Przebudzenie - problemy z zadaniami
#16
Ok, chciałbym tylko upewnić się, że nie popsułem sobie jednego zadania poprzez głupotę. Otóż, czy więcej niż jedna książka z Pięcioksięgu znajduje się w ciele potforka?

Bo wydaje mi się, że innym jakoś problemów to zadanie nie sprawia, a ja już w bardzo zaawansowanym stadium rozgrywki jestem i dalej nie widzę, zaczynam się więc zastanawiać, czy potforek nie zniknął razem z książką.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#17
Jedna tak, ale to nie jest jakiś tam pierwszy lepszy ścierwojad
Raczej byś przeszukał
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#18
Tylko 1 książka jest u potwora, podpowiem, że dwie zdobywasz, dwie ma dwóch gości.
Odpowiedz
#19
Jedną właśnie mam z... pewnego, którego nie sposób było przeoczyć. Dobra, to wracam do szukania... jedną z rozmowy i dwie z eksploracji już mam, no i jedną z potforka, ciekawe co z tą ostatnią  Hmm
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#20
Po prostu rób dalej zadania i nie przejmuj się, na pewno nie ominiesz!
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#21
"Do krwi ostatniej" Otóż znalazłem wszystkich, wykonałem zadanie "pielgrzymi" oraz poinformowałem wszystkich by stawili się w kryjówce Diego, mimo tego tylko Milten tam przybył. Tak powinno być, czy coś skopałem ?
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#22
Porozmawiaj z Ur-Shakiem jeszcze.

A ja mam pytanie, gdzie mogę spotkać Ursulę po tym jak
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#23
Jest naprawdę bardzo blisko, daleko nie musisz szukać.
Odpowiedz
#24
Ok, chyba pora spać, bo byłem święcie przekonany, że tam już sprawdzałem... nawet pamiętam latanie po tym miejscu z łukiem wyciągniętym :D
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#25
A ja jeszcze dopytam w temacie przyjaciół. Skręt dla Lestera?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#26
Graj :> samo się wyjaśni

Muszę spytać, bo niepokoi mnie to, że z nikim o niczym porozmawiać nie mogę... Czy powinienem mieć jakiś dialog z kimś w związku z wybiciem wszystkich zombi wokół zamku? (zadanie myśliwi i kopacze) Póki co udało mi się dwu panom znaleźć pracę i obaj byli kopaczami, niepokoi mnie bierność myśliwych.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#27
Rób co masz robić, okradaj kogo się da. później się wyjaśni. Myśliwi niech Cię nie martwią.
Odpowiedz
#28
Orientacyjnie gdzie mniej więcej szukać strażników ,,Jantharr''? - Chodzi mi o skrzynię - wątek z szamanem i zwiadowcą.

Chciałem się też dopytać czy to normalne, że mając 12 czaszek nie ma żadnego dialogu? Pozostałem questy u nich zrobione.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#29
(03.09.2017, 18:48:31)Dinozaur7 napisał(a): Chciałem się też dopytać czy to normalne, że mając 12 czaszek nie ma żadnego dialogu? Pozostałem questy u nich zrobione.

W sensie? Oddałeś questa? Jak wszystkie wykonałeś to jest koniec zadania i tyle.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#30
Co do czaszek musisz mieć ich idealnie 12, nie więcej, nie mniej

A ten Jantar czy jak to tam się nazywa, jest gdzieś w lesie.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości