Przebudzenie - problemy techniczne
#16
[Obrazek: UEIpW4t][Obrazek: UEIpW4t.jpg]

[Przebudzenie]

Ostatniego czasu jak wczytałem sobie gre, zaczeły pokazywać mi się na wszystkich prawie postaciach takie oto pozłacane zbroje paladynów.
Troche dziwne bo nic takiego się wcześniej nie zdarzało, po ściągnięciu pancerzy innych postaci zostaje jak by była przyklejona do nich, ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić?
Odpowiedz
#17
Zapisz /wyjdź z gry /włącz i wczytaj
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
                                  [Obrazek: 91YEuWK.gif]
Odpowiedz
#18
Nic się nie zmienia już to robiłem, albo odrazu z miejsca są jak były albo po chwili się pojawiają.
Odpowiedz
#19
To jest problem z doczytywaniem tekstur. Spróbuj zmniejszyć WSZYSTKIE ustawienia gry na minimalny i rób to co napisał Tituf. Najlepiej z wyłączaniem gry przy okazji. Jak to nie pomorze to jest problem ;)
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#20
Temat został zedytowany.
Usunięte zostały posty dotyczące crashy w rejonie zamku lub w nim wynikające z pewnych konfiguracji sprzętowych.
Obecnie temat dotyczy wyłącznie wersji 1.1, w której , mamy nadzieję, ten problem nie występuje.
Oczywiście tylko wtedy, gdy wszystko zostało prawidłowo zainstalowane i uprzednio przygotowane do instalacji.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#21
Zacząłem sobie grać w Przebudzenie. Niestety mimo zainstalowania nowszej wersji nadal męczą mnie crashe na zamku. Teraz nawet nie mogę wczytać zapisanej tam gry. Smutny Jakieś metody na poradzenie sobie z tym zjawiskiem?
Odpowiedz
#22
Ja teraz grając w nowszą wersję tez miałem crashe ( głównie gra zwieszała się przy wczytywaniu save'a), ale to chyba z tego względu, że pozwoliłem sobie na ustawienie dużo większej rozdzielczości niż gram standardowo. Po jej zmniejszeniu już nic u mnie nie wywalało.

Ewentualnie jak masz zaawansowaną rozgrywkę, to wrzuć tego save'a z zamku, to spróbuję go wczytać u siebie i może uda się go uratować.
Odpowiedz
#23
To niestety nie pomaga. Po kilkunastu różnych próbach problem został chwilowo rozwiązany ale ponownie musiałem wczytać grę będąc na zamku no i klops... a poprzedni zapis niby mam sprzed zaledwie godziny ale na zamku zbyt dużo się dzieje, aby robić wszystko bez zapisywania w nim gry i byłoby to za bardzo uciążliwe.
Odpowiedz
#24
To już nic mi nie przychodzi do głowy. Musiałbyś jak najszybciej zdobyć teleport do zamku i wtedy zapisywać poza nim.
Odpowiedz
#25
Jakaś Mroczna Tajemnica musi tkwić w parametrach zapisu gry. Zrobiłem nową grę i zapisuję i wczytuję bez problemu w tym samym punkcie co w pierwotnej linii gry. Żadnych crashy a jak już wczytuję pierwotną linię gry to od razu wywala. Może wystarczy usunąć jakiegoś złośliwca z zapisu? A może da się jakoś w parametrach zapisu zmienić waypoint bezimiennego na inny aby gra się wczytała w innym miejscu?

Poeksperymentowałem trochę z plikami na chłopski sposób. Wziąłem ze starszego sejwa plik OLDWORLD.sav i przeniosłem go na swój właściwy zapis. Efekt był taki, że gra uruchomiła się bez problemu, bezi stał w miejscu ze starszego zapisu (poza zamkiem), miałem zapisy w dzienniku z WŁAŚCIWEGO pierwszego sejwa ale statystyki już zostały ze starszego zapisu.
Nie jest to zadowalający jednak efekt i będę kombinował dalej. Chyba chodzi głównie o to, aby gra wystartowała poza obszarem zamku ale nie wiem co trzeba zmienić w pliku zapisu.
Odpowiedz
#26
Jest taki program do edycji save'ów, ale nie wiem co i z czym tam sie je.

https://themodders.org/index.php?topic=26533.0
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości