Przebudzenie - problemy z zadaniami
#46
Gorączkę złota zrobiłem dopiero po kopalni (chyba), bo nie było stricte, że "nie chciał współpracować".
Odpowiedz
#47
(05.09.2017, 08:35:27)XaroN napisał(a):
(05.09.2017, 08:32:48)Lewkooo napisał(a):
(05.09.2017, 08:29:14)XaroN napisał(a): Ciężko mi coś tu podpowiedzieć, bo jest między naszą rozgrywką dość duża różnica w kolejności wykonywanych zadań.
Ogólnie złodziej rudy znaleziony, vanadium odniesione?

To nie ma znaczenia w problemie Sparrowa.

W moim przypadku carducci zagadał dopiero, gdy odniosłem vanadium, więc nie wiem czy nie ma znaczenia.

Przeczytałeś co napisał Sparrow wcześniej? On już te zadania skończył i nie w tym ma problem.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#48
Sparrow, powinieneś skupić się teraz w 100% na gorączce złota 
Może ktoś inny w kopalni będzie miał do powiedzenia coś więcej na temat narzędzi
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#49
Tak. Wydawało mi się, że porozmawiałem ze wszystkimi ludźmi w kopalni. I wiecie co? Miałem rację - wydawało mi się... Stał w cieniu tak głębokim, że w sumie rozumiem, że go nie wypatrzyłem. Znalazłbym pana w końcu, ale zaoszczędziliście mi pewnie dobrej godziny łażenia bez efektów! Dobra, teraz liczę, że serio już z górki pójdzie.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#50
Tak blisko, a tak daleko. Pomożecie z Ursulą? :)
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#51
Właź na górę i nie marudź :> OK
Odpowiedz
#52
Ktoś podpowie mi w jakich okolicach szukać Thierrego po ucieczce z zamku ? :>
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#53
Wcale daleko nie zaszedł, poszukaj po jaskiniach.
Odpowiedz
#54
Jeszcze cuś ;)

Po rozmowie z kwatermistrzem Kompanii górniczej w sprawie narzędzi do kogo mam się zwrócić?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#55
Kopacz będący w tej samej kopalni jest odpowiedzią.
Odpowiedz
#56
Jakaś podpowiedź co zrobić w zadaniu "Złodziej rudy" po oddaniu kordelasu Aleksandrowi ? :>

Bo niestety ale utknąłem w tym punkcie Smutny
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#57
Złodziej musi okraść złodzieja, że tak to ujmę ;d
Odpowiedz
#58
No dobra, chciałem zgrywać twardziela tudzież Zosię-samosię jednak nadszedł czas aby się ukorzyć i poprosić o pomoc i to nie w jednej a w dwóch sprawach:

- tu i ówdzie na forum zasłyszałem o bonusowym zadanku dla zręcznościowców. Mam tej zręczności 146 punktów i jeszcze nie udało mi się pozyskać zadania, które by wskazywało, że wynikło ono właśnie dzięki temu atrybutowi. Czy mógłbym uzyskać jakąś wskazówkę, jak do tego wątku się dostać? :)

- Żywi i martwi: czy dostałbym podpowiedź, gdzie szukać kolejnego z nekromantów po tym jak ubiłem Styxusa? Rozmawiałem z Nestoriusem i podpowiedział coś o posążkach, co niestety dla mnie nie było wyraźną podpowiedzią. Może dla mądrzejszych ludzi było ale ja przeczesałem całą Dolinę i niestety drania nie znalazłem. Albo nie spełniłem jeszcze jakiegoś warunku albo bardzo dobrze się zakamuflował.
Odpowiedz
#59
Żywi i martwi - ile prawdziwych krypt jest w GD? No właśnie, to przeszukaj okolicę.

Możliwość otrzymania zadania złodziejskiego jest natomiast dopiero po wykonaniu powyższego zadania. Raczej nie przegapisz. :>
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#60
Znalazłem miecze runiczne wody, ognia i powietrza. Gdzie szukać ostatniego miecza ? Bo przeszukałem wszystkie bagna i okolice. I nic Smutny
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości