Drużyna Spolszczenia
Rozwój postaci - balans - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Rozwój postaci - balans (/showthread.php?tid=353)



RE: Rozwój postaci - balans - Farenazar - 02.08.2016

Czy tak jak w NK obrażenia z kuszy zależą od zręczności? A jeśli tak, to ile siły jestem w stanie wyciągnąć z samych bonusów? W NK po zrobieniu mikstur ze wszystkich smoczych korzeni i znalezieniu wszystkich vaniliowych tabliczek wychodziło koło 100.


RE: Rozwój postaci - balans - Hosni - 02.08.2016

(02.08.2016, 23:32:06)Farenazar napisał(a): znalezieniu wszystkich vaniliowych tabliczek wychodziło koło 100.

Bonusy z tabliczek są obcięte.


RE: Rozwój postaci - balans - Dota - 02.08.2016

(02.08.2016, 23:32:06)Farenazar napisał(a): Czy tak jak w NK obrażenia z kuszy zależą od zręczności? A jeśli tak, to ile siły jestem w stanie wyciągnąć z samych bonusów? W NK po zrobieniu mikstur ze wszystkich smoczych korzeni i znalezieniu wszystkich vaniliowych tabliczek wychodziło koło 100.

Ja pierdziele. Wy gracie w RPG, a nie strategię do cholery. Będziesz każdy punkt liczył? Bonusów jest cała masa, jak będziesz uważnie zbierał, to wyciągniesz z nich prawdopodobnie więcej niż w NK. Tyle.


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 02.08.2016

Cytat:Ja pierdziele. Wy gracie w RPG, a nie strategię do cholery.
:brawo: OK Piwko


RE: Rozwój postaci - balans - Farenazar - 02.08.2016

Ała, to ciężko o dobrego kusznika wobec tego. Płacz A biorąc pod uwagę 2PN/1pkt umiejętności od samego początku to zwyczajnie nie opłaca się rozwijać obu umiejętności. Czyli pozostanę na casualowym rębaczu 2H.


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 02.08.2016

weś

ja rozumiem ,że wy macie mózgi zlasowane tabelkami z Returninga, ale po prostu zacznijcie się cieszyć niespodziankami z gry Gothic 2 Przeznaczenie

Cytat:Ała, to ciężko o dobrego kusznika wobec tego.

to co piszesz jest śmieszne 

slyszałeś o Arenie?


RE: Rozwój postaci - balans - Opos - 02.08.2016

(02.08.2016, 23:40:42)Farenazar napisał(a): Ała, to ciężko o dobrego kusznika wobec tego. Płacz A biorąc pod uwagę 2PN/1pkt umiejętności od samego początku to zwyczajnie nie opłaca się rozwijać obu umiejętności. Czyli pozostanę na casualowym rębaczu 2H.

Po pierwsze w Przeznaczeniu masz jeszcze Dolinę Przodków gdzie możesz znaleźć masę roślinek typu: smocze korzenie, szczawie królewskie i goblinie jagody
Po drugie za niektóre zadania otrzymujesz żywność dodającą bonusy lub miksturki
Po trzecie jest bardzo dużo bonusów z żywności.


RE: Rozwój postaci - balans - Farenazar - 03.08.2016

(02.08.2016, 23:44:41)Memorius napisał(a): weś

ja rozumiem ,że wy macie mózgi zlasowane tabelkami z Returninga, ale po prostu zacznijcie się cieszyć niespodziankami z gry Gothic 2 Przeznaczenie

Cytat:Ała, to ciężko o dobrego kusznika wobec tego.

to co piszesz jest śmieszne 

slyszałeś o Arenie?
Nie, nie słyszałem o Arenie. Gram niedługo ale chętnie czegoś się dowiem na ten temat.


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 03.08.2016

to poczytaj -- zobaczysz jak grają Mistrzowie


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - revynar - 03.08.2016

Mógłby mi ktoś powiedzieć jakich nauczyć się pozyskiwać trofeum, żeby zabrać je z upiornego cieniostwora, ognistego szczura, bagiennego zębacza i lodowego trolla. Chcę się nauczyć tylko tych co są potrzebne do tego zadania, a nie wszystkich.


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - Token - 03.08.2016

To zadanie dla prawdziwego Myśliwego, który umie sobie poradzić z wypatroszeniem wszystkiego co się rusza, a nie dla Udawacza, który analizuje czego by się tu łaskawie nauczyć. Mimo wszystko podpowiem, że wymagane trofea z tych zwierząt należą do 'typowych' dla ich zwyczajnych odpowiedników. Z każdego potrzeba jednego konkretnego.


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - revynar - 03.08.2016

Tylko, że ja nie chcę być myśliwym tylko wykonać zadanie.


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - Dinozaur7 - 03.08.2016

Naucz się wszystkiego. Zaszkodzi Ci to? Nie zrobisz co najmniej paru zadań jak nie nauczysz się pozyskiwania wszystkich trofeów. Nie grajcie w to pod staty...


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - Token - 03.08.2016

Racja. Choć jeśli trochę pomyślisz, to możesz stwierdzić, że parę umiejętności z tym zadaniem nie może mieć związku. Na przykład Żuwaczki.


RE: Rozwój postaci - balans - zenek24pl - 03.08.2016

Ja mam takie jedno pytanko bo nie wiem czy ślepy jestem czy jak ale czy tu punkty trafień można trenować czy są dodawane wraz z poziomem czy tylko tyle co z bonusów z jedzeń itp