Korzenie Zła - przebieg prac
#46
Ciekaw jestem czy Korzenie Zła przebiją Przebudzenie pod względem poziomu trudności.
#47
Tak ogólnie mówiąc to Przebudzenie nie było aż takie trudne. Pod względem walki ja osobiście miałem największe problemy tylko we Wieży Mgieł, poszedłem ją wyczyścić już pod koniec gry mając 20-21 poziom i nadal było trudno. A tak to jakoś się przebrnęło. Grając pod zręczność i łuk walki były ciężkie i większość oponentów musiałem omijać ale później się rozkręciło i szło jak z płatka, przeciwnicy nie mieli szans nawet do mnie dobiegnąć. :>
#48
Powtórzę to, co skomentowałem na fejsie:
Wiedziałem, że nie skończycie, bo Gothic jest zaraźliwy i nieuleczalny! :D
Będę miał w co pograć, jak przejdę na emeryturę :D

(19.09.2017, 16:03:53)Memorius napisał(a): autentyczne fakty

Pleonazm Język
Fakt jest zawsze zjawiskiem autentycznym :)
#49
w przypadku MacDuna?
wątpię popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#50
Ten obóz na górce, to ciekawa miejscówka była. Liczę, na coś dobrego panowie :>


@Kilmeq - No ja nie wiem, trochę tańca na klawiaturze, podchodzenia pod maga z tyłu i po sprawie. :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
#51
(25.09.2017, 15:34:07)Dinozaur7 napisał(a): Ten obóz na górce, to ciekawa miejscówka była. Liczę, na coś dobrego panowie
nie będzie to dobre, będzie jak zwykle znakomite

Wracają Gadające Gobliny :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#52
O Hwarimara! A będą grzybki?
#53
nie, będzie za to kupa śmiechu, mam nadzieję że większa jeszcze niż w zadaniu "Relikwia goblinów" Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#54
- Dać.
- Mać.
#55
Dzięki sprawnej pracy zespołowej mamy już gotowy planowany zestaw nowych pancerzy i szat.
w sumie 10 nowych i może dojdzie jeden pancerz jeszcze, z którym mamy kłopoty

Dodano Tytany.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#56
Tak z ciekawości zapytam, czy Tytany będą miały jakąś szczególne znaczenia w głównym wątku? ;d
#57
To się jeszcze okaże.
Są fajne i silne.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#58
A zdradzicie na bazie jakiego potforka został stworzony Tytan?
#59
Nie. :> Relaks

interesująca wypowiedź Dota z forum BG

Cytat:Ja mam trochę sceptyczne nastawienie do Korzeni Zła, dlatego, że jest robiony na zenie Doliny Przodków, który jest beznadziejny pod każdym względem - brzydki, zabugowany i zżera dużo więcej zasobów niż inne światy. Jak jeszcze Przeznaczenie, Epilog i Przebudzenie są na światach z oryginalnego Gothica, to spoko, ale DP jest masakrycznie syfiaste.
Mega szkoda, że nie macie w DT kogoś od Grafiki 3d, bo wtedy wasze mody automatycznie szły by lvl w górę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#60
Już kiedyś chyba wspominałem, ale nie jestem w stanie się zgodzić, że Dolina Przodków jest brzydka. Ma ona swój urok i do tego jest niezwykle klimatyczna. Zgodzę się, że przydałoby się jej parę szlifów tu i tam, ale nie jest to absolutnie konieczne dla stworzenia kolejnego świetnego moda. ;)
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości