Drużyna Spolszczenia
Rozwój postaci - balans - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Rozwój postaci - balans (/showthread.php?tid=353)



RE: Rozwój postaci - balans - Rosiov13 - 03.08.2016

Ciekawą opcją jest wywalenie 40PN na zręczność zebranie 5PN z pierścienia który kupi się u Bospera i trochę z bonusów wiadomo Hwor nam fajne strawy przyrządzi Ramirez da +1 20serków da +1 3potki po 3 ZR są w Khorinis Można nawet nauczyć się wyrobu tych potek to wtedy bd mieli +30Zr z tych potek samych :D i zrobienie sobie porządnej szpady tak za 90ZR potem inwestować w pierdoły typu wyrób potek Grabienie zwierzyny, tabliczki itp następnie łupić tylko w broń 1H potem gdy bd mieli szpon Beliara tylko czekać i czekać i postać sama się rozwinie do maximum zręczności władania 1H :D Ja jeszcze planuję wydać PN na runy Palladona i na łuczki :D wdłg moich obliczeń te 35lwl czyli 350PN+ 30-50 które zdobędę z książeczek starczy mi na osiągnięcie 100%1H 100%Łuk 120-160ZR 100Siły 120Many runy palladona :3 Życzcie szczęścia :3 Ale Naprawdę opcja zręczności jest drogą łatwiejszą gdyż więcej zdobędziemy goblinich jagód niż smoczych korzeni a nauka mikstury sił i zręczność i kosztuje po 20PN więc chyba lepiej wybrać ZR większa oszczędność :> chyba że Twórcy moda perfekcyjnie zbalansowali trudność każdej drogi . No cóż życzcie szczęścia !


RE: Rozwój postaci - balans - Hosni - 03.08.2016

Tyle obliczeń.
Przeznaczenie to nie zadanie z matmy :>


RE: Rozwój postaci - balans - Epsilon - 03.08.2016

Ja mam zamiar iść w Mrocznego Wojownika. Wymaksuję siłę do 200 punktów i 100% 2H + Czary do 3 kręgu. PN powinny starczyć :).


RE: Rozwój postaci - balans - Tituf - 03.08.2016

Nie zapomnij podzielić się potem wrażeniami!


RE: Rozwój postaci - balans - Epsilon - 03.08.2016

Na razie mam mało czasu na grę, więc jeżeli Przeznaczenie zajmuje ok. 200 godzin to poczekacie... 67 dni. Ale napiszę długą recenzję.

Ale żeby nie było offtopu - mroczny wojownik ma runy do 3 kręgu, tak?


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 03.08.2016

tak


RE: Rozwój postaci - balans - Kamil465 - 04.08.2016

Witam, mam kilka pytań jak na razie mam 14 lvl nie mam jeszcze gildii, mam 30% jednoręcznej trochę zainwestowałem w siłę i jeszcze inne pierdoły jak skradanie,otwieranie zamków,pozyskiwanie skór itp, jestem czeladnikiem u bospera
1 Chciałbym się nauczyć wykuwania dwuręcznych broni, czy jest ktoś jeszcze oprócz Harada kto tego uczy? Bardzo mi na tym zależy ale nie Chcę się cofać do wyboru czeladnika czyli jakieś +/- 15h gry :/
2 Słyszałem od Imperanona że wojownicy mają możliwość kucia magicznych broni, czy jeśli nie byłem czeladnikiem u Harada zostanie mi odebrana ta możliwość?
3 Jest ktoś kto uczy wykuwania jednoręcznych broni a jeśli tak to kto to jest?
4 W moim przypadku lepiej dołączyć do mrocznych wojowników czy do myśliwych?Tylko te 2 gildie wchodzą w grę,nie zamierzam inwestować w zręczność a obie gildie mi się podobają


RE: Rozwój postaci - balans - Valkir - 04.08.2016

Możesz jeszcze u Benneta się nauczyć kucia. Ale jeśli nie jesteś najemnikiem, to nie nauczy cię kuć z rudy


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 04.08.2016

Cytat:1 Chciałbym się nauczyć wykuwania dwuręcznych broni, czy jest ktoś jeszcze oprócz Harada kto tego uczy? Bardzo mi na tym zależy ale nie Chcę się cofać do wyboru czeladnika czyli jakieś +/- 15h gry [Obrazek: IGTLtBq.gif]
[url=http://i.imgur.com/IGTLtBq.gif][/url]
Bennet uczy toporów każdego

Cytat:2 Słyszałem od Imperanona że wojownicy mają możliwość kucia magicznych broni, czy jeśli nie byłem czeladnikiem u Harada zostanie mi odebrana ta możliwość?

jedno nie zależy od drugiego
Cytat:3 Jest ktoś kto uczy wykuwania jednoręcznych broni a jeśli tak to kto to jest?


Tylko Harad
Cytat:4 W moim przypadku lepiej dołączyć do mrocznych wojowników czy do myśliwych?Tylko te 2 gildie wchodzą w grę,nie zamierzam inwestować w zręczność a obie gildie mi się podobają

nie wiem


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - Wiśnia - 04.08.2016

I jak planuje ktoś pójście w moje ślady i dołączyć do myśliwych ? xD


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - Opos - 04.08.2016

Ja, jak ich oceniasz? :D


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - Wiśnia - 04.08.2016

Gildie ? oceniam bardzo dobrze, przyjemnie się nimi gra mają też pewien plusik związany z pancerzami Język zadania są ciekawe i jako myśliwi mają zajefajną Bitwę dostępną jeszcze tylko dla Paladynów


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 05.08.2016

Cytat: Czy też posiada runy przywolania? i czy w modzie jest regeneracja many do wyuczenia?

Tak. Mroczny Mag posiada runy przywołania.

odnośnie drugiej kwestii - tego typu rzeczy zostały usunięte, to nie jest gra dla dzieci
jest jeden pierścień, który daje tę możliwość, ale nie jest latwy do zdobycia i jego realne możliwości są niewielkie


RE: Rozwój postaci - balans - Janek97279 - 05.08.2016

Gram wojownik 2h ile jest mniej więcej bonusów do siły?
Będę miał więcej niż 200 siły przestając w nią inwestować od 89pkt siły nie korzystając z biżuteri kasty wojowników?
Ile jest mniej więcej bonusów do broni Dwuręcznej?
Przestając inwestować w nią w progu 60% i czy bede miał 100% pod koniec gry?
Można bez wachania używać bonusów do np. many łuku jeżeli gram wojownikiem ?
Mroczny wojownik posługuje się runami jeżeli tak to może nauczyć się 6kręgu?


RE: Rozwój postaci - balans - Dinozaur7 - 05.08.2016

Ja czyli niezbyt dobry specjalista od szukania korzeni i expienia miałem około 230. Spokojnie da się więcej. Zapewniam.