Mini wątek Lotty
#46
Ja to wszystko rozumiem, ale najprawdopodobniej masz buga ze zniknięciem postaci Lotty, z powodów podanych w temacie Znikające Postacie.
Radzę się tam z tym dokładnie zapoznać.
Lotta ma stały zestaw rutyn od początku gry do momentu wsadzenia jej do więzienia, więc nie ma mowy o tym, by sobie gdzieś tam poszła indziej, bo skrypt rutyn na to nie pozwala.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#47
Jest potrzebna do czegoś później ?
Odpowiedz
#48
Lotta ma 'swój' wątek, który na główną fabułę nie ma zbytnio wpływu. Ale na pewno ci zniknęła? Ona stoi też czasem pod sklepem Salandrila.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#49
Przepadła jak kamień w wode , tak samo zresztą jak ta babeczka która była we mnie doszczętnie zakochana.
Poczytałem wątek znikające postacie i najprawdopodobniejszą z tam wymienionych przyczyn może być zbyt częste nadpisywanie jednego zapisu , strasznie polubiałem ten #2 (#1 nie wolno :-( )
Odpowiedz
#50
Temat wydzieliłem, ponieważ obejmuje on dwie lokacje i gracze mieli z nim pewne problemy.
Ponadto w wersji 1.4 zmieniony został kardynalny warunek uzyskania drugiej części tego multiquesta składającego się z "Żona Sędziego"/"Zemsta damy" i część postów się zdezaktualizowała (zostały usunięte z tematu)

UWAGA - OD WERSJI 1.4 MOŻNA ROZMAWIAĆ Z KARRASEM TAKŻE W ROZDZIALE 5
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#51
Kim jest "mędrzec, który dobrze znał Oruna" o którym mówił Karras z zadania Zemsta Damy? Bo pogadałem chyba już każdym obecnym jak i byłym magiem ognia.
Odpowiedz
#52
oczywiście
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#53
Aaaa, dobra, nie wiem dlaczego myślałem, że Orun to były mag ognia. Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości