Drużyna Spolszczenia
Rozwój postaci - balans - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Rozwój postaci - balans (/showthread.php?tid=353)



RE: Rozwój postaci - balans - narkan - 26.09.2016

Pytanie do grających pod zręczność. Jak na początku rozdawaliscie punkty? Da sie przejsc gre uzywajac szpad/lukow nie pakujac w sile?


RE: Rozwój postaci - balans - SparrowJacek - 26.09.2016

Jestem w R2, wybijam wszystko co się rusza i posługuję się szpadami do walki ze stworkami słabszymi, jak smocze zębacze czy pojedyncze wargi, a grupki/mocne stworki kładę z łuku. W siłę nie włożyłem żadnego pnktu, a teraz mam bazową wartość około 70, jeśli trzeba to cały set wojownika można założyć by zdobyć dodatkowe 40pkt tego atrybutu. Nieumarłych rozwalasz zaklęciami/łukiem wygnania, a całą resztę zwykłymi strzałami i jakoś leci, gra się w sumie nawet łatwiej niż pod siłę :)

Jako postać, która ma być magiem/złodziejem/łucznikiem/wojownikiem pod zręczność, wpakowałem 68pkt w zręczność, całą resztę dobiłem na miksturach, których nauka kosztuje tylko 20PN, więcej pkt w siłę/zręczność nie wrzucam, a radzę sobie bez zaklęć wspaniale.


RE: Rozwój postaci - balans - maciek456 - 30.09.2016

Ukończyłem II rozdział, uznałem że to dobry moment na opisanie jak rozwinęła się moja postać.(jeśli kogoś by interesowało, to mój pierwszy opis jest w poście #498)
Większość PN zdobytych w R2 wykorzystałem na zwiększenie siły, oprócz tego wyuczyłem się kradzieży kieszonkowej, warzenia eliksiru siły, oraz podniosłem nieco umiejętności walki bronią dwuręczną.
Jak na razie utwierdzam się w przekonaniu, że obrałem dobry kierunek rozwoju postaci. Zarówno w Jarkendarze, jak i w Górniczej Dolinie byłem w stanie poradzić sobie z napotkanymi przeciwnikami. Udało mi się również wybić orków pod zamkiem w GD(Ulewa to moje nowe ulubione zaklęcie).
Moje statystyki pod koniec II rozdziału:
[Obrazek: VW3bUZW.png]


RE: Rozwój postaci - balans - dawidos - 01.10.2016

Po przeanalizowaniu tematu, czy żaden z koksów który wbił 19/20 lvl nie robił języka uczonych?


RE: Rozwój postaci - balans - Jonxx - 01.10.2016

Ja wbiłem 19 lvl i miałem język uczonych, jeszcze zanim dołączyłem do gildii.


RE: Jarkendar ? - Matissek121 - 01.10.2016

około 300 hp jak ja na 19lvl'u mam 149


RE: Wodny Krąg - Tituf - 01.10.2016

daj sobie spokój z tym modem


RE: Wodny Krąg - Wiśnia - 01.10.2016

(01.10.2016, 18:18:21)Matissek121 napisał(a): 19lvl'u
Ty na tym lvl jesteś już przy grobowcu Quahodrona ? no cóż bardzo niedokładna gra zbiera swoje plony :)


RE: Wodny Krąg - Matissek121 - 01.10.2016

(01.10.2016, 18:28:06)Wiśnia napisał(a):
(01.10.2016, 18:18:21)Matissek121 napisał(a): 19lvl'u
Ty na tym lvl jesteś już przy grobowcu Quahodrona ? no cóż bardzo niedokładna gra zbiera swoje plony :)

Ty jaki miałeś ? , wykonałem zdania frakcyjne u wszystkich z pominięciem niektórych ( skóra węza itp ) . W Jastrzębiach i u kupców nie miałem już dostępnych misji w R1 . Zacząłem watek łowców nieumarłych . W Khorinis i Dolinie przodków nie wyczyściłem tylko orków , warów i cieniostworów , Jarkendar praktycznie czysty , może w R2 w khorinis  zrobiłem parę misji , dużo z nich kierowała mnie do GD w której jeszcze nie bylem .


RE: Wodny Krąg - SparrowJacek - 01.10.2016

To w sumie nie temat na takie dyskusje, ale miałem 23 poziom i ponad 300HP z pewnością przy otwieraniu grobowca. Kombinuj, pamiętaj, że nie zawsze branie samemu obrażeń na klatę jest najlepszym rozwiązaniem


RE: Wodny Krąg - Wiśnia - 01.10.2016

gdzieś z 3-4 levele wyżej niż ty dokładnie ci nie powiem bo nie mam zapisu z tego momentu ale na 19 bodajrzę to ja zaczynałem jarkendar a nie kończyłem xD


RE: Rozwój postaci - balans - Lord Hagen - 06.10.2016

wg mojej skromnej opinii jak i zapewne sporej ilości graczy tego forum:
- zanim dołączysz permanentnie do jakiejś gildii głównej to wykonaj zadania przyłączeniowe w innych gildiach,
- wykonuj zadania poboczne, najpierw w zenie  Khorinis (polecam szybko uzbroić Gora do pomocy w walce z potworkami),  gdy już urośniesz w siły to zasuwaj do DP (dolina przodków) i powykonuj tam zadania, zapoluj na liczną zwierzynę cztero i dwunożną...
- ogólnie rzecz biorąc graj i nie leć przyłączać się do  gildii głównej póki nie przekroczysz 16-18 poziomu postaci (niektórym na forum udało się nawet wyższy wbić ),
- pomysłów na rozwój postaci w tym temacie padło sporo ale najlepiej wypracuj swój własny (największa frajda wg mnie)


RE: Rozwój postaci - balans - minority - 08.10.2016

takie pytanko czy lvl 17 jest wystarczający do przejścia do II rozdziału?


RE: Rozwój postaci - balans - Jonxx - 08.10.2016

Jeśli z takim dopiero zaczynasz drugi rozdział, to powinieneś dać sobie radę.


RE: Rozwój postaci - balans - Dinozaur7 - 09.10.2016

Lvl nie są nigdy bezpośrednio potrzebne do questa. Oczywiście najlepiej jest mieć jak najwyższy. Do 2 rozdziału najlepiej wejść w przedziale od 14 do 19