Złota Dziesiątka 2026
#1
Albumy z oceną co najmniej 9/10 :)
Odpowiedz
#2
1/ BATTLEROAR (Grecja) - Petrichor 10/10
2/ THE SPECTRE BENEATH (Wielka Brytania) - The Devil's Whisper 9,7/10
3/ FOR MY PAIN... (Finlandia) - Buried Blue 9,5/10
4/ SARATOGA (Hiszpania) - En estado puro 9,4/10
     IN AEVUM AGERE (Włochy) - Ptolomea - Canto XXXIII 9,4/10
5/ ROZARIO (Norwegia) - Northern Crusaders 9,3/10
6/ AXEL RUDI PELL (Niemcy) - Ghost Town 9/10
    IGNITOR (Niemcy) - All Will Die 9/10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: