naszych "pobratymców" oraz to ile wysiłku, a ileż serca wkłada "team zajmującym się poważnymi rzeczami" w tworzenie modyfikacji
Odpowiedz
Mam nadzieję, że najbardziej mizerny jest "występ" waszego Trybuna jaszczura na naszym forum.
Naprawdę nie było kogoś z lepszą prezencją? Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(12.11.2018, 22:55:51)Hosni napisał(a): że mój "występ" w tym modzie jest raczej mizerny

Tu nawet nie trzeba oceniać. :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Ja tam nie wiem kim jest ten Jaszczur.
Pewnie nawet nie należy do teamu tylko bawi się w przerwie pomiędzy odrabianiem lekcji a graniem w CS.
Odpowiedz
Really? popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Rili
Odpowiedz
Powiem tak.
Po ostatnich wydarzeniach utraciliśmy resztki zaufania i szacunku do kogokolwiek z tamtego forum.
Możecie nawet wymazać jastrzębia i postawić na waszym forum pomniki ze spiżu stosowanym Wielkim z Teamu DT.
Nic nas już to nie obchodzi, więzi zostały zerwane.
Jest to oficjalne stanowisko Administracji i Teamu DT.
Ty, Hosni, pozostałeś tylko jako tymczasowy łącznik, co zresztą też jest rozwiązaniem tymczasowym i krótkotrwałym.
Po prostu należy zapomnieć wzajemnie o swoim istnieniu.
Realnie nigdy nie było nam po drodze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości