Drużyna Spolszczenia
Rozwój postaci - balans - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Rozwój postaci - balans (/showthread.php?tid=353)



RE: Rozwój postaci - balans - Hosni - 31.07.2016

(31.07.2016, 21:31:43)Wiśnia napisał(a): Ja polecam dołączyć na 17 lvl

O ile masz cierpliwość :>


RE: Rozwój postaci - balans - Wiśnia - 31.07.2016

(31.07.2016, 21:33:27)Hosni napisał(a):
(31.07.2016, 21:31:43)Wiśnia napisał(a): Ja polecam dołączyć na 17 lvl

O ile masz cierpliwość :>

E tam nie było aż tak trudno


RE: Rozwój postaci - balans - Hosni - 31.07.2016

Nie mówie że trudno.
Bardziej nużąco, ale są i twardziele.


RE: Rozwój postaci - balans - Dota - 31.07.2016

15 w zupełności wystarczy. Nie trzeba mordować wszystkich potworów w pierwszym rozdziale.


RE: Rozwój postaci - balans - Dinozaur7 - 31.07.2016

Według mnie 14. :> Ale to bez expienia.


RE: Rozwój postaci - balans - Hosni - 31.07.2016

Byle nie 6


RE: Rozwój postaci - balans - Wiśnia - 31.07.2016

E tam namęczą się w 1 nad 17 to później będzie im łatwiej


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 31.07.2016

w testach ktoś, chyba Raveren wbił bez gildii 20 leveli Najemnikiem


RE: Rozwój postaci - balans - Dota - 31.07.2016

Ponoć wbicie 19 jest matematycznie niemożliwe. Tak mi się wydaje, że kiedyś Pan tak pisał.


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 31.07.2016

albo może 19 miał...
gdybyście zobaczyli jego światy w R1... PUSTYNIA xD

fakt chyba przed lekkim przebalansowaniem to było


RE: Rozwój postaci - balans - Wiśnia - 31.07.2016

pisał że 17 jest maksymalny bez gildii


RE: Rozwój postaci - balans - diabelek00013 - 01.08.2016

Na początek powiem, że mod robi na mnie ogromne wrażenie, tym bardziej, że obecne gry rpg i cprg wydawane przez producentów nie oferują nawet połowy tego co ta gra :)
Ja mam póki co 7 lvl i nie wydałem wszystkich pkt nauki (mam chyba około 45 na zbyciu) i się zastanawiam czy skupić się na sile i iść w 2h lub 1h plus kusza i ewentualnie magia czy wybrać nabić zręczność i wybrać 1h plus łuk. Mam duży dylemat, ponieważ chciałbym zagrać hybrydą i mieć dostęp do szerokiej gamy broni, z drugiej strony wygląd tych łuków (wytwarzanych) oraz ich skuteczność robi na mnie wrażenie ( super robota !) i z tych względów nie wiem czy większy "fun" będzie u myśliwych jako łucznik/kusznik czy u mrocznego zakonu jako wojownik hybryda korzystająca ze wszystkiego.
To samo się tyczy czeladnika. Długo się zastanawiałem kogo wybrać, więc zrobiłem parę save-ów i folguje sobie :D. Część skór można sprzedać u myśliwych za w miarę dobre pieniądze, niektóre trofea u Constantino. Chociaż rogi cieniostwora można u Bustera później. Nie wiem natomiast czy ktoś coś skupuje w mrocznym zakonie. Kowalstwo średnio się kalkuluje z kasą, bo pręty są drogie i I czy II wyuczony miecz daje około 25-75 złota zysku. Czy może ktoś się podzielić z weteranów swoimi wrażeniami? Jaka nowa gildia oferuje spore wyzwanie, klimat oraz niemonotonną walkę? Nie chce wskakiwać na kamień i tylko szyć z łuku lub czarów, mimo iż uwielbiam polować na stworki Język Dodam, że najprzyjemniej mi się grało najemnikiem z łukiem i paladynem 2h.


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 01.08.2016

No cóż, miło że gra się podoba. ;) 

Pytania -KIM BYĆ są zazwyczaj najtrudniejsze. Tak naprawdę, żeby poznać w Przeznaczeniu wszystko to trzeba by pewnie poświęcić grając różnymi gildiami z 800 godzin jak to liczyliśmy.

Odniosę się tylko do tego


Cytat:. Nie wiem natomiast czy ktoś coś skupuje w mrocznym zakonie.

nie tu nikt niczego nie skupuje


RE: Rozwój postaci - balans - Dinozaur7 - 01.08.2016

Wszystkie gildie są ciekawe i pasują do wielu klas postaci. Jeśli chodzi o nowe gildie to jako Łucznik polecam dołączyć do myśliwych. Jak jednak wolisz bić to jako Mroczny Wojownik zagraj.


RE: Rozwój postaci - balans - diabelek00013 - 01.08.2016

Rozumiem, zgadzam się, że wybór "kim być" zawsze jest najtrudniejszy, a jakieś rady/opinie w kwestii czeladnika? :) Oczywiście czystym magiem nie zamierzam grać.