Przebudzenie - problemy z zadaniami
#61
Jak mawiaja chińscy mędrcy, woda drąży skałę. Polecam poplywac po rzekach, żeby Bez i ochlonal trochę :>
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#62
Na bagnach to go nie ma :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#63
Miecz runiczny Ziemi ma swoją nazwę nie od parady, albowiem znajduje się on pod ziemią. OK

Może i przez zadawanie pytań spadnę w rankingu ale co tam, liczy się zabawa a czasu już nie mam.

Przekopałem chyba całą dolinę, zajrzałem pod każdy krzak i do każdej nory... tak mi się przynajmniej wydaje. :/
Jakaś podpowiedź w poszukiwaniach Thanatodisa?  /(*
Odpowiedz
#64
Idź lepiej i zobacz co tam w kopalni teraz słychać.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#65
wkradł się niestety w ostatecznej wersji jeden błąd w nowo dodanej akcji

mianowicie nie należy pytać Sparka
description = "Masz jakieś problemy z materiałami?";

ten dialog i następująca po nim akcja powinna być możliwa do uzyskania dopiero gdy Spark zmieni miejsce pobytu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#66
Zadanie szósty zwiadowca -

Udało mi się wykraść pewnej osobie klucz do magazynu, widnieje na nim napis, że do wewnętrznych drzwi, niestety klucz nie pasuje do ani jednych ani drugich. Po rozmowie z zleceniodawcą twierdzi, że pewnie ograbiłem już magazyn, ten klucz jest przeznaczony do innego zamku? Czy coś nie tak?
Odpowiedz
#67
Wszystko jest dobrze. Klucz jest do wewnętrznych drzwi magazynu, a klucz zewnętrzny jeszcze się pojawi.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#68
Wszystko w jak najlepszym porządku. Tak ma być.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#69
Ja tego klucza do wewnętrznego magazynku nigdy już nie mogłem odzyskać, zabrałem później od kogoś Faja ten klucz do głównego magazynu ale do wewnętrznego składziku już nie mogłem się dostać. Hmm
Odpowiedz
#70
Tak jest, klucza już nie odzyskasz. Ale w tamtym pomieszczeniu nie ma w sumie nic interesującego. Ciekawe skąd to wiem Troll
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#71
Zostało to tak specjalnie zrobione.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#72
Ja też wiem, że nie ma tam nic ciekawego. Faja

Ale dlaczego w takim razie tak to zostało zrobione?
Odpowiedz
#73
Ponieważ nie było potrzeby wykorzystania tego miejsca. Tyle.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#74
Czegoś tu nie rozumiem.
W jaki sposób Draco mógł na tym etapie rozgrywki sprawdzić,że klucz nie pasuje do wewnętrznych drzwi magazynu?
bawicie się kodami zamiast rozgrywać to tak jak należy
testujecie moją sprawność logiczno -skrypterską ?- niepotrzebnie
cieszcie się grą, a nie wyszukujecie jakieś dziwne nieistniejące problemy
wewnętrzny składzik w magazynie pozostaje zamknięty do końca gry, bo tak zostało to ustawione
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#75
Wydaje mi się, ze Draco co innego miał na myśli. Probowal używając tego klucza dostać się do magazynu od strony od której stoi Pacho i od wewnętrznej korytarzem Za Fiskiem. Ale żaden z tych 2 zamków nie dal się otworzyć kluczem.

A potem Zwiadowca mówi mu, ze pewnie juz ograbił magazyn skoro ma klucz, wiec Draco pomyślał, ze na tym etapie powinien był się dostać już do magazynu, a nid udało mu się to.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości