Easter egg i ciekawostki
#31
,,Wierzysz w ostateczne zwycięstwo''? :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#32
Nazwa zadania Gorączka złota oczywiście nawiązuje do słynnej gorączki złota nad Klondike.

"Woda po walce ma jak wino smak!" Tak to prawda, a poza tym to jedna z moich ulubionych piosenek z "Jak rozpętałem..." którą śpiewamy z kolegami po paru głębszych Troll

A czy imię Ugh zostało zaczerpnięte ze świetnej platformówki o tak samo brzmiącym tytule? :>
Odpowiedz
#33
Wszystko to prawda i owszem.
"Gorączka złota" w dosłownym znaczeniu tutaj nawiązuje do filmu z Charlie Chaplinem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#34
Eleonora - Może z Wertera imię? :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#35
tym razem pudło
klucz do imion Nordmarczyków jest inny
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#36
Władcy Szwecji tudzież, członkowie poszczególnych rodów nosili takie imiona. Tylko Askvila to ja nie kojarzę :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#37
no i bardzo dobrze! co do Askvila ... małe odstępstwo Troll

Mam nadzieję, że quest "Receptura Jeremiasza" się wam podobał.
Powstał on poniekąd na życzenie graczy, którzy w Przeznaczeniu nie mogli się dostać do dawnej knajpy Silasa w Nowym Obozie.
Przebudzenie to umożliwia i umożliwia także coś więcej, a mianowicie ODCZYTANIE TREŚCI samej Receptury.
Zagadkę- szyfr przygotował Tituf Troll 
Miłej zabawy deszyfratorem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#38
Mnie to zastanawia, czy jakby Bezi miał odpowiednie składniki, to by mógł zrobić tę miksturę w grze po uzyskaniu przepisu. :>
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#39
Wszystkie składniki z przepisu istnieją w grze, jeśli o to pytasz.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#40
To prawda, dlatego właśnie przyszło do głowy. Inaczej bym nie pisał tu o tym. Może to najbardziej ukryta spec-akcja w grze jest.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#41
Nie, mikstury w grze zrobić nie można, jest to tylko ciekawostak nie mająca wpływu ani na rozgrywkę, ani na klasyfikację w rozgrywkach Klubu/Areny.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#42
Trochę to zajęło, ale w końcu udało mi się rozszyfrować całą recepturę.

Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#43
Polecam rozwiązać zagadkę samemu, to jedna z tych, gdzie samo odnalezienie zależności nie powoduje, że automatycznie rozwiązanie mamy i trzeba troszkę dalej pogłówkować.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#44
No Jonxx szybko ci to poszło OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#45
Jakby Jacek na chwile nie przystopował to byłoby bardzo blisko.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości