Przebudzenie - problemy z zadaniami
#31
(03.09.2017, 18:50:14)MaQo napisał(a): A ten Jantar czy jak to tam się nazywa, jest gdzieś w lesie.

MaQo w stylu trochę pomogę, a trochę nie  Troll
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#32
(03.09.2017, 18:50:14)MaQo napisał(a): Co do czaszek musisz mieć ich idealnie 12, nie więcej, nie mniej
nie, to tak nie jest
trzeba mniej 12 czaszek lub więcej (oddajemy 12) i w tym momencie zadanie się kończy
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#33
Ja jak miałem w ekwipunku 13 czaszek, to nie miałem dialogu. Wywaliłem jedną i dialog się pojawił.

Tak samo z gorączką złota kiedy miałem w.ekwipunku dwa młoty kowalskie.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#34
Mam 12 i dialogu nie mam.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#35
>=12)
byłoby bardzo dziwne gdy to działało inaczej, niezgodnie z zasadniczym skryptem, ale ja już czasem się niczemu nie dziwię Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#36
Już działa - Musiałem wyrzucić z eq i podnieść.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#37
Tak, ja musiałem zagadac 2 razy żeby się dialog pojawil.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#38
Dodam, że również dialog pojawił się dopiero jak wyrzuciłem i podniosłem czaszkę.
Odpowiedz
#39
Nieznacznie przerobiłem ten skrypt i wydaje mi się, że teraz podobne sytuacje nie powinny wystąpić, choć nadal nie bardzo rozumiem jaka może być tego przyczyna.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#40
Dobrze, przyszedł moment, żeby na poważnie zapytać i poprosić o pomoc.

Cała reszta będzie spojlerem i jeśli ktoś nie doszedł do końcówki, to niech nie czyta

To najważniejsze wątki, wydaje mi się, że gdy popchnę jeden, to wszystkie ruszą, ale całkowicie nie mam już pomysłów. Bardzo proszę o hinta jakiegoś.
(orkowe ziele znalezione!)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#41
Wszystko właściwie jest ze sobą w jakiś sposób powiązane, mędrcem jest kto inny, niespodziewany, bo nie wygląda jak mędrzec, a może dlatego jest mędrcem? Tak czy siak, musisz zrobić pewne zadanie z którym masz problem, aby go poznać.

Ciężko mi coś tu podpowiedzieć, bo jest między naszą rozgrywką dość duża różnica w kolejności wykonywanych zadań.
Ogólnie złodziej rudy znaleziony, vanadium odniesione?
Odpowiedz
#42
(05.09.2017, 08:29:14)XaroN napisał(a): Ciężko mi coś tu podpowiedzieć, bo jest między naszą rozgrywką dość duża różnica w kolejności wykonywanych zadań.
Ogólnie złodziej rudy znaleziony, vanadium odniesione?

To nie ma znaczenia w problemie Sparrowa.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#43
Tak, zrobiłem wszystkie questy dostępne na tym etapie jak mniemam.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#44
(05.09.2017, 08:32:48)Lewkooo napisał(a):
(05.09.2017, 08:29:14)XaroN napisał(a): Ciężko mi coś tu podpowiedzieć, bo jest między naszą rozgrywką dość duża różnica w kolejności wykonywanych zadań.
Ogólnie złodziej rudy znaleziony, vanadium odniesione?

To nie ma znaczenia w problemie Sparrowa.

W moim przypadku carducci zagadał dopiero, gdy odniosłem vanadium, więc nie wiem czy nie ma znaczenia.
Odpowiedz
#45
XaroN, miales wtedy wykonana gorączkę złota? Albo choć narzędzia wszystkie oddane?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości