16.05.2018, 16:43:06
Zaraz się zabieram za grę, ino po przedwczorajszych zabawach z DXem zostałem zmuszony, żeby przeinstalować całą grę, bo się wszystko spierdoliło. xd
|
Instalacja i problemy techniczne
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|