Drużyna Spolszczenia
Rozwój postaci - balans - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Rozwój postaci - balans (/showthread.php?tid=353)



RE: Rozwój postaci - balans - Crowney - 21.08.2016

(21.08.2016, 09:18:17)zenek24pl napisał(a): Witam czy jest mozliwosc korzystajac z samych bonusów z jedzen /mikstur itp. zrobić porządnego mrocznego maga ? poki co mam jakies 70 sily 60many R2 30% 2h 2 krag . Jak na razie magi uzywam bardzo rzadko a jeśli już to zwoje typu grom/deszcz ognia ale nie na tym chyba powinna polegac gra magiem lecz z drugiej strony krwawa ofiara ssie bądź ja nie umiem jej używać. Drugie pytanie czy kostur dostaje jakiegoś upgrade z 3 R  i na jakiej zasadzie i jaki efekt magiczny on daje bo bije i bije i nie moge zauważyć co ten kostur robi + fakt że już go nie używam gdyż lekki miecz dwuręczny z tym poziomem siły daje o niebo lepsze rezultaty. Jakieś podpowiedzi czy coś robie źle czy jak ;D  Dzięki jeżeli ktoś odpowie.

Oczywiście, że jest taka możliwość, ja nie dając żadnego pkt w manę kończyłem rozgrywkę z ilością 200 pkt. To samo tyczy się siły i zręczności. Co do kostura to nie wiem za bardzo jak on tam działa. Jak masz problemy z dmg z broni to może spróbuj kupić od handlarza w GD miecz "na manę". Są jednoręczne i dwuręczne. Może ta broń będzie lepszym rozwiązaniem.


RE: Rozwój postaci - balans - zenek24pl - 21.08.2016

Ale tak btw np 200 pkt many dla maga na koniec rozgrywki wydaje mi sie malo w chu.. gdyż niektóre spele po 50 many kosztuja 80 nawet


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 21.08.2016

Mroczny Adept nie ma żadnego Kostura w R2


RE: Rozwój postaci - balans - marcink2 - 22.08.2016

jest możliwość kupienia mrocznego kostura w 1r jak się oddaje smocza zgubę to npc zakłada ja i kostur legalnie można kupić xD


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 22.08.2016

jest to błąd który zostanie poprawiony


RE: Rozwój postaci - balans - kea1 - 22.08.2016

Mam pytania: czy zmieniły się wymagania dot. siły dla tego kostura, który wymiata nieumarłych i szaty łowcy nieumarłych (chyba tak się to nazywało) w stosunku do Globala oraz czy jest więcej zupek Hwora?


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 22.08.2016

Liczba zupek Hwora jest taka sama. Niestety przygotowane nowe zadanie z potrawami Ariel zupełnie nam nie wypaliło i musiało zostać usunięte z wersji finalnej G2 Przeznaczenie.
Szata Magotha wymaga 50 siły a kostur Starca 60


RE: Rozwój postaci - balans - SparrowJacek - 26.08.2016

Czy każdy nowy krąg magii wymaga 5PN? A jeśli nie, to czy jest to ciąg 5 10 15...?


RE: Rozwój postaci - balans - Dota - 26.08.2016

Kręgi 1, 3, 5 oraz 2, 4, 6 tworzą dwa identyczne ciągi arytmetyczne o różnicy ciągu wynoszącej pięć.


RE: Rozwój postaci - balans - Necro59 - 26.08.2016

Okej. Jestem zaraz po wyjściu od Xardasa. Możecie mi napisać w co dawać? Chcę grać Magiem Ognia. Czy mogę zrobić hybrydę? CZy nie za bardzo. W jakie atrybuty iść i w co pakować na początku. Proszę o rady :)


RE: Rozwój postaci - balans - Garath1313 - 26.08.2016

na początku nie dawaj w nic - kup otwieranie zamków, nauka języków lev 1 , jakieś trofea
i czyść mobki z pomoca gora ( pomaga nauczenie się potki na hp)
potem pomyśl czego będziesz używał oprócz magii miecz 1 cz 2h a moze broń gildijna? czego wymagać bedzie twoja zbroja?
z tablic uczysz się od razu statów w które nie masz zamiaru inwestować - hp,zreczność,łuk,kusza najprawdopodobniej 1h
jeśli nie zamierzasz mieć wiecej niz 90 siły to tablice na sile tez wciągnij
potem pakuj PD w mana - do bólu , gdzy stanie się to zbyt kosztowne zacznij jesc ciemne grzyby, oddaj tablice vatrasowi i zuzyj tabliczki na mane

Potem


RE: Rozwój postaci - balans - Necro59 - 26.08.2016

Powoli. Iść chcę w 2h bardziej. Otwieranie zamków no ok. Broń Gildyjna? Na czym ona polega? Szczególnie u magów? A czy na poczatku dać coś w siłę?


RE: Rozwój postaci - balans - Jonxx - 26.08.2016

Odradzam uczenie się robienia potków hp. Jest ich zdecydowanie wystarczająco do kupienia, a rdesty polne wg. mnie zdecydowanie lepiej zużyć na mikstury szybkości bo biegania jest od cholery.

Co do many, ja dopiero kończę rozdział pierwszy, a mam już 80 many. To powinno dać nieco do myślenia ile pkt pakować w manę. ;)
@Up Edit Tzn cała ta mana jest z bonusów.

Co do broni polecam przelecieć trochę ten temat, było już mnóstwo pisane na ten temat, i nie ma co się powtarzać!


RE: Rozwój postaci - balans - Reyaven - 26.08.2016

No tak tyle że runy wymagają dużo many, np Zniszczenie ożywieńca 100 many.
Można sporo many zdobyć z bonusów, sam mam jakieś 160 grając wojownikiem w r3 lecz dla maga myślę że to by mogło być mało.
Nauka kręgów kosztuje 5 PR za każdy krąg, nauka run już trochę więcej, zależy od runy.


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 26.08.2016

Cytat:Nauka kręgów kosztuje 5 PR za każdy krąg,

tylko dwa pierwsze