Zadania poboczne w GD
#1
A jak dostać się do zamku w górniczej dolinie , bo z orkiem nie mam szans , a wchodząc po tej drewnianej konstrukcji nie mogę zrobić tak żeby orkowie za mną nie biegli , a jak dobiegną za blisko murów to npc się na nich rzucają i przez to giną , w noc kruka się zatrzymywali a , tutaj biegną pod górę i to jest trochę irytujące .
próbowałem z przemianą w ścierwojada , ale mi nie wychodziło
Odpowiedz
#2
Polecam miksturę szybkości, lub jakiś spell obszarowy.
Odpowiedz
#3
Cytat:a jak dobiegną za blisko murów to npc się na nich rzucają i przez to giną , w noc kruka się zatrzymywali a , tutaj biegną pod górę i to jest trochę irytujące .



Tyle razy było mówione - zapomnijcie o NK, grajcie jak po raz pierwszy! Czyli co, błąd bo orkowie biegną za tobą na taran?! Wypij mixa szybkości, zrób przy taranie kółeczko, odciągnij ich stamtąd i potem wbiegnij sam na mury. Zresztą to gra wymagająca myślenia i strategii...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#4
Gdyby ta gra nie wymagała strategii to nie pokonałbym Sentenzy, czy obstawy oskara.
Na wszystko znajdzie się sposób.
Odpowiedz
#5
Skąd wziąć kluczyk do jednej z komnat Magnatów?


Nie no to ja to zrobię jakoś. Do magazynu wszedłem normalnie kluczem to i tam wejdę
A pierścień Gomeza jest za zamkniętymi drzwiami w siedzibie ta?
Odpowiedz
#6
czy do Grobowca, gdzie prawdopodobnie znajduje się Amulet Angara da się dostać w 2R? Bo nie wiem czy kombinować z tym.
Odpowiedz
#7
Nie, jest zadanie, po którym tam się dostaniesz.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#8
Dodam że w 2R Token. Spokojnie da się je zrobić.
Odpowiedz
#9
Rozumiem, że nie jest to zadanie 'Amulet Angara'?  Język
Odpowiedz
#10
nie, ale to bliźniaczo podobne zadanie, jakie robiłeś w Jarku
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#11
Podpowiedź co do " Amuletu Angara "

Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#12
Czyli muszę się wybrać do WK, dzięki.
Odpowiedz
#13
Czwarty chromanim nie ma pojęcia już gdzie szukać (myślałem, że jest za tą wodą przy starej wieży Xardasa, ale tam nie było).
Odpowiedz
#14
Co do Chromanina to podpowiem że chodzi o dawny Nowy Obóz. Tam są jeziorka.
Odpowiedz
#15
Wszedłbym już do IV rozdziału, ale znowu mam problem z chromanimem, a mianowicie szóstym. Nie wiem gdzie się znajduje tego Młodszego Brata, ale wyczyściłem Świątynie Śniącego i znalazłem tylko Uriziel, no i ten miecz dla Imperanona.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości