![]() |
|
Instalacja i problemy techniczne - Wersja do druku +- Drużyna Spolszczenia (https://druzynaspolszczenia.pl) +-- Dział: [G2NK] KLASZTOR (https://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=123) +--- Dział: KLASZTOR (https://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=124) +--- Wątek: Instalacja i problemy techniczne (/showthread.php?tid=1210) Strony:
1
2
|
RE: Instalacja i problemy techniczne - AzaRa - 10.05.2026 Witam Pobrałem Klasztor 1.1.1 i Klasztor 2 : System w11, ustawiłem zgodność w8, tryb administratora. Wywala komunikat : "Błąd podczas wykonywania programu." Jest jakieś rozwiązanie ? Azara RE: Instalacja i problemy techniczne - Erwin - 10.05.2026 Schemat instalacji, króry podawałem przy premierze drugiej części Klasztoru jest nadal aktualny. (11.04.2024, 08:35:41)Erwin napisał(a): Instalacja: Aktualizacja Drobna poprawka, bo nie siedziałem w Gothicu już dawno i ominął mnie fakt, że Resource Manager już nie jest wspierany RE: Instalacja i problemy techniczne - Tituf - 10.05.2026 no właśnie zainstalowałem wszystko zgodnie z sugestiami, a obraz migocze mi bardzo na pewno nie ze względu na sprzęt, bo na lapku mam win11, rtx4050, ram 16GB muszę coś w ini przestawić, czy jeszcze coś dograć? może DX11 właśnie? sprawdzę to... edit - tak, doinstalowałem dx11 i jest OK RE: Instalacja i problemy techniczne - AzaRa - 10.05.2026 Witam ponownie Błąd "Błąd podczas uruchamiania programu" - w systemie coś nie pasuje że wywala błąd. Piszą różne powody ale nic nie pomaga. Nawet moje stare programiki dają ten błąd ale po przekompilowaniu jest ok - wniskuję że brak czegoś albo jest zbyt stare. Jakaś rada ? RE: Instalacja i problemy techniczne - Erwin - 10.05.2026 Być może brakuje jakiejś biblioteki C++ Podaje link do paczki https://mega.nz/file/JisiACCY#8srzlJRdbPOP0ybs1gnCPfUfotZwFnABNekJDl3BMak RE: Instalacja i problemy techniczne - AzaRa - 10.05.2026 Witam Pobrałem , zainstalowałem i to samo. Mój Wn11 jest chyba niekompletny ![]() Ale zainstalowałem na kompie na którym pisałem programy i działa instalator. Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem moje dzieło ! / instalator modów / Jak będzie potrzeba to coś dopiszę albo wywalę ![]() Wystarczy poklikac na ikonkę K2 i będzie autor ![]() Ruszyłem z grą i jestem pod wrazeniem. Azara RE: Instalacja i problemy techniczne - Erwin - 10.05.2026 (10.05.2026, 18:13:22)AzaRa napisał(a): Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem moje dzieło ! / instalator modów / Jak będzie potrzeba to coś dopiszę albo wywalę Kiedy projekt Klasztoru 2 wchodził w decydującą fazę, zacząłem szukać programu do stworzenia instalatora i Pański program wydał mi się najprostszy do nauki i opanowania, dlatego go uzyłem. Był on z resztą cały czas używany przez moich poprzedników do tworzenia instalek do modyfikacji od DT i MiT. Potem kolega N1kX przy okazji tłumaczenia naszych modów robił także uaktualnienia polskich wersji, ale korzystał już z innego programu. Klasztor 2, jako jedyny nie doczekał się oficjalnego tłumaczenia stąd też Pański instalator został. RE: Instalacja i problemy techniczne - AzaRa - 11.05.2026 Witam Dzięki. Przeinstalowałem biblioteki C++ i działa. Wracam do gry AzaRA RE: Instalacja i problemy techniczne - Damianut - 11.05.2026 Witam, Przetestowałem, jak działa Pana kreator instalatorów i po uruchomieniu już stworzonego instalatora, interfejs wydał mi się znajomy. Pograłem w przeszłości w trochę modyfikacji, korzystając z takich instalatorów, więc dziękuję. ![]() ![]() Przygotowując modyfikacje dla graczy, na ogół korzystałem z platformy Steam lub tworzyłem archiwa do wypakowywania. Rzadko tworzyłem instalatory. Po przetestowaniu mogę powiedzieć, że jeśli chciałby Pan aktualizować swój program, to mógłby domyślnie zawierać Union Primary Universal, Union 1.0m oraz najnowszy pakiet redystrybucyjny Visual C++. Z możliwością odznaczenia instalacji tych komponentów przez gracza. RE: Instalacja i problemy techniczne - AzaRa - 12.05.2026 Najprościej to dodać opcję wyboru dowolnego programy dołączyć go do instalatora. Wzrośnie tylko waga instalatora. Znajdę czas - dopiszę ale testowanie Wam pozostawiam. ![]() Pozdrawiam AzaRa |