Przebudzenie - problemy z zadaniami
Kurwa, faktycznie. Nawet se to zapisałem w telefonie, że on tą laskę chciał, ale zapomniałem o tym potem kompletnie. Dobra, dzięki wielkie.
Odpowiedz
Czy Hokurn oferuje jakiś bonus za przyniesienie mu wszystkich dostępnych alkoholi? Rozstawianie się z porterem górniczym dającym 1 siły za 1pn jest trochę nieopłacalne.
Odpowiedz
Nie ma dodatkowej nagrody za komplet alkoholi. W przypadku Portera wybrać trzeba najlepszą opcję dla gracza w danej chwili.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Panowie zbliżam się prawdopodobnie do końca zamek odbity, Ur-Kosh odesłany do Beliara a po rozmowie z Ur-Shakiem i odesłaniu na statek czwórki przyjaciół mam kwestię dialogową żeby iść na jakieś negocjację z Ar-Gashem na wzgórzu gdzie był Hosh-Pak ale zachodząc tam jest Tum-Arh i na dodatek nieśmiertelny który mnie atakuję - co dalej?
EDIT: Jednak musiałem go od tylca podejść i pogadać ale coś tu się skrypty musiały popsuć bo to na wyczucie muszę podchodzić do niego a po zakończonej rozmowie dalej mnie atakuję tak jakby miał zle ustawione komendy bo po rozmowie nie powinien atakować

Tych orków da się wybić z biegiem fabuły gdzie się znajdowała dawniejsza orkowa palisada?
Kusi EXP :D
Odpowiedz
(02.07.2023, 14:01:19)Cayen napisał(a): ... ale zachodząc tam jest Tum-Arh i na dodatek nieśmiertelny który mnie atakuję - co dalej?
EDIT: Jednak musiałem go od tylca podejść i pogadać ale coś tu się skrypty musiały popsuć bo to na wyczucie muszę podchodzić do niego a po zakończonej rozmowie dalej mnie atakuję tak jakby miał zle ustawione komendy bo po rozmowie nie powinien atakować
Miałem tak samo na tej ostatniej przedpremierowej wersji. 
(02.07.2023, 16:09:31)Cayen napisał(a): Tych orków da się wybić z biegiem fabuły gdzie się znajdowała dawniejsza orkowa palisada?
Kusi EXP :D
Tych nieśmiertelnych, raczej nie.
Odpowiedz
Niech to wytłumaczy N1kX.
W wersji skryptowej, którą dostał do tłumaczenia w rozmowie z Ur Shakiem  w dialogu "Wszystko będzie dobrze, zobaczysz." Tum Arh zmienia gildię na GIL_FRIENDLY_ORC i nie mowy o żadnym atakowaniu. Rozmowa z nim powinna przebiegać tak jak z każdym innym przyjaznym okiem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(02.07.2023, 16:48:06)Erwin napisał(a):
(02.07.2023, 14:01:19)Cayen napisał(a): ... ale zachodząc tam jest Tum-Arh i na dodatek nieśmiertelny który mnie atakuję - co dalej?
EDIT: Jednak musiałem go od tylca podejść i pogadać ale coś tu się skrypty musiały popsuć bo to na wyczucie muszę podchodzić do niego a po zakończonej rozmowie dalej mnie atakuję tak jakby miał zle ustawione komendy bo po rozmowie nie powinien atakować
Miałem tak samo na tej ostatniej przedpremierowej wersji. 
(02.07.2023, 16:09:31)Cayen napisał(a): Tych orków da się wybić z biegiem fabuły gdzie się znajdowała dawniejsza orkowa palisada?
Kusi EXP :D
Tych nieśmiertelnych, raczej nie.

Poważnie?? Aż mnie kusi by zekplorować tamte tereny i przy okazji wybić ostatnie zło mimo to szkoda Smutny

Panowie czy skrzynie z zatopionej wieży Xardupy da się otworzyć Skrzynie??
Odpowiedz
Nie pamiętam.
Jeśli można je otworzyć, to na pewno klucz do nich dostaniesz za wykonanie jakiegoś zadania. Nie jest tak, że jest gdzieś schowany w świecie.
Odpowiedz
To chyba nie da się ich otworzyć, bo przechodziłem Przeznaczenie niedawno i wydaje mi się, że zrobiłem wszystkie zadania, a nie dostałem do nich klucza. No chyba że jakoś z dupy się go dostaje i nie jest powiedziane do czego on jest, to ewentualnie taka możliwość też jest, bo losowo nie sprawdzałem, czy da się je otworzyć. W sumie zlazłem tam do tej wieży tylko raz jak był ten quest z szafirem i więcej już tam nigdy nie zaglądałem.
Odpowiedz
Nie jestem na 100% pewien, ale wydaje mi się że skrzynie w wieży Xardasa były jak najbardziej do otwarcia. Ale no, nie grałem już trochę a dopiero jutro będę miał jak to fizyczne sprawdzić (chyba mam save).
Odpowiedz
Ciężko to szybko sprawdzić, bo trzeba mieć rozpakowanego moda, żeby w edytorze światów podejrzeć instancję klucza, a potem jeszcze trzeba przeszukać skrypty i świat, łącznie ze skrzyniami, czy i i ewentualnie gdzie taki klucz występuje.
Odpowiedz
Czyli graj spokojnie. Jeśli takiego klucza od nikogo nie dostaniesz to znaczy, że ta skrzynia ma pozostać zamknięta
Odpowiedz
Hejo, czy wiecie gdzie znajdę klucz do skrzyni, która znajduje się w mojej kopalni (odbitej orkom) - ta schowana w kamieniach przy drugim nieczynnym wyjściu z owej kopalni?
Odpowiedz
A tą skrzynię się w ogóle da otworzyć w Przebudzeniu? Potrzebujesz tej skrzyni do jakiejś misji czy po prostu ją znalazłeś i chcesz otworzyć? Bo może jest tak, że otwieraliśmy ją w Przeznaczeniu i w Przbudzeniu ona nie jest do niczego potrzebna. Nie jestem jednak tego pewny, musiałby ktoś potwierdzić jeszcze.
Odpowiedz
(25.02.2024, 16:25:34)Dota napisał(a): A tą skrzynię się w ogóle da otworzyć w Przebudzeniu? Potrzebujesz tej skrzyni do jakiejś misji czy po prostu ją znalazłeś i chcesz otworzyć? Bo może jest tak, że otwieraliśmy ją w Przeznaczeniu i w Przbudzeniu ona nie jest do niczego potrzebna. Nie jestem jednak tego pewny, musiałby ktoś potwierdzić jeszcze.

Nie mam pojęcia haha. 

A może ktoś jest w stanie podpowiedzieć z misją Dobry uczynek czyli mikstura dla Hipolita. Wpisy w dzienniku mam od Atenodora, Orgetorixa i Parveza. Kto następny?

(25.02.2024, 17:00:13)Valer napisał(a):
(25.02.2024, 16:25:34)Dota napisał(a): A tą skrzynię się w ogóle da otworzyć w Przebudzeniu? Potrzebujesz tej skrzyni do jakiejś misji czy po prostu ją znalazłeś i chcesz otworzyć? Bo może jest tak, że otwieraliśmy ją w Przeznaczeniu i w Przbudzeniu ona nie jest do niczego potrzebna. Nie jestem jednak tego pewny, musiałby ktoś potwierdzić jeszcze.

Nie mam pojęcia haha. 

A może ktoś jest w stanie podpowiedzieć z misją Dobry uczynek czyli mikstura dla Hipolita. Wpisy w dzienniku mam od Atenodora, Orgetorixa i Parveza. Kto następny?

Nie miałem wystarczającej ilości ziela i nie miałem dialogu u szamana orków. Ok.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości