Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Rili
Odpowiedz
Powiem tak.
Po ostatnich wydarzeniach utraciliśmy resztki zaufania i szacunku do kogokolwiek z tamtego forum.
Możecie nawet wymazać jastrzębia i postawić na waszym forum pomniki ze spiżu stosowanym Wielkim z Teamu DT.
Nic nas już to nie obchodzi, więzi zostały zerwane.
Jest to oficjalne stanowisko Administracji i Teamu DT.
Ty, Hosni, pozostałeś tylko jako tymczasowy łącznik, co zresztą też jest rozwiązaniem tymczasowym i krótkotrwałym.
Po prostu należy zapomnieć wzajemnie o swoim istnieniu.
Realnie nigdy nie było nam po drodze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A tego że do dzisiaj nie skasowano konta które podszywa się pod moją osobę nie podaruję i osobiście was dojadę.
Powiedzmy sobie szczerze. Przyszedłeś tu tylko po to żeby móc pocałować Gomeza w d*pę. 

Za Gomeza! 
Odpowiedz
Ano nie było.
Dwa światy.
Odpowiedz
To jak odbierać twój pobyt na tym forum kilka miesięcy wstecz? Wtedy to byl twój świat a teraz nie? Wystawiasz się na opinię postronnych widzów...
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                      Bezimienny - 'Przeznaczenie Epilog'
                                                                                                 Kubuś Puchatek

Odpowiedz
Na początku była arena Przeznaczenia z której odpadłem.
Potem po kilku miesiącach wróciłem by ponownie ograć moda ale sie nie udzielałem bo nie miałem nic do powiedzenia. Potem znowu nastąpiła przerwa, a na BG zarejestrowalem sie bo chciałem spróbować zagrać jakąś postać w dowolnym modzie. Nawet nie wchodze na czaty teamu ani nic bo jedyne po co wchodze na to forum to sprawdzenie czy przyszły jakieś nowe kwestie. A teraz tu zawitałem ze zwykłej ludzkiej ciekawości.
Tyle, wiecej grzechów już nie pamiętam.
A i nie musicie mówić o żadnych łącznikach bo jak już wspomniałem mój kontakt z BG to jedynie pytania o nowe kwestie do Ducha i czasem jakieś głupie paplanie na SB wynikające z nudów.
Odpowiedz
(12.11.2018, 23:36:27)Hosni napisał(a): A teraz tu zawitałem ze zwykłej ludzkiej ciekawości.
ciekawości czego?

Odpowiedz
Tej całej sytuacji dotyczącej dubbingu Ducha a waszego tłumaczenia, panie władzo.
Odpowiedz
Na tym właśnie polega problem. Ploty z sb, temat "Bany i ostrzeżenia", przepychanki z nasłanymi od was trollami...
To wszystko, co interesowało członków BG od dłuższego czasu na naszym forum. Nic więcej.
Dlatego waszej obecności nie będzie nam brakować.

Odpowiedz
Jestem tego świadomy.
Jak chcesz mnie zbanować to zrób to, nie wywrze to na mnie wrażenia.
Tematy o downloadzie modów są i tak raczej dostępne publicznie więc jak najdzie ochota to sie ściągnie z poziomu gościa.
Odpowiedz
Dawno tu nikt nic nie pisał, no bo przecież nie macie nic do powiedzenia.
Wobec tego ja napiszę, że jesteście beznadziejni drodzy Stali Bywalcy.
Wisicie w oczekiwaniu na nowy modzik do ogrania, a przyszło kilka nowych osób, zadało bardzo proste pytania, które wisiały ponad godzinę i nikomu się nie chciało na nie odpowiedzieć.
Odpowiedziałem w końcu ja i Tituf. Jeszcze na pomoc Klimka można tu liczyć w tej kwestii.
Jak macie tylko przychodzić i wisieć bez celu w oczekiwaniu na cud to po prostu wypierdalać.
Będzie modzik do ogrania to sobie pobierzecie we właściwym czasie.
Mnie osobiście od czasu niesławnej Areny Korzeni Zła po prostu wkurwiacie i straciłem dla was resztki szacunku.
I nie piszcie tutaj, że Gothic to stara gra i się przejadła i takie tam. Skoro tak uważacie to po prostu tu nie przychodźcie i nie wkurwiajcie Administracji, a zwłaszcza mnie.
Nawet w głupim sb nie umiecie sklecić paru zdań na dzień.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości