Drużyna Spolszczenia
Zadania poboczne w GD - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania poboczne w GD (/showthread.php?tid=402)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Memorius - 07.12.2017

(07.12.2017, 20:36:37)YuichiKitsune napisał(a): Gilbert
Bilgot
skoro się pojawił ten zębacz to musiałeś rozmawiać z Bilgotem , więc nie bardzo rozumiem czemu tak jest
"Pora ruszać, Bilgot! Pakuj manatki."
jest aktywne gdy zadanie Fajetha zostało wykonane i znamy dialog z Bilgotem, że mu pomożemy, w którym pojawia się Przywódca Stada


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - YuichiKitsune - 07.12.2017

Ale właśnie przywódca mi się nie pojawił a zadanie mam wykonane. ;_; Sprawdzałem nawet ekwipunek, czy mam te pazury specjalne dla Lutero. Nie znalazłem. A przywódca jest trochę dalej przy tej wieży, a przynajmniej powinien być, gdy mi wystarczyło wybić te koło Ur-Shaka i ewentualnie te tuż przy kopalni j jeziorze. Nie kojarzę w ogóle bym wydział "Przywódcę Stada".

Kończę już GD, niefortunnie nie mogę z niej wyjść bo mi się zaczyna trzeci rozdział, zapomniałem, że od razu po wyjściu, gdy się wykona zadanie Garonda. Tylko te nieszczęsne velaisy oddam i chyba koniec już mam, wtedy pójdę do Lutero i zobaczę, czy mogę questa oddać. Itemow w ogole nie sprzedaję oprócz nadmiaru mieczy, których zostawiam po jednej szczytem więc jeśli go zabiłem to muszę mieć te pazury. Ale szkoda mi tego questa z Bilgotem. Był klimatyczny, o ile go dobrze pamiętam. Smutny.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Memorius - 07.12.2017

to się trochę nie zrozumieliśmy

aby wykonać zadanie Fajetha ten Przywódca nie ejst do niczego potrzebny bo warunek to
func int C_SnapperDeath()
{
    if(Npc_IsDead(NewMine_Snapper1) && Npc_IsDead(NewMine_Snapper2) && Npc_IsDead(NewMine_Snapper3) && Npc_IsDead(NewMine_Snapper4) && Npc_IsDead(NewMine_Snapper5) && Npc_IsDead(NewMine_Snapper6) && Npc_IsDead(NewMine_Snapper7) && Npc_IsDead(NewMine_Snapper8))
    {
        return TRUE;
    };
};

i nie uwzględnia Przywódcy Stada

tak czy inaczej skoro nie gadałeś z Bilgotem W TRAKCIE trwania zadania to zadanie "Ucieczka Bilgota" przepada , przepada zadanie z pazurami od Lutero.
Na szczęście nie przepada obszerny multiquest "Zlecenie Lutero".


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - YuichiKitsune - 08.12.2017

Chyba zacznę nową grę na podstawce, story helperem przeskoczę do momentu z Bilgotem, zrobię tego questa i wrócę do Przeznaczenia.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Klimek - 09.12.2017

A co to ma dać?


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - YuichiKitsune - 09.12.2017

Quest z Bilgotem jest klimatyczny. Chcę jeszcze raz przejść przez tą historię, a skoro nie mogę w Przeznaczeniu, to na podstawce. I tak za tego questa nie ma jakoś dużo expa czy nagród wartościowych więc co mi szkodzi zrobić go osobno na podstawce?


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Klimek - 09.12.2017

Bilgot jest przydatny w czyszczeniu Górniczej Doliny. Zbieramy wtedy drużynę składającą się z Bilgota, Balama, Omida i Diega i można zlikwidować wtedy wszystko co się rusza, nie licząc oczywiście miejsc, do których nie chce iść Diego.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - spirytus47 - 09.12.2017

Witam jestem jestem w 4 rozdziale w miejscu gdzie w 1 Gothicu zdobywamy pierwszy almanach znajduje nieżywego orka Bum - Shaka i orkową wiadomość. Tak ma być czy zrobiłem coś źle i kto może tę wiadomość przeczytać?


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - YuichiKitsune - 09.12.2017

(09.12.2017, 19:18:09)spirytus47 napisał(a): Witam jestem jestem w 4 rozdziale w miejscu gdzie w 1 Gothicu zdobywamy pierwszy almanach znajduje nieżywego orka Bum - Shaka i orkową wiadomość. Tak ma być czy zrobiłem coś źle i kto może tę wiadomość przeczytać?

Powinien być żywy, ale to w niczym nie przeszkadza. Z wiadomością skieruj się do leśnego obozu.
(09.12.2017, 08:23:04)Klimek napisał(a): Bilgot jest przydatny w czyszczeniu Górniczej Doliny. Zbieramy wtedy drużynę składającą się z Bilgota, Balama, Omida i Diega i można zlikwidować wtedy wszystko co się rusza, nie licząc oczywiście miejsc, do których nie chce iść Diego.

Mam wyczyszczonych wszystkich jaszczuroludzi, orków i potwory w całej GD. Solo.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Shadow4r - 15.12.2017

Dzień dobry i dobry wieczór.

Jestem w trakcie biegania po Opuszczonej Kopalni, no i przydałyby mi się wskazówki odnośnie dwóch kwestii.

1. Krata i kołowrót na końcu (zakładam, że przejście do DP) - Jak się przedostać? Kołowrót nie reaguje. Zbawienne działanie łoju kretoszczura w przypadku zaciętych mechanizmów na niewiele się tu zdaje.
2. Skrzynia zamknięta na klucz, we wnęce pod kładką, tuż obok wyżej wspomnianej kraty - Gdzie znajdę klucz?

Jakby co, gildia Mroczny, R2, dopiero co wbiłem do GD.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Dota - 15.12.2017

1. Poszperaj po kopalni jeszcze raz, jest jedno ukryte miejsce. Mechanizm otwierający kołowrót jest tam ukryty. Zorientujesz się kiedy znajdziesz właściwy 'wytrych'. ^^
2. Z tą skrzynią jest związana pewna akcja dialogowa, która jest dostępna dopiero w późniejszej części rozgrywki.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Beathrax - 24.01.2018

jak zrobić zadanie z teleportami w górniczej dolinie ?


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - MaQo - 24.01.2018

A co masz napisanie w dzienniku?


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Beathrax - 25.01.2018

Jak zacząć zadanie z gomezem w lochach go niema trzeba zrobić najpierw zadanie z siekaczem czy co ? a jeśli tak to jak zrobić to zadanie z siekaczem


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Dusaro - 25.01.2018

Z tego co pamiętam to pierw musisz mieć zadanie przeczucia odnośnie śmierci od ulthara i dopiero wtedy możesz zacząć szukanie gomeza.