Korzenie Zła - przebieg prac
#31
(21.09.2017, 19:44:31)Dota napisał(a): Dla mnie Gothic to RPG, a nie książka
Gothic to nie RPG a zręcznościówka TPP z elementami RPG , jak BloodRayne czy inna Larwa Croft, choć stylistycznie najbardziej zblizony jest do genialnego i absolutnie nieśmiertelnego Undying , mimo że brakuje tu klimatu tamtej gry

każda alternatywa ponad najprostsze komplikuje poziom poziom powiązanych skryptów wykładniczo
owszem jakieś wybory będą, ale na pewno nie na poziomie decydujących akcji wątków głoównych - także dlatego, że ekipa jest zbyt słaba w kwestii Testerów, że sprawdzać funkcjonalność
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#32
Byłoby świetnie, gdyby w Korzeniach pojawiły się zadania z kategorii detektywistycznych, coś a la wątek Starożytnego Kultu w mieście. W tego typu zadaniach na pewno byłoby wskazane, aby była w nie zamieszana spora liczba NPCtów, którzy pełniliby funkcję świadków, a naszym obowiązkiem byłoby wyciągnąć z nich jak najwięcej istotnych informacji na temat np. jakiejś zbrodni, intrygi albo spisku.
#33
tak, przygotowuję takie zadanie z niezwykle atrakcyjnym bohaterem, którego trzeba ostatecznie uratować
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#34
Mi z  Przeznaczenie najbardziej podobały się zadania detektywistyczne typu "Zbrodnia i kara". Mam też nadzieję na questy w stylu "Gdzie jest Dobar?"  Troll. Fajne byłoby gdyby  pojawiły się jakieś postacie z Przebudzenia np. Kilku kopaczy z kompanii górniczej wyruszyło do DP, aby zająć się wydobyciem w tamtym rejonie.
Hail the apocalypse...
#35
MaQo - pojawi się pewna ilość postaci z całej Trylogii Przeznaczenia. Oczywiście te, które mają dobry powód, by znaleźć się w Dolinie Przodków, ale na brak starych i także nowych postaci nie będziesz narzekał :>

Zachęcam nowych uczestników forum do udzielania się, nawet jeśli nie zaszliście jeszcze daleko w modyfikacjach od DT, opowiedzcie, co w innych modach, lub też w oryginalnym Gothicu najbardziej wam się podobało? Może czegoś wam brakowało w innych produkcjach?

Jesteśmy we wstępnym etapie tworzenia, więc nic jeszcze nie jest przesądzone. Piszcie śmiało! :)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
#36
Hmm, reaktywacja obydwu kopalni? OK
#37
No to powodzenia panowie ! Trzymam kciuki :D
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
#38
Poza tym, że chcę dowiedzieć się od Was użytkownicy, co byście chcieli zobaczyć w Korzeniach Zła, mam też jeszcze jedno - dość ciekawe mam nadzieję pytanie.

Jak wiecie, w Epilogu oraz w Przebudzeniu Bezi został na różne sposoby ściągany do lokacji, w której rozgrywała się akcja - jak myślicie, jakich niecnych metod DT użyje tym razem, by uargumentować obecność naszego bohatera w DP?  Troll Im bardziej kreatywne pomysły podsuniecie, tym lepiej! Te najlepsze zostaną nagrodzone punktem reputacji od Różowego Mistrza Areny! Jack
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
#39
to zdradź najpierw rąbek fabuły moda jeżeli taka już istnieje bo wymyślać bez zaczepienia to ja se mogę, dam zajebist pomysł a nie będzie pasował do głównego założenia moda
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
#40
Poniżej znajduje się SPOJLER z zakończenia Przebudzenia, czytacie na własną odpowiedzialność!

To wszystko, co trzeba wiedzieć - pobudźcie swoją kreatywność, w jaki sposób twórcy mogą ściągnąć nieszczęsnego Bezia po raz kolejny na wyspę? Dodam - my wiemy w jaki sposób, więc pytanie zadałem, żeby zobaczyć, co graczom może przyjść do głowy. Odpowiedź może być albo zabawna, albo też w pełni spójna logicznie. Wydaje mi się, że to ciekawy temat, jak znów Bezia sprowadzić i osłabić za razem - po raz 3 xD (choć jak liczyć z G2 to już 4 raz)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
#41
A tak na serio to obstawiam że starzec coś namiesza w ponownym powrocie beziego
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
#42
A ja uważam, że Ur-Shack nie zjadł Khrupniaku i przez to nie mógł się skoncentrować w odsyłaniu i zamiast na statku Bezi wyląduje w wieży Starca po drodze zaliczając wiele różnych czasoprzestrzeni które ponownie obedrą go z pancerza, siły i resztek godności, :>
#43
Aktualnie jesteśmy w fazie urządzania nowych obozów.
Dwa są już gotowe, szkielet pod większość pozostałych także, głównie dzięki dobrej współpracy całego Teamu i sensownemu podziałowi zadań i obowiązków w tym zakresie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#44
taki wdzięczny widoczek pstryknąłem sobie

[Obrazek: 5jTE3BR.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#45
Niezły screen.

DP ogólnie ma ogromny potencjał, bardzo ciekawy jestem co z nią zrobicie. ;)
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości