Drużyna Spolszczenia
Rozwój postaci - balans - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Rozwój postaci - balans (/showthread.php?tid=353)



RE: Rozwój postaci - balans - Necro59 - 26.08.2016

Ok broń gildyjna to na mane jest. Gdy chcę być tym Magiem Ognia to dostanę ją, czy muszę zakupić? A może grać Mrocznym Magiem? Co jest lepsze pod hybrydę? Język No i jak broń gildyjna na maga wymaga min 60 many, a wy tutaj mi piszecie, że nie mogę dawać w mane na początku to coś mi tu śmierdzi. Jak ją założyć mam wtedy? xD A i czy Gor poradzi sobie z Cieniostworem?

Tak wgl. Dzięki za -20 pkt do życie, za przejście przez mur do Khorinis na grzybkach xD Moglibyście to odpuścić, w koncu kodów nie używasz tylko luki ze strony twórców, a niewiele osób wie o tym patencie.


RE: Rozwój postaci - balans - Lewkooo - 26.08.2016

Niewiele osób? Wszyscy,którzy grali w gothica z 2 razy to wiedzą :D


RE: Rozwój postaci - balans - Necro59 - 26.08.2016

No bez jaj. Nawet gdy weszłem od strony wody to też jest kara? A co z 500 expa za pomysł ominięcia strażników od Laresa?


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 26.08.2016

Cytat:Moglibyście to odpuścić, 

nie


RE: Rozwój postaci - balans - Torus - 26.08.2016

Dobra chłopie nie marudź. Przyjdź o 7 rano do Farima gdy będzie wykonywal animacje mycia sie to dostaniesz te swoje 500 expa.

Jako przyszly Mroczny Wojownik warto w mane przypakowac, czy lepiej skupic sie na siłce, zręce i broni?


RE: Rozwój postaci - balans - Dota - 26.08.2016

Many i tak dużo nabijesz z bonusów. Alkohole fajna sprawa. Język
Radziłbym się skupić na umiejętnościach walki bronią, bo na nią bonusów jest mało.


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 26.08.2016

Necro 59 odkąd zamienił awatar z śmiertki na kucyka stał się płaczliwy i bezradny jak dziecko 
wstyd  Facepalm  
instrukcję przechodzenia przez jezdnię też ci podać?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Necro59 - 27.08.2016

A tak z innej beczki. Mam 5 lvl, chcę grać Mrocznym Magiem, ale wydałem 30 PN na broń 2h (mam 25%), i 5 PN wolnych. Dodatkowo wyuczyłem się otwierania zamków oraz skórowania. Teraz pytanie. Czy zrobiłem dobrze, czy raczej cofnąć się przed wydaniem tych PN i rozdysponować je inaczej? Nie grałem nigdy Mrocznymi, więc nie wiem jak wygląda hybryda u Maga.


RE: Rozwój postaci - balans - Token - 27.08.2016

Przeniesiono do odpowiedniego działu. Bez konsekwencji, ale pamiętaj, że sprawy buildu postaci umieszczamy w tym dziale.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 27.08.2016

Necro
Przeznaczenie to nie strategia planszowa ani zjebany przez Tizgara Rebalance Dla Ubogich
naprawdę nie kompromituj się takimi pytaniami bo nie warto Cool 
dzieciaki nie zadają takich pytań, a ty zadajesz?
no wstydź się :!: 
kurwa, graj po prostu ;)


RE: Rozwój postaci - balans - SparrowJacek - 27.08.2016

Necro - jeśli planujesz walczyć bronią 2h to jak najbardziej dobrze zrobiłeś, jeśli jednak 1h, to polecam się cofnąć. Jeśli planujesz używać głównie łuków/kusz to też lepiej wczytaj. Póki nie będziesz łapał wszystkich srok za ogon powinieneś spokojnie przejść grę. Mag z 2h bronią to dość klasyczny build z tego co widzę.


RE: Rozwój postaci - balans - XaroN - 27.08.2016

Nic nie straciłeś, many jest dostatecznie w późniejszym etapie dzięki różnym bonusom. Zrezygnowałem z gry Mrocznym Magiem, dlatego nie mnie oceniać całość rozgrywki, aczkolwiek testując wszystkie czary, to cóż, wrażenie - szałem beliara można co najwyżej zabić chrząszcza, ale za to Kradzieżą można podbić świat w pojedynkę nie wysilając się.

Jak ktoś przeszedł/przejdzie grę Mrocznym Magiem, proszę o opinie i wrażenia.


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 27.08.2016

Cytat:ale za to Kradzieżą można podbić świat w pojedynkę nie wysilając się.

pod warunkiem, że się wie jak to zrobić i ma się do tego cierpliwość


RE: Rozwój postaci - balans - Necro59 - 27.08.2016

Mhm. No z tego co widzę to nic nie straciłem. A do ilu polecacie mi dobić walkę 2h? Sam chcę narazie tylko 30% żeby bezi trochę płynniej machał żelastwem. Pakować do iluś tam w siłę? Bo z 20 siły (wymaganej do skórzanego pancerza i laski Xardasa) nie wiem, czy podbije 1 rozdział.


RE: Rozwój postaci - balans - Token - 27.08.2016

Czy Memorius nie wyraził się jasno? Na dodatek przypomnę ci pewną niezwykle trafną sentencję: mniej pytania, więcej grania. Powodzenia.