Przebudzenie - problemy z zadaniami
#1
PROBLEMY Z ZADANIAMI
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#2
Bardzo proszę o naprowadzenia na ślad śledzia..
Odpowiedz
#3
A ja dam hinta, bo czemu nie? Otóż śledź był chroniony przez potężnych przeciwników, dopóki ich zapewne nie zabiłeś.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#4
Dodam, że można go zebrać bez walki z nimi. Ale trzeba mieć sprawne palce :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#5
Domyślam się, że chodzi o lodową krainę i:
- Mieli to w eq / przez kradzież kieszonkową ? W co wątpię, bo splądrowałem ich i nic nie mieli.
- Cały czas mnie zastanawiała rzekoma skrzynia Hertoga, której jako tako nie ma, są w tej części 3 kufry, które otwiera się wytrychem, no ale oczywiście je splądrowałem.
Czy chodzi o inne miejsce?
Odpowiedz
#6
Inne miejsce. Ogólnie nic Ci nie przepadło, tego możesz być pewien, chyba że zjadłeś śledzia :>
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#7
rybka  śledź lubi pływać
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#8
Powtórzę raz jeszcze. Nie ma możliwości, że w Przebudzeniu czegoś nie ma, coś przepadło lub za szybko coś robicie.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#9
(02.09.2017, 12:17:25)Lewkooo napisał(a): Powtórzę raz jeszcze. Nie ma możliwości, że w Przebudzeniu czegoś nie ma, coś przepadło lub za szybko coś robicie.
Troll
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#10
@Xaron - Wyklucz lodową krainę, i zeny typu cmentarzysko, nie ma go żadna postać, ani nie jest w żadnym kufrze. Leży na ziemi. Ja z kolei zapytam. Jakaś podpowiedź co do klucza do karczmy w NO?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#11
W sumie to i ja mam problem xd

Jakieś wskazówki gdzie szukać velaisu ? :>
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#12
(02.09.2017, 12:35:11)Dinozaur7 napisał(a): Jakaś podpowiedź co do klucza do karczmy w NO?
Nie przejmuj się tym, zbierzesz z zwłok kiedy będzie trzeba.


Velais jest tam gdzie był w przeznaczeniu.
Odpowiedz
#13
Śledzik -
A kluczyk do magazynu zamkowego? :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#14
Jeśli chodzi ci o zadanie "Szósty Zwiadowca" to ma go musisz go ukraść kradzieżą kieszonkową
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#15
Nie. Do właściwego magazynu.

Chodzi o klucz do budynku, który pilnuje Pacho.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości