Drużyna Spolszczenia
Rozwój postaci - balans - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Rozwój postaci - balans (/showthread.php?tid=353)



RE: Rozwój postaci - balans - Stecek - 09.10.2016

Ważniejsze jest ile zadań zrobisz przed dołączeniem do GILDII a nie ile przed rozpoczęciem kolejnego rozdziału. Myśliwi oraz najemnicy mają sporo zadań dla bezgildyjnych, ale jak zaczniemy już rozdział drugi na niskim lvl to zawsze można wszystkie questy dalej zrobić, w końcu się nie anulują..


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 09.10.2016

Przeznaczenie nie polega na "łatwości" wybijania czegokolwiek.
Możesz miec 10000 siły , 10000 zręczności i 100 000 HP a jak będziesz kiepskim graczem to i tak nie dojdziesz do smoka ożywieńca , nie wspominając o ukończenia Przeznaczenia jako takiego.

W opcji - ukończyłem grę to nie jest kwestia tablicy statystyk, tylko ilości wykonanych zadań.


RE: Rozwój postaci - balans - Typowy użytkownik - 09.10.2016

Jaki poziom można zdobyć maksymalnie na koniec 2 rozdziału? W przyszłej rozgrywce chciałbym dobrze rozplanować wydanie PN na naukę języków zanim załatwię Kruka, więc przydałaby mi się taka informacja.


RE: Rozwój postaci - balans - Lewkooo - 09.10.2016

Wysoki. Pamiętaj ze masz otwartą GD a tam masz od groma wszystkiego.


RE: Rozwój postaci - balans - Stecek - 09.10.2016

Strasznie wam z tymi poziomami żal dupę ściska d; Graj jak uważasz, to twoja gra a nie kogoś innego, maksymalny level bdsz mieć po zrobieniu wszystkich zadań i wybiciu każdego potworka na świecie, radź sobie sam.


RE: Rozwój postaci - balans - Dinozaur7 - 09.10.2016

Nie musisz mieć 2k hp w GD żeby być dobry :>
Osobiście nie jestem fanbojem expienia a klub ukończyłem. /*


RE: Rozwój postaci - balans - Pazoxi - 09.10.2016

Mam 24 PN na zbyciu, 115 siły i 30% w broni dwuręcznej. Mogę zbierać (chyba) wszystkie trofea zwierzęce, skradam się, otwieram zamki i zastanawiam się czy na poziomie 22 w R2 nie nauczyć się ważenia mikstury siły, jest to aż 20 PN i nie wiem czy na tak wczesnym etapie gry jest sens nauki tego i czy nie zostawić pkt na coś innego. Jakieś porady co do alchemii?


RE: Rozwój postaci - balans - Lewkooo - 09.10.2016

Moim zdaniem alchemie lepiej sobie zostawić tak na R4 bądź R5.Radzilbym ci teraz w ta dwuręke pakować.


RE: Rozwój postaci - balans - Klimek - 09.10.2016

(09.10.2016, 14:16:21)Stecek napisał(a): Ważniejsze jest ile zadań zrobisz przed dołączeniem do GILDII a nie ile przed rozpoczęciem kolejnego rozdziału. Myśliwi oraz najemnicy mają sporo zadań dla bezgildyjnych, ale jak zaczniemy już rozdział drugi na niskim lvl to zawsze można wszystkie questy dalej zrobić, w końcu się nie anulują..

No nie powiedziałbym, niektóre questy nam przepadną jeśli zaczniemy robić je zbyt późno. Najlepiej kazdy otrzymany quest starać się wykonać w tym rozdziale, w którym go dostaliśmy. Oczywiście o ile to możliwe. Ja przez nieuważną grę już sobie co najmniej 5 ciekawych zadań popsułem, tzn straciłem możliwość ich kontynuowania/ukończenia.


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 09.10.2016

Klimek napisał bardzo ważną rzecz. naprawdę radzę wziąć sobie tę absolutnie słuszną z jego strony obserwację do serca.


RE: Dyskusja i wrażenia - regularnydebil - 14.10.2016

Czy jeśli dołączę do jakiejś gildii np. Czarnych Jastrzębi to będę mógł również dołączyć do zwiadowców, albo chociaż wykonac dla nich jakieś zadania?


RE: Dyskusja i wrażenia - Pazoxi - 14.10.2016

(14.10.2016, 09:11:02)regularnydebil napisał(a): Czy jeśli dołączę do jakiejś gildii np. Czarnych Jastrzębi to będę mógł również dołączyć do zwiadowców, albo chociaż wykonac dla nich jakieś zadania?
Tak.


RE: Dyskusja i wrażenia - Dinozaur7 - 14.10.2016

(14.10.2016, 09:11:02)regularnydebil napisał(a): Czy jeśli dołączę do jakiejś gildii np. Czarnych Jastrzębi to będę mógł również dołączyć do zwiadowców, albo chociaż wykonac dla nich jakieś zadania?

Gildie poboczne (za wyjątkiem Czarnych Jastrzębi i Złodzieji) nie wykluczają się wzajemnie.


RE: Rozwój postaci - balans - Jonxx - 18.10.2016

Było wcześniej pytanie, jaki lvl można wbić w drugim rozdziale. Pod koniec miałem 30 poziom, przy czym wybiłem właściwie całe GD oczywiście z wyjątkiem smoków i jaszczuroczłeków przy samych smokach.


RE: Rozwój postaci - balans - Typowy użytkownik - 18.10.2016

Tak, ja zadałem takie pytanie. I było trochę głupie, bo mogłem zobaczyć sobie u Majes'a. xD