Przebudzenie - problemy z zadaniami
Jeden z druidów. Gor Hanis też jest chyba w to zadanie zamieszany i prawdopodobnie trzeba się pozbyć Rhyddercha, ale głowy nie dam sobie uciąć.
Odpowiedz
To zadanie Magia z zamierzchłej przeszłości. W zależności od jego ukończenia pojawia się albo nie, zadanie kolejne.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(30.09.2022, 21:19:42)Tituf napisał(a): To zadanie Magia z zamierzchłej przeszłości. W zależności od jego ukończenia pojawia się albo nie, zadanie kolejne
No to już nie mam pomysłu jak ruszyć dalej z tymi ostatnimi  Przebudzenie, Do krwi ostatniej i Nienawiść.- przekopałem posty i probowałem już chyba wszystkich zagadywać .stoję w miejscu.
Odpowiedz
Bardzo szybkie pytanie dotyczące przedmiotu "Buzdygan Wyzwolenia". Cudowna broń przeciwko wszelkim nieumarłym, ale czy coś mogłem sobie "popsuć" jeżeli go od razu nie oddałem? Czy skrypt przewiduje czasowość zadania, ewentualnie ubicie za dużej ilości przeciwników nim?
Odpowiedz
tu nie ma rozdziałów, nie ma limitu czasu ani licznika zabitych nieumarłych...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam wielką prośbę. Chodzi mi o kod na Orkowe ziele. Pewnie zeżarłem kilka na początku rozgrywki i teraz nie mogę znaleźć jednej sztuki do kompletu.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dziękuję Tituf. Świetny jest ten mod. Pewnie zagram też w resztę modów z tej serii.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Odpowiedz
Czesc ,utknałem i potrzebuje Waszej pomocy ,mam kilka zadan i nie moge dalej ruszyc ,zero dialogów itp.Symbol władzy -mam ruszyc na poszukiwanie symbolu,ale nie wiem gdzie i jak co szukac . Magia z zamierzchłej przeszłosci -zanlazłem kogos na bagnach ale tylko dialog to chyba Ciebie szukam i dalej nic .Myśliwi i KOpacze-Emilio został nowym pracownikiem w kopalni Arto.Szósty zwiadowca hm 156 zreki i brak mozliwosci okradzenia kogos z klucza .Zjednoczeni przeszłoscia-oddałem jajo modliszki Talasowi.Nienawiść-Askvil przyjął pierscien i wyzwanie .Kopalnia Kompani Górniczej-wybiłem wszystkich w kotle ii oddział blokujacy dostep do kopalni.Do krwi ostatniej-Diego dostał szcypce ,MIlten zwój, Gorn winogrona .Przebudzenie-magnat uznał ze palladyninie nie sa zainteresowani w udzieleniu mu pomocy .
Odpowiedz
Hmm... 

(29.12.2022, 08:46:42)Dynamind napisał(a): Symbol władzy -mam ruszyc na poszukiwanie symbolu,ale nie wiem gdzie i jak co szukac . 

Ma go imienny nieumarły ork na bagnach w okolicy świątyni.

(29.12.2022, 08:46:42)Dynamind napisał(a): Szósty zwiadowca hm 156 zreki i brak mozliwosci okradzenia kogos z klucza .

To wygląda na jakiś gruby bug. Używasz jakiś pluginów do Union?

Aaaa :)  może to nie tak jak myślę.
U Pacho nic nie ma?
Odpowiedz
(29.12.2022, 09:16:18)Erwin napisał(a): Aaaa :)  może to nie tak jak myślę.
U Pacho nic nie ma?

Nic nie ma Pacho, co do orków na Bagnach hm wszystko ubilem co się ruszalo, muszę jeszcze raz sprawdzić może coś przeoczyłem jak przeszukiwałem zwłoki

(29.12.2022, 09:29:22)Dynamind napisał(a):
(29.12.2022, 09:16:18)Erwin napisał(a): Aaaa :)  może to nie tak jak myślę.
U Pacho nic nie ma?

Nic nie ma Pacho, co do orków na Bagnach hm wszystko ubilem co się ruszalo, muszę jeszcze raz sprawdzić może coś przeoczyłem jak przeszukiwałem zwłoki
Aaa sory o świątynie chodziło,nie o bagna, ale nie mam żadnych dialogów przy świątyni
Odpowiedz
(29.12.2022, 09:29:22)Dynamind napisał(a): Nic nie ma Pacho....
Po wpisie do dziennika:
"Ta całą sprawa jest nieco dziwna. Nie dowiem się jednak niczego więcej, dopóki nie zdobędę klucza do wewnętrznych drzwi magazynu zamkowego."
Powinna być dostepna opcja kradzieży u Pacho.
(29.12.2022, 09:31:08)Dynamind napisał(a): Aaa sory o świątynie chodziło,nie o bagna, ale nie mam żadnych dialogów przy świątyni
Chodzi o świątynie na bagnach. Przy świątyni Śniacego nie ma nieumarłych orków.
Tam ten ork ma broń, która jest przedmiotem z zadania.
Odpowiedz
(29.12.2022, 09:38:26)Erwin napisał(a):
(29.12.2022, 09:29:22)Dynamind napisał(a): Nic nie ma Pacho....
Po wpisie do dziennika:
"Ta całą sprawa jest nieco dziwna. Nie dowiem się jednak niczego więcej, dopóki nie zdobędę klucza do wewnętrznych drzwi magazynu zamkowego."
Powinna być dostepna opcja kradzieży u Pacho.
(29.12.2022, 09:31:08)Dynamind napisał(a): Aaa sory o świątynie chodziło,nie o bagna, ale nie mam żadnych dialogów przy świątyni
Chodzi o świątynie na bagnach. Przy świątyni Śniacego nie ma nieumarłych orków.
Tam ten ork ma broń, która jest przedmiotem z zadania.
Mam ten wpis o którym mówi Bezi po rozmowie z Pacho, ale nie mam opcji kradzieży ani klucza ze y idsac zwiadowcy, sprawdziłem bagna wszytko wybiłem, żadnych zwłok po orkach nie ma, hmm zaspojleruj o jaki dokładnie symbol chodziło
Odpowiedz
Niestety nie mam skryptów żeby dokładnie sprawdzić warunki u tego Pacho. 
Ten nieumarły ork ma te broń w ręce. Być może ją komuś sprzedałeś albo wleciała Ci w tekstury jak mi w dwóch na cztery rozgrywki. 
To miecz orka elity z unikalną orkową nazwą.
Odpowiedz
(29.12.2022, 08:46:42)Dynamind napisał(a): Magia z zamierzchłej przeszłosci - zanlazłem kogos na bagnach ale tylko dialog to chyba Ciebie szukam i dalej nic
Symbol władzy - zabić Ur-Urtama - główny plac świątynny, zabieramy Namsh Varrok
Kradzież u Pacho powinna pójść przy ok 40 zręczności i wyuczonej kradzieży - jeśli nie masz opcji to
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości