Mini wątek Lotty
#31
Jestem w trakcie zadania z żoną sędziego, zdobyłem już miksturę od Abuyina, ale teraz nigdzie nie mogę znaleźć tej Lotty, czy ona zmienia miejsce przesiadywania gdy się z nią pogada w domu za pierwszym razem?
Odpowiedz
#32
Ehhh... kobiety w domu Sędzia nie zamyka, z resztą jak znasz fabułę to powinieneś wiedzieć :) Ona też ma koleżanki i wychodzi z nimi pogadać w górnym mieście.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#33
W zdaniu 'Żona Sędziego" jest informacja zeby popytac w dolnym mieście. Pogadalem z calym miastem i nikt nie mial opcji dialogowej do tego, to jakis bug?
Odpowiedz
#34
(06.10.2016, 21:10:27)dawidos napisał(a): W zdaniu 'Żona Sędziego" jest informacja zeby popytac w dolnym mieście. Pogadalem z calym miastem i nikt nie mial opcji dialogowej do tego, to jakis bug?
Pogadaj z Hanną
Odpowiedz
#35
Czy misje "żona sędziego" można wykonać w 1 rozdziale? Bo wydaje mi sie ze misja od Salandrila jest z tym powiazana i mozna ją wykonać na 2 sposoby
Odpowiedz
#36
Nie, nie można jej wykonać w rozdziale pierwszym bo Hanna nie udzieli nam pomocy w R1.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#37
Czyli mam rozumiec ze misja z perfumami i zona sedziego nie sa ze soba powiazane?
Odpowiedz
#38
A dlaczego miałyby być? Przecież misja z perfumami, to misja zaczynająca się od Irwina.
Odpowiedz
#39
Tak mi sie wydawalo, bo myslalem ze w misji zona sedziego zdobede jakies dodatkowe info o Lottcie i dzieki temu umowi sie z salandrilem , i zyskam jakies lepsze fanty(expa)
Odpowiedz
#40
Mam pewien problem z zadaniem "Zemsta damy", czy są jakieś specjalne wymagania odnośnie uzyskania więcej informacji od Karrasa po jego badaniach? Czy mam czekać nadal, bo mam piąty rozdział i kilka ostatnich questów do wykonania przed wypłynięciem, więc z czekaniem na wyniki badań chyba tak średnio...
Odpowiedz
#41
Przykro mi.
Karras pomoże w kwestii Lotty tylko w 4 rozdziale.
Niestety nie poznasz już drugiej części tej historii... tym razem.

UWAGA - OD WERSJI 1.4 MOŻNA ROZMAWIAĆ Z KARRASEM TAKŻE W ROZDZIALE 5
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#42
Chryste, zabrzmiało tak mrocznie i smutno, że aż się zaciekawiłem i przywołam sobie chętnie save z poprzednich rozdziałów. Poniekąd domyślam się, co się stanie, bo gdy nieco bawiłem się dedukcją kodów na pancerze, zbroje itd przywołałem sobie pewną szatę...
Odpowiedz
#43
Czy jeśli nie wykonam zadania "żona sędziego " w pierwszym rozdziale to ta zniknie z gry?
Jestem na etapie że mam eliksir berserkera w ekwipunku , ale nigdzie tej zdradzieckiej żmiji nie mogę znaleźć.
Czekałem do północy , myślałem że wróci do męża , poszedłem szukać po domach innych mieszkańców czy nie poszła z nimi uprawiać dzikiego rozpustnego seksu . Niestety , bezskutecznie.
Odpowiedz
#44
coś tu ci ta Lotta zniknęła za wcześnie
ona znika dopiero gdy zadanie z wsadzeniem jej do więzienia jest zrobione, czyli w żadnym wypadku nie możesz mieć w ekwipunku Eliksiru o którym mówisz
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#45
W pewnym momencie gry Hanna ruszyła dalej z tym nieszczęsnym zadaniem , następnie udałem sie do Abujina by ten przygotował mi jakąś miksturke
W tym momencie wpis w dzienniku wygląda mniej więcej tak " ......Abuyin moze mi w tym pomoc ..... "
Jestem po rozmowie z nim a w ekwipunku mam coś takiego jak 'specjalna mikstura (z dopiskiem : o niezwyklym dzialaniu) " domyslam sie ze to to.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości