Przebudzenie - problemy z zadaniami
Dzięki za pomoc, wrócę do domu i sprawdzę sejwa.
Problem sie powtarza u innych, więc może po prostu jeden ork się nie insertuje?
Odpowiedz
Karguk i Vorbak - czy grając w wersję 1.1.1. były jakieś problemy z nawiązaniem z nimi rozmowy gdy znajdowali się w pobliżu Cmentarzyska Orków - czyli przy pierwszym kontakcie z nimi?
Oni tam na zaczepkę bohatera odpowiadali tylko "Rozmawiać z Ur-Kosh"
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie dało się nawiązać z nimi dialogu. Stało się to możliwe dopiero gdy przenieśli się pod Świątynię. I mówili właśnie wtedy "rozmawiać z Ur-Kosh"
Odpowiedz
Jest to dziwne, ale ten drobny błąd się jak widzę potwierdza.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam, mam problem i proszę o pomoc. Zostały mi 3 zadania: Przebudzenie, Do Krwi Ostatniej oraz Nienawiść. Ostatnie wpisy to:

Przebudzenie: Muszę porozmawiać z Ur-Shakiem na temat tego co do tej pory osiągnąłem w górniczej dolinie. - Nie mam żadnego dialogu z Ur-Shakiem.
Do Krwi Ostatniej: Spełniłem wszystkie zachcianki przyjaciół. - Również nie mam z nikim dialogu.
Nienawiść: Nordmarczyk przyjął wyzwanie tego dowódcy orków. - Z tego co wiem zadanie ruszy dalej pod koniec wątku głównego.

Rozmawiałem ze wszystkimi NPC raczej żadnego nie pominąłem i nikt nie ma dialogu. Nie wiem już kompletnie co robić i obawiam się, że nie ukończę moda.
Odpowiedz
Może nie porozmawiałeś z uciekinierem z zamku? Przespaceruj się na cmentarzysko.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Na cmentarzysku już byłem żaden ork nie miał dialogu chyba, że mam wejść do środka. Kim jest ten uciekinier? Jedyne zadanie, które było związane z jakimś uciekinierem (Krnąbrny Więzień) mam już zrobione.
Odpowiedz
z pewnością poruszasz się poprzez teleportacje - w stosownym momencie przed mostkiem na cmentarzysko kogoś powinieneś spotkać
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Hmm... Sprawdziłem to, przed mostami nikogo nie ma.
Odpowiedz
Wrzuć save'a, to spróbuję coś wymyślić na "żywym materiale".
Odpowiedz
Cytat: Nie mam żadnego dialogu z Ur-Shakiem.

A znalazłeś Jathnaar, zabiłeś zwiadowcę i szamana?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Tak wszystko z powyższych zrobione.
Odpowiedz
trudno cokolwiek podpowiedzieć - daj może screena z dziennika z tych pozostałych zadań (lub dokładnie napisz jakie są wpisy)
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Cytat:Do Krwi Ostatniej: Spełniłem wszystkie zachcianki przyjaciół. - Również nie mam z nikim dialogu.


oni zaczną gadać ponownie dopiero gdy rozwinie się akcja na zamku
ponadto niemożliwe jest, że skoro wszystkie życzenia zostały spełnione, to z Ur Shakeim nie ma opcjo dialogowej "Oni też są gotowi'
Ta opcja dialogowa jest kluczowa dla dalszego rozwoju zadania głównego oraz zadania Do Krwi Ostatniej.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To są ostatnie wpisy z dziennika:
Nienawiść - Askvil przyjął pierścień i wyzwanie Ur-Kosha. Obawiam się, że nic dobrego z tego nie wyniknie.
Do Krwi Ostatniej - Lester po wypaleniu skręta Joru poczuł się jeszcze lepiej. Nie wróci jednak do dawnego życia i przyjaciół z przeszłości.
Przebudzenie - Przekazałem Ur-Shakowi wieści o rytuale. Musimy teraz podsumować z Ur-Shakiem co do tej pory osiągnąłem w Górniczej Dolinie.

Wygląda na to, że chyba mam jakiegoś buga. Nie wiem czy byłby ktoś w stanie wysłać save z tego etapu gry?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości