Status prawny Sagi Przeznaczenie vol I-V
#16
Nie wiem czy to ma sens. Ludzi którzy wrzucili mody wydane kiedyś przez DS jest dziesiątki na chomiku i wielu innych miejscach w necie.
Wystarczy na chomiku w wyszukiwarce wpisać nazwę moda. http://chomikuj.pl/action/SearchFiles
Nie widzę w tym nic złego, bo Mediafire potwornie się popsuło i czasem ściąga się z niego z dramatyczną prędkością. Nie wspominając o reklamach.
Odpowiedz
#17
(28.06.2016, 16:43:31)Memorius napisał(a): Jest to działanie nielegalne.
Wzywam Simena do usunięcia z chomika tych downloadów, w przeciwnym razie zostanie do chomika wysłane info o udostępnianiu przez tego użytkownika linków do downloadów programów komputerowych chronionych Prawem Autorskim.

Sorry, nie widziałem, ale sprawa już jest chyba wyjaśniona.
PS: Prawo nie działa wstecz, więc jeśli nie zastrzegłeś sobie prawa do dystrybucji modów wcześniej, niż ja je wrzuciłem, to raczej nie możesz nic z tym zrobić, ale luz, nie mówię tego, żeby Cię prowokować czy coś.
PS2: Linki do Przeznaczenia się nie znajdą, będę pilnował również tego, żeby linki na TM prowadziły najpierw na Waszą stronę, potem do Przeznaczenia.
Pozdro!
Odpowiedz
#18
Przyjąłem do wiadomości.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#19
http://modydogothica.blogspot.com/

Gościa znajdziecie w grupie Skazani na Gothic na fejsbuku. Napisał posta, że na jego stronie znajdziecie download, także nie ma za co.
Odpowiedz
#20
No tak, poprosiłem tego pana rozpowszechniającego rzecz, która już ma pewne prawa... Tym bardziej, że rozpowszechnia wersję, nie do końca ostateczną i wprowadza potencjalnych odbiorców w błąd, który będą kojarzyć z naszym teamem...

[Obrazek: PA20rBP.jpg] [Obrazek: isKDBI3.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#21
I jak? Usunął?
Odpowiedz
#22
toczą się przepychanki w tej sprawie ale mamy nadzieję, że usunie po dobroci
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#23
I jak? Usunął? :D
Odpowiedz
#24
No, jak widzisz ze strony na Facebooku zniknęło, a sprawdzenie prywatnego bloga musi po prostu trochę potrwać. Ale to nie my już sprawdzamy...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#25
(31.07.2016, 16:34:41)Simon napisał(a): http://modydogothica.blogspot.com/

Na tej stronie z tego co widzę można napisać komentarz, może tam go przeczyta?
 
Odpowiedz
#26
Tituf tam napisał. Kontaktowaliśmy się już z nim na wszelkie możliwe sposoby, ale na razie zero odzewu z jego strony.
Odpowiedz
#27
Grupa na FB: Stowarzyszenie Gothic
[Obrazek: 48P0u60.jpg]
 
Odpowiedz
#28
na moje to nie powstrzymacie tego by link były udostępniany dalej dużo ludzi an Fb link udostępnia chyba nawet na chomikuj widziałem ale pewny nie jestem
Odpowiedz
#29
tak są takie przypadki, ale z drobna patologią walczyć przecież nie będziemy
to co na chomikuj zostanie oprotestowane  - imiennie - a tam się od pewnego czasu z takimi rzeczami nie patyczkuja
ponadto doszło do mnie info, że ponoć jest jakis chomik gdzie do instalki wrzucony został niebezpieczny trojan czy wirus , ale to już ryzyko graczy którzy tam się w Przeznaczenie usiłują zaopatrzyć
mam nadzieję, ze im definitywnie rozjebie komputery ;)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#30
(09.09.2016, 13:44:36)Memorius napisał(a): ale to już ryzyko graczy którzy tam się w Przeznaczenie usiłują zaopatrzyć

Myślę, że każdy problem gracza zgłoszony na forum winien być w takim razie poprzedzony info o źródle pobrania moda.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości