Przebudzenie - problemy z zadaniami
Nie widzę zadania - Dobry Uczynek, czyli próba uzdrowienia Hipolita ??????
(30.12.2018, 01:31:58)Phantom napisał(a): Mogę wkleić screeny ze wszystkich wpisów z zadania Przebudzenie albo Erwin zrobi skoro już ma Save :)

Tego jest trochę, a mój poziom supportu ma też jakieś granice  blee
Odpowiedz
To zadanie akurat w target wymaganych meldunków nie wchodzi. Oznacza to jednak że zostało to wszystko zrobione po łebkach. Jakiego zadania jeszcze nie ma w wykonanych? A może nawet nie ma we wziętych?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Coś jest " nie halo"
Jak otwieram okno postaci, to pokazuje mi mistrza w "dwuręce" przy 17 % umiejętności, a łuki i kusze przy 15 % mam poziom strzelca ?? U Ciebie jest podobnie??
Odpowiedz
Z naszych obliczeń wynika, że w ogóle nie zostały wzięte trzy zadania, więc info "że zostało mi tylko trzy zadania" jest nieprawdziwe.

Sprawdziliśmy dalej - żadne z tych trzech zadań nie ma znaczenia w meldunkach dla Ur -Shaka, przynajmniej w skrypcie bezpośrednim.
Wniosek - musiały być wszystkie dialogi związane z meldunkami u Ur-Shaka. Tak wynika z listy warunków dla ukończonych zadań.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Więc o co chodzi?
Odpowiedz
Czy był taki dialog z Ur-Shakiem  "Musimy przejąć inicjatywę."
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Phantom, jak interesuje cię tylko zakończenie, to już wspomniałem, poszukaj w tym temacie save Klimka i sobie dograj.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dzięki Tituf chyba tak zrobię, a jeśli chodzi o ten dialog z Ur-Shakiem to nie było go.
Nie mogę pobrać tego save'a są 3 downloady i każdy otwiera jakieś inne okno.
Odpowiedz
Potrzebna pomoc w zadaniach :(

1) Mistrz Złodziei
"Domencjusz opowiedział mi bardzo ciekawą historie swojego życia i roli złodzieja w Zakonie. Dał mi wynaleziony przez siebie Eliksir Złodzieja i czeka, co uda mi się przy jego pomocy wydobyć z cudzych kieszeni"

2) Nienawiść
"Askvil przyjął pierścień i wyzwanie Ur-Kosha. Obawiam się, że nic dobrego z tego nie wyniknie."

3) Myśliwi i kopacze
Praca dla Emilio i Paula znaleziona.

4) Misja Cavalorna
"Nie wszystko, co powiedział Nestoriusz do końca rozumiem, ale wydaje mi się, że za jakiś czas uda mi się wypełnić misje Cavalorna."
W tym zadaniu nie wiem czy nie mam jakiegoś buga... Zakon ocalenia zakończony, wszystkie misje (tak mi się wydaje) z nimi zakończone.

5) Kopalnia Kompani Górniczej
"Cholera! Carducci dowiedział się tego czego chciał, zapłacił i zbył mnie jak chłopca! Muszę kręcić się częściej koło Carducciego w nadziei, że jednak nie wykluczył mnie definitywnie z gry."

6) Do krwi ostatniej
Każdy dostał to co chciał.

7) Przebudzenie
"Netbek zmienił się. Utracił spokój i chyba nie będzie mi zbyt pomocny. Mędrzec... Kto zasługuje na to miano i co mi powie o spokoju?"

Kto jest mędrcem i gdzie go szukać?
Ur-Kosh odnaleziony, honor przywrócony.
Korespondencja Magnata i Ingmara zrobiona.
Pomoc Tondrala przyjęta.
Pokonałem magiczny duet Tum-Arha złamałem jeden z zębów potwora :)
Tondral jest za słaby, aby użyć mocy magicznej zawartej w Szkatułce Y'Beriona. Gdyby Netbek...

Wpisy do dziennika:
https://ibb.co/dMnkzXQ
https://ibb.co/PN3nRpR
https://ibb.co/Tqmtp70
https://ibb.co/cCF7cd8
https://ibb.co/m4nZSXV
https://ibb.co/0nXm9xY
https://ibb.co/6grx3BY
Odpowiedz
Myśliwi i Kopacze
zasadniczo zadanie rusza dalej gdy przynosimy Carducciemu wieść ,że Arto każe kupcom Araxos opuścić zamek

Nienawiść

to zadanie zakończy się pod koniec gry

Mistrz Złodziei
u trzech postaci pojawiają się interesujące pisma - trzeba wszystkie trzy jednocześnie pokazać Domecjuszowi
Nienawiść
to zadanie zakończy się dopiero pod sam koniec gry

Misja Cavalorna
ostatnią już część czyli o Różnicach w Doktrynie Nestoriusz opowie nam po zrobieniu zadania 'Woreczek Miodowego Tytoniu'. Podczas opowiadań trzeba wybrać opcję "Ależ skąd, kontynuuj.", gdyż inny wybór UNIEMOŻLIWI ukończenie zadania. Z tymi informacjami wracamy do Cavalorna i kończymy zadanie.

Kopalnia Kompanii Górniczej

Zadanie następnie ruszy u Carducci gdy spełniamy poniższe warunki :
Ukończone zadanie 'Gorączka Złota'
Ukończone zadanie 'Złodziej rudy'
Ukończone zadanie 'Drewno dla kopalni'
Ukończone zadanie 'Kiepski interes'
Ukończone zadanie 'Plan Carnera'
Dialog w zadaniu 'Żywi i martwi' czyli zdobycie Vanadium : Nie przychodzę tu jako wysłannik Germy.

Do Krwi Ostatniej
trzeba pogadać z z Ur-Shakiem


Kto jest Mędrcem? no właśnie, kto? Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dobra, coś ruszyło :D Ciekawe tylko, na jak długo Język

Kolejny problem...  Płacz

W dzienniku zostało jedynie "Przebudzenie".  Diego nie ma żadnych kwestii. Zamek wyczyszczony, ludzie odnalezieni (tak mi się wydaje)
Fisk, Świstak, Gilbert, Cipher, Rod, Siekacz, Arto, Siran, Balam, Klif, Draal, Xavery, Nadja, Santino, Lutero, Hipolit. Nie jestem pewiem co z Hugo.
Odpowiedz
miałeś bitwę w zamku i miałeś dialog po niej z Diego?
jaki ostatni wpis do DZ?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Miałem. Brama podniesiona. Diego, Milen, Lester i Gorn w zamku. Dostałem zadanie oczyszczenia zamku, gdy to zrobię miałem zgłosić się do Diega. Zamek oczyszczony, Diego nie ma żadnych kwestii ani żaden z pozostałych... w międzyczasie odnalazłem chyba wszystkich mieszkańców zamku (nie jestem pewny Hugo, jego jedynego nie znalazłem, ani nie widziałem zwłok). Ur-Kosh zabity, Askvil poinformowany.

Już nie aktualne, znalazłem na poprzednik stronach jakiś save, w tym samym momencie co mój i po prostu go dograłem, tak więc rozgrywka zakończona :D Mod naprawdę mega, aczkolwiek spodziewałem się nieco innego rozstrzygnięcia. Czas na vol.4 :D :D :D
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie powielam problemów, ale chciałabym poprosić o pomoc z zadaniem "Pielgrzymi" i "Krnąbrny złodziej"

Z Pielgrzymami jest tak, że nie wiem kogo mam szukać, kto jest przyjacielem Marcelina bo z Liwiuszem i z nowicjuszem koło wieży Mgieł mam tylko "KONIEC"

Z kolei zadanie ze złodziejem, nie wiem gdzie mam szukać pancerza Gomeza dla Arto. Przy rozmowie ze złodziejem w tym magazynie pod namiotem Hosh-Pak'a nie miałam informacji o nowym wpisie w dzienniku
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz
Cytat:Z Pielgrzymami jest tak, że nie wiem kogo mam szukać

ja nie wiesz skoro imiona zostały ci podane - jednego znajdziesz, to w zamku ktoś da ci cynk o drugim


Cytat:kto jest przyjacielem Marcelina

do czego potrzebna ci ta informacja na tym etapie gry?



Cytat:nie miałam informacji o nowym wpisie w dzienniku

typu - skrzynia znajduje się tu i tu? nie ma takiej , po prostu poszukaj w pobliżu - to słynne w grze miejsce
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości