22.06.2026, 13:54:43
cześć. zostało mi kilka zadań... większość zakleszczona na etapie "czekania" i "popychania fabuły do przodu". niestety, nie ma czego popychać... chyba że ktoś mnie oświeci.
drewno - pierwszy wpis. miałem jedną opcje dialogową u draala i tyle i pogadali. nie miałem zadania z długiem u fiska. chyba powinienem czekać, tak?
plan carnera - przekazałem grahamowi mapę. teraz czekam aż pojawią sie opcje dialogowe u robotników.
myśliwi i kopacze - paul i emilio dostali robotę. z tego co pytałem na miejscu to dobrze sie sprawują, a asghan popiera.
receptura jeremiasza - pierwszy wpis i czekam.
kopalnia kompanii górniczej - musze kręcić sie koło carducciego. czekam.
czarna owca - trzy wpisy. poszli strzelać i czekam.
nienawiść - jeden wpis o thorusie i farenholcie. trzy o przybyszach z północy, askvil przyjął pierścień i wyzwanie.
do krwi ostatniej - dostarczyłem szczypce, ulewę i winogrona. czekam aż joru da mi małe co nie co dla lesera.
przebudzenie - to ciężko opisać. rozmawiałem z arto, rozmawiałem z thorusem, znalazłem ur-kosha i mu pomogłem. paladyni nie pomogą magnatowi. pokonałem magiczny duet tum-arha. w międzyczasie pojawiły sie cztery niejasne wpisy:
"jaszczuroludzie (...) złota kusza (...) ognista góra" - nie wiem jak zagadać do harrrgrrah'a, a kisze musiałem przeoczyć jeśli gdzieś leży.
"netbek zmienił się (...) mędrzec... kto zasługuje na to miano?" - nie wiem kto.
"gildia araxos..." - i co dalej??
"lepiej żeby farenholt nie wiedział jakie układy i powiązania mam z zamkiem" - co z tego wynika?
starałem sie używać opcji "szukaj" najlepiej jak potrafie dlatego lista jest tak krótka. obszedłem całą mape kilka razy w poszukiwaniu opcji dialogowych chociaż nie powinienem tego robić. załącze save w oddzielnej odpowiedzi bo pisze z telefonu.
nie wiem jak się załącza pliki. mam juz złotą kuszę, ale dalej wszystko stoi. no i nie wspomniałem, że bracia z zamku dostali szkatułke i kostur a dalej nie mówią nic o powrocie.
drewno - pierwszy wpis. miałem jedną opcje dialogową u draala i tyle i pogadali. nie miałem zadania z długiem u fiska. chyba powinienem czekać, tak?
plan carnera - przekazałem grahamowi mapę. teraz czekam aż pojawią sie opcje dialogowe u robotników.
myśliwi i kopacze - paul i emilio dostali robotę. z tego co pytałem na miejscu to dobrze sie sprawują, a asghan popiera.
receptura jeremiasza - pierwszy wpis i czekam.
kopalnia kompanii górniczej - musze kręcić sie koło carducciego. czekam.
czarna owca - trzy wpisy. poszli strzelać i czekam.
nienawiść - jeden wpis o thorusie i farenholcie. trzy o przybyszach z północy, askvil przyjął pierścień i wyzwanie.
do krwi ostatniej - dostarczyłem szczypce, ulewę i winogrona. czekam aż joru da mi małe co nie co dla lesera.
przebudzenie - to ciężko opisać. rozmawiałem z arto, rozmawiałem z thorusem, znalazłem ur-kosha i mu pomogłem. paladyni nie pomogą magnatowi. pokonałem magiczny duet tum-arha. w międzyczasie pojawiły sie cztery niejasne wpisy:
"jaszczuroludzie (...) złota kusza (...) ognista góra" - nie wiem jak zagadać do harrrgrrah'a, a kisze musiałem przeoczyć jeśli gdzieś leży.
"netbek zmienił się (...) mędrzec... kto zasługuje na to miano?" - nie wiem kto.
"gildia araxos..." - i co dalej??
"lepiej żeby farenholt nie wiedział jakie układy i powiązania mam z zamkiem" - co z tego wynika?
starałem sie używać opcji "szukaj" najlepiej jak potrafie dlatego lista jest tak krótka. obszedłem całą mape kilka razy w poszukiwaniu opcji dialogowych chociaż nie powinienem tego robić. załącze save w oddzielnej odpowiedzi bo pisze z telefonu.
nie wiem jak się załącza pliki. mam juz złotą kuszę, ale dalej wszystko stoi. no i nie wspomniałem, że bracia z zamku dostali szkatułke i kostur a dalej nie mówią nic o powrocie.


